Еко сумка: як проблеми екології вплинули на попит?

Всесвітній бунт проти пластикового сміття не має кордонів. Велика хвиля громадського гніву підштовхує влади багатьох країн повністю забороняти або обмежувати використання поліетиленових пакетів, від яких страждає вся планета.

Організація Об’єднаних Націй оголосила «війну» одноразовим мішечках, в Британії Тереза ​​Мей назвала їх «бичем» і дала вказівку уряду розробити 25-річний план, який ліквідує шкідливу упаковку до 2042 року. Індія ж заявила, що зробить це вже до 2022 року. В Україні закони щодо обмеження почнуть діяти імовірно з 2021 року.

Все це дає відчуття, що в перспективі вдасться отримати екологічну перемогу, але позбавлення світу від поліетилену вимагає альтернативних засобів. Еко сумка для багаторазового застосування саме те, що допомагає рятувати природу, популярність вироби зростає з кожним роком у всьому світі, в тому числі і у нас.

Чому еко сумка краще поліетиленових пакетів?

Сенс зростаючого екологічного руху полягає в тому, щоб зменшити використання пластикових виробів і їх шкідливий вплив на Землю, щоб:

  • Зберегти природні ресурси. Хоча поліетиленові пакети здаються маленькими і легкими, вимагають великої кількості нафти і енергії на своє виробництво.
  • Зменшити забруднення. Вплив пластика згубно діє на навколишнє середовище. Розкладання мішечків на дрібні токсичні частки займає від 15 до 1000 років, повільно отруює грунт, річки, океани.
  • Уникнути проблем з переробкою, вартість якої перевищує витрати на виготовлення поліетилену. Тому багато хто замість того, щоб переробляти, викидають разом з іншим сміттям.
  • Охороняти дику природу. Понад 100 000 смертей морських тварин щорічно в результаті прийняття пакетів, що потрапляють в океан, за їжу. Звірі і птиці на суші схильні до ще більшої небезпеки, кількість загиблих перевищує.

Крім того, токсична упаковка містить важкі метали, агресивні фарби і клей, що завдають шкоди здоров’ю людини. Тому і краще і безпечніше замість поліетилену – натуральна тканинна еко сумка. «Текстиль-Контакт» як прихильник руху проти забруднення з метою збереження навколишнього середовища запустив виробництво безпечних екологічних виробів.

Чому зростає попит на еко сумки?

Виробництво, запущене в 2018 році, відразу зацікавило споживачів. Компанія першою в країні добровільно довела екологічне походження продукції і отримала сертифікат на відповідність всім міжнародним вимогам. Набувають як в роздріб, так і оптом, адже сумка має цілу низку корисних переваг:

  • Міцна. Пошита з міцних бавовняних тканин, витримує важка вага, навіть якщо сумка повністю заповнена.
  • З ергономічними ручками, що дозволяють легко і комфортно переносити.
  • Різноманітним розміром, замовляють найбільш підходящий, залежно від мети застосування.
  • Компактністю. Згортається в маленький рулон і не займає багато місця будинку, в кишені куртки або в основний сумці.

Виріб з нанесеними логотипами, цікавими візерунками, текстами або зображеннями виконує роль стильного аксесуара і активно використовується як ефективний маркетинговий хід. Гарантує, що бренд фірми буде видно здалеку, куди б не йшли його клієнти.

Екологічно грамотна молодь, свідомі громадяни, підприємці та представники влади – все разом мають потенціал змінити планетарний сценарій для кращого майбутнього Землі і всіх живих істот, а еко сумка замість пакета допоможе впоратися з цим непростим завданням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *