Будь в тренді: еко сумка колір і дизайн 2019 року

Уряди багатьох країн внаслідок глобального забруднення екології пластиком, почали активно переорієнтувати розвиток своєї промисловості на випуск екологічної продукції. Деякі вже заборонили або обмежили виробництво і використання поліетиленових пакетів.

Українська велика торгово-виробнича компанія «Текстиль-Контакт», піклуючись про збереження природи, почала виробництво з випуску еко сумок як засіб заміни використання шкідливих целофанових пакетів.

Що таке еко сумка від Текстиль-Контакт?

Сучасні споживачі перед придбанням товарів звертають увагу на маркування та сертифікацію виробів. Віддають перевагу безпечним для здоров’я і навколишнього середовища.

Компанія Текстиль-Контакт – перше українське підприємство отримало міжнародний сертифікат про екологічну безпеку виробництва еко сумок. За підсумками скрупульозних перевірок заслужило право ставити на вироби почесний еко знак «Зелений журавлик».

Якісні характеристики екологічних сумок від компанії Текстиль-Контакт:

  • Зроблені з недорогих натуральних тканин замінять сотні целофанових пакетів, яким потрібно багато років щоб розкластися на найдрібніші частинки, і все одно залишаться токсичною отрутою для грунту;
  • Практичні розміри дозволяють застосовувати в багатоцільовий призначення (для покупок, перенесення книг та інших речей);
  • За рахунок багаторазового використання істотно заощадять сімейний бюджет;
  • Щільні і міцні матеріали з яких зроблені, дозволяють користуватися ними тривалий час;
  • Легка сумочка скручується в згорток невеликого розміру, який завжди можна помістити в основну і взяти з собою;
  • Можна носити на плечі, в руках і плечах (компанія почала пошиття еко рюкзаків).

Запущене в 2018 році виробництво еко сумок від Текстиль-Контакт звернуло на себе увагу українських виробників з метою використання в якості сумки-упаковки для товарів.

Якою має мати еко сумка колір і дизайн в 2019 році

Давно вже модно ходити за покупками по магазинах з оригінально оформленими текстильними еко сумками. Тому, варто знати, який дизайн в цьому сезоні в тренді.

Різноманітність декору вітається, але наймоднішими будуть:

  • з логотипами відомих брендів;
  • із зображенням тварин (вітається наносити як образи хижих тварин, так і милих кішечок, і інших звіряток);
  • сумочки в тон одягу з однаковим принтом;
  • з яскравими словами і аплікаціями різного стилю.

Крім еко сумки класичної прямокутної форми дуже популярні еко рюкзаки різного розміру. Бордовий, коричневий і бежевий колір вітається, але наймоднішою буде еко сумка чорна.

Купуючи в магазинах Текстиль-Контакт можна замовити унікальне оформлення та нанести на еко сумку зображення, логотип або текст. Також придбати «чистий» варіант і зробити декор самому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *