Еко сумка на будь-який смак: різноманітність моделей і забарвлень

Еко сумка для багаторазового використання – це альтернативна заміна поліетиленових пакетів, які накопичуючись на звалищах і в навколишньому середовищі повільно (від 100 до 1000 років) розкладаються і отруюють водойми, грунт, атмосферу. Багатьох людей хвилює проблема глобального забруднення і з кожним роком інтерес до екологічних виробам зростає.

Знамениті особистості – популярні артисти, співаки, політики регулярно з’являються на публіці з еко сумками. Поступово текстильні вироби перетворилася в модний тренд, який використовують як стильний аксесуар, що підкреслює правильний спосіб життя і ставлення до природи.

Які моделі і забарвлення еко сумки більш популярні

Існує безліч форм і фасонів, але найбільш затребуваною і зручною вважається бавовняна сумка прямокутної форми з ергономічними ручками, таку зручно переносити не тільки в руках, а й на плечі або передпліччя, використовують для:

 • Прогулянок по місту.
 • Відвідування супермаркетів, для закупівлі продуктів або шопінгу по інших магазинах.
 • Навчання або роботи. Зошити, підручники, гаджети або документи вільно поміщаються.
 • Поїздок і пікніків.
 • Тренування.
 • Походів на пляж. Повітропроникність і місткість (знадобиться сумка побільше) затребувані в літній час для перенесення необхідних на відпочинку речей.

Еко сумка яка краще? – ексклюзивно прикрашена, яка допоможе виразити індивідуальність і підійде в тон одягу. Задекорувати і отримати естетичне задоволення від користування допоможе:

 1. Вишивка бісером або хрестом.
 2. Аплікація.
 3. Оздоблення бахромою, гудзиками, стрічками, тасьмою або стразами.

Особливо модним вважається нанесення принта за допомогою трафаретного друку – написів, зображень тварин, логотипів відомих брендів, яскравих гасел з картинками і словами. Різноманітність забарвлень еко сумок вражає, білі, чорні, сині, червоні, зелені – на будь-який смак. Але частіше вибирають нейтральні кольори, а декор підбирають в тон одягу, взуття або головного убору з якими буде носитися.

Чому все частіше вибирають еко сумку

Перевага екологічного текстильного вироби в тому, що виготовляється з матеріалів натурального походження, частіше з бавовняних волокон, які не несуть загрозу здоров’ю людини, а після закінчення терміну служби сумка утилізується природним шляхом, перегниває і перетворюється в добриво для ґрунту. Крім того, вибирають еко сумку за:

 • Міцність. Важкі покупки благополучно доставить додому і на відміну від поліетиленових мішечків не порвуться.
 • Економність. Виріб для багаторазового застосування замість великої кількості пакетів збереже грошовий бюджет від зайвих розтрат.
 • Легкість і компактність. Скручується в маленький пакуночок, що не займає багато місця, тому завжди можна взяти з собою, навіть в далекі подорожі і при необхідності скористатися.
 • Зручність і простоту в догляді, легко почистити або попрати.

Екологічна сумка багаторазового використання скорочує кількість шкідливого поліетилену, що потрапляє в середовище проживання тварин, зберігає життя звірів, птахів, риб, які приймаючи пакети за їжу, хворіють і найчастіше гинуть.

Аксесуар, який одночасно підкреслить привабливість образу і посприяє збереженню навколишнього середовища – це еко сумка. «Текстиль-Контакт», перша компанія в Україні, яка пройшла перевірку на відповідність сировини і умов виготовлення європейським стандартам – це підтверджує документ, виданий центром екологічної сертифікації та маркування «Жива планета».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *