Чому еко сумки стають популярними в Україні

Багато українців свідомо дотримуються екологічного руху за збереження навколишнього середовища. Розуміють, якої непоправної шкоди завдає природі пластикове сміття, що скупчилося в неймовірних масштабах. Застряг в гілках дерев, який шкодить водойм, гір і полів, поліетилен стає причиною загибелі тварин і шкодить здоров’ю людини.

Хоча в нашій країні майже у всіх магазинах, все ще пропонують шкідливі мішки, свідомі покупці і продавці відмовляються, на допомогу приходять альтернативні текстильні вироби багаторазового, повторного використання.

Еко сумка вже кілька років модний тренд серед молоді, поступово підтримують і люди інших вікових категорій. Популярність вироби в Україні зростає, все більше цікавляться який витримують вагу, з чого зроблені і чому вважаються екологічними.

Еко сумки: з чого роблять і де взяти?

Для того, щоб вироби були екологічними і після закінчення терміну служби не нашкодили природі, для виробництва використовують нешкідливі матеріали, що володіють здатністю природного біологічного розпаду:

  • Натуральні тканини з волокон рослин – бавовнику, льону довгунця, кукурудзи, конопель, бамбука.
  • Дубильну рослинними екстрактами шкіру.
  • Нетканий матеріал з найтонших волокон поліпропілену.

Найбільш затребувані і екологічно чисті – це сумки з бавовняних тканин і льону. Хоча лляні міцніше, бавовняні користуються більшою популярністю. Зроблені з міцної, але недорогий тканини за рахунок багаторазового використання значно економлять кошти, крім того:

  • Компактні і легкі. Скручуючись в маленький рулончик, поміщаються в будь-яку дорожню сумку. Можна завжди мати при собі і при необхідності скористатися.
  • Універсальні і застосовуються в багатоцільовий напрямку – для закупівель продуктів і походів по інших магазинах, як пляжна сумка, для тренувань, прогулянок по місту, пікніків і туристичних походів.
  • Дають приємні тактильні відчуття, не викликає алергії навіть у людей з чутливою шкірою.
  • Стійкі по відношенню до прання і чисток.
  • Легко утилізуються, в тому числі природним шляхом.
  • Дихаючі – повітря вільно циркулює, не парить. Це цінується особливо в спекотну літню погоду.
  • Тривалого терміну експлуатації.

Стане в нагоді в будь-якій ситуації міцна, бавовняна еко сумка, де взяти на 100% якісний виріб? – в Україні першою компанією, що отримала міжнародний сертифікат про екологічну безпеку виробництва, стала компанія «Текстиль-Контакт», яка в добровільному порядку пройшла тестування на відповідність світовим екологічним стандартам.

Чому еко сумка замість пакета

Поліетиленовий пакет швидко мнеться, не має привабливого естетичного вигляду, деформується і рветься. Використовується протягом короткого періоду часу і після цього викидається. Практично не переробляється і стає причиною глобального забруднення.

Еко сумка за рахунок багаторазового застосування здатна зменшити наявність пластика в навколишньому середовищі, зберегти природні запаси нафти, з якої роблять мішечки і вберегти тварин від загибелі. Адже одна текстильний виріб здатне замінити кілька сотень мішечків.

Еко сумка замість пакета збереже здоров’я власника, так як матеріал з якого зроблена, на відміну від поліетилену, не містить свинцю та інших важких металів, шкідливих барвників і клею. Вироби, з якими все частіше українці ходять по вулиці, показують турботу про природу і пропагую здоровий спосіб життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *