Меню
Живі екстрасенси

Про Дадхічі

Дадхічі Тот

Астролог та читач обличчя

Про ДадхічіЗа 30 років, що Дадхічі практикував обличчя, астрологію та езотеричні дослідження, він провів понад 10 000 консультацій.

Його клієнти не лише обмежені його місцевим австралійським ринком, але включають знаменитостей, політичні та дипломатичні діячі. ЗМІ та корпоративна ідентичність з усіх сфер життя в країнах аж до Англії, Індії та США.

Крім того, Dadhichi пише колонки та історії для багатьох провідних журналів Австралії, включаючи щотижня австралійських жінок, нова ідея та NW. І періодично виступає як гість у більшості провідних телевізійних мереж Австралії. Кілька його політичних та світових прогнозів виявилися правильними. Він поєднує в собі читання та астрологію, щоб допомогти людям у досягненні щастя у своєму житті через більший розуміння себе.

Інтуїтивно зрозумілий та технічний досвід Дадхічі дуже на відповіді на ваші безпосередні та конкретні запитання. Його поради та прогнози мають найбільш практичний характер.

Дадхічі успішно запустив цей веб -сайт www.астрологія.com.au де відвідувачі могли відчувати найрізноманітніші послуги. Він включає щоденні гороскопи, романтичну сумісність, читання обличчя та магазин душі для всіх метафізичних речей. Сайт залучав понад 1000 000 відвідувачів щомісяця та був запущений у березні 2001 року.

Протягом 9 років Дадхічі писав для Harlequin Mills та Boon та його щорічні книги з астрології очолювали список бестселерів в Австралії для нової вікової категорії з понад 350 000 книг щорічно продаються. Його книги також продаються у Франції, Великобританії, Південній Африці, Азії, Скандинавії та інших країнах в Азіатсько -Тихоокеанському регіоні.

Він регулярно з’являється в декількох радіо- та телевізійних мережах, які займаються психічним розмовами.

Читання з Дадхічі

Забронюйте особисту консультацію з Дадхічі