Чи можна наносити логотипи і друковані малюнки на еко сумки з льону?

Через введених податків і обмежень в деяких країнах поліетиленові пакети вже в далекому минулому. У нас екологічний рух по захисту навколишнього середовища від шкідливого пластику також набирає обертів, а закони щодо обмеження почнуть діяти імовірно з 2021 року.

В Україні, як і в усьому світі активно пропагується використання альтернативних виробів. На першому плані – текстильна еко сумка для багаторазового використання. Шиють з льону, бавовняних тканин, мішковини, спанбонду (синтетичного нетканого матеріалу) і інших матеріалів. Сумки затребувані серед покупців і користуються величезною популярністю, особливо лляна.

Властивості і особливості еко сумки з льону

Вироби з лляної тканини – це завжди показник вишуканого смаку, а сумка ще і прояв турботи про екологію планети. Створена з натуральних волокон на відміну від поліетилену не може нашкодити ні людині, ні природі, крім того має цілу низку корисних властивостей:

  • Повітропроникна. Чи не створює парникового ефекту, зручна у використанні в будь-який час року, навіть в саму спекотну жару.
  • Міцна. За цим показником випереджає всі натуральні матерії в 2-3 рази, в тому числі бавовняні.
  • Не утворює статичну електрику.
  • Антибактеріальна – мікроби, грибок і бактерії не розмножуються.
  • Приємна на дотик, не викликає алергії і роздратування шкіри.
  • Зносостійка, не скачується і зберігає первинний зовнішній вигляд тривалий час.

Еко сумка з льону шиється з ергономічними ручками, що дозволяють легко і з комфортом переносити незалежно від ваги. А практичний розмір вміщує предмети різноманітної форми та об’єму. Хоча дорожче інших текстильних сумок, за рахунок міцності і багаторазового застосування здатна замінити кілька сотень поліетиленових пакетів, тому значно економить кошти.

Логотипи та друковані малюнки на еко сумці з льону

Якщо на текстильній сумці привабливе зображення, крутий або прикольний логотип в приємній, добре продуманої колірній гамі, річ для багаторазового використання перетворюється в модний аксесуар.

Чи можна наносити логотипи і друковані малюнки на еко сумки з льону? – сучасний метод прямого цифрового друку дозволяє нанести малюнок на будь-яку тканину, в тому числі і лляну з обох сторін і за бажанням на всю довжину і ширину. Така технологія має ряд переваг:

  • Дає можливість створити ексклюзивний виріб для власного використання або з оригінальним зображенням в якості подарунка для близьких друзів і родичів.
  • Якісним нанесенням візерунків без видимих ​​недоліків.
  • Сумка забарвлюється стійкими екологічними барвниками. Переносить прання, прасування, вплив вологи і агресивних сонячних променів.
  • Пряма цифровий друк не змінює структуру матеріалу і не погіршує його «дихаючі» та антибактеріальні властивості.

Кількість примірників не впливає на якість трафаретного друку. Адже еко сумка з логотипом популярна не тільки серед простих екологічно свідомих громадян. Такі вироби замовляють багато виробників товарів народного споживання і використовують в якості сумки-упаковки. Допомагаючи своїм клієнтам стати стильними, гарантують, що куди б вони не пішли, фірмовий бренд буде видно здалеку.

Еко сумка з логотипом – це також ефективний маркетинговий інструмент для навчальних закладів, рекламних фірм, агентств з нерухомості, некомерційних організацій, інтернет-бізнесу та інших підприємств.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *