Чому варто зауважити поліетиленовий пакет еко сумкою?

Шкода поліетиленових пакетів на навколишнє середовище і здоров’я людини очевидний. Гинуть мільйони птахів, риб і ссавців. Свинець, що входить до складу целофану, клей і барвники викликають рак та інші важкі хвороби.

Компанія Текстиль-Контакт – провідний український виробник і постачальник текстильної продукції, для боротьби з глобальним забрудненням відкрила лінію з виробництва еко сумок як альтернативу використанню пластикових пакетів.

Що таке еко сумка з бавовни?

Найчастіше для виробництва еко сумок застосовують натуральний незабарвлений шкідливими барвниками бавовна. Виріб користується найбільшою популярністю у споживачів. Має позитивну характеристику:

  • Легка і приємна на дотик бавовняна сумочка добре пропускає повітря і незамінна в жарку погоду для прогулянок або походів на пляж;
  • Скручується в невеличкий пакунок. Завжди можна взяти з собою і при необхідності використовувати для непередбачених покупок;
  • В результаті багаторазового використання економить кошти;
  • Практична форма дозволяє застосовувати для перенесення не тільки продуктів, але і книг, зошитів та інших предметів;
  • Щільна і міцна. Володіє великим терміном експлуатації.

Еко сумки з бавовни використовуються багатьма виробниками товарів народного споживання в якості упаковки для продукції. Не тільки допомагають зберегти екологію, а й здійснюють рекламу за допомогою розміщеного на виробі фірмового логотипу. Покупець згодом застосовує сумку-упаковку для походів в магазин або перенесення інших речей і ненав’язливо рекламує фірму.

Чому потрібно використовувати еко сумку замість поліетиленового пакета?

Користуватися еко сумкою модно в Європі і Америці. У нашій країні це також в тренді. Корисна звичка носити і застосовувати еко сумку має ряд корисних переваг:

  • Замінює сотні поліетиленових мішечків і надає значну допомогу в збереженні навколишнього середовища. Пакетам необхідно понад 400 років, щоб розкластися на частинки і навіть після, вони залишаться токсичними;
  • Екологічне виріб після закінчення терміну експлуатації не зашкодить природу, а послужить добривом для грунту, так як має здатність розкладання природним способом;
  • Поліетиленовий пакет має властивість рватися, а міцна еко сумка витримує вагу до 20 кілограм;
  • Забруднений і пом’ятий мішечок викидається на смітник, а текстильну річ можна почистити або випрати;
  • Можна носити на плечах (еко рюкзаки), в руках і на плечі.

Чому еко сумка замість пакета – тому, що ніколи не зашкодить здоров’ю свого власника. Зроблена з натуральних тканин не містить токсичних речовин (свинцю, клею і фарби), що викликають виникнення хвороб.

Прояв турботи про природу може виглядати привабливо. Купуючи сумку від Текстиль-Контакт є можливість замовити оригінальне оформлення з нанесенням логотипу, тексту або зображення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *