Еко сумка: як використовувати школяреві

Пластикові відходи – це величезна проблема для планети. Забруднюють всю навколишнє середовище – водойми, атмосферу, поля і ліси. Шкодять рослинам і здоров’ю людини. Щоб зберегти і поліпшити екологію для майбутніх поколінь, необхідно з раннього віку привчати дітей критично дивитися на те, що ми використовуємо і замінювати речі, зроблені з токсичних речовин на безпечні.

Еко сумка – приклад альтернативного вироби для багаторазового використання. Замість сотень поліетиленових пакетів зменшить кількість шкідливого сміття, що потрапляє в природу і збереже життя тварин, які приймаючи мішечки за їжу надалі гинуть болісним чином.

Чому еко сумка безпечна для дітей

Виготовляється з екологічного сировини, для пошиття найчастіше використовують натуральний льон і бавовняні тканини. Сумка, виготовлена ​​з таких матеріалів безпечна:

 • Чи не зашкодить здоров’ю, так як не містить шкідливих токсичних елементів – агресивних барвників, клею і важких металів, зазвичай входять до складу поліетилену.
 • Не викликає алергії і роздратування шкіри.
 • Дихаюча, пропускає повітря, не парить, що важливо в жарку погоду.

Крім того, має цілу низку позитивних властивостей:

 • Вміщує предмети різної форми – тому практична.
 • Якщо важко нести еко сумку в руках, завжди можна повісити на плече або передпліччя.
 • Міцний матеріал не порветься, дитина нічого не втратить і донесе містяться в сумці предмети додому в цілості й схоронності.
 • Легко скручується в невеликій рулончик і не займає багато місця в портфелі.
 • Просто чиститься і переться, має тривалий термін експлуатації.

Купити еко сумку для дітей можна в спеціалізованому магазині або інтернет-гіпермаркеті від компанії «Текстиль-Контакт», де в наявності є сертифікат якості на відповідність всім міжнародним вимогам і стандартам. Це означає, що проводилася експертиза складу сировини на вміст токсичних речовин і контроль всього процесу виготовлення.

Як використовувати еко сумку школяреві

Дітям важливо отримувати позитивні емоції і радість від того, що вони допомагають зберегти чистоту на Землі конкретною дією – просто щодня користуючись еко сумкою. Тим більше, що цей продукт легко застосувати в різних цілях:

 • Для книг, яких для школи зазвичай потрібно багато – це спосіб полегшити портфель, перемістивши два-три підручника.
 • Носити обіди. Свіжі фрукти, овочі, чіпси, а також бутерброди допоможуть школяреві протягом дня видалити почуття голоду і зберегти розумову і фізичну активність.
 • Для фізкультури або тренування. Переносити спортивну форму.
 • Використовувати як сумку для танців. Купальники і танцювальні туфлі легко помістяться, щоб надати більшої привабливості слід прикрасити зображенням бальних тапочок або по-іншому.
 • Для змінного взуття.
 • Взяти в літній табір. Якщо заповниться валіза, але всі необхідні речі не помістилися, потрібно всього-на-всього покласти їх в еко сумку.

Оригінальна тканинна сумка модна і затребувана не тільки за кордоном, уже давно зустрічається і на вулицях нашої країни, в тому числі має популярність і серед школярів. Хлопці з молодших класів користуються виробами з зображеннями улюблених мультиплікаційних героїв, звірят. Таку сумку бережуть і навряд чи втратять або де-небудь забудуть.

Еко сумка для підлітків допомагає виділиться серед друзів, проявити індивідуальність і заявити про свої погляди та вподобання. На них наносять гасла, написи, стильні зображення або різноманітні тексти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *