Еко сумка на пляж: чи варто носити і як вибрати

Поліетиленові мішки руйнують навколишнє середовище. Це не тільки естетичне забруднення, але і згубно діє на здоров’я людини, культуру, економіку і природу.

Доступним способом зменшити кількість шкідливих целофанових кульків стає застосування багаторазових текстильних сумок. Відомі дизайнери в пориві екологічної свідомості створюють тканинні вироби простої конструкції, оформляючи різними елементами декорування.

В Україні лідер легкої промисловості – компанія «Текстиль-Контакт», щоб замінити поліетилен на екологічні сумки, відкрила лінію з виготовлення.

Для чого потрібна еко сумка?

Щороку в світі використовується 500 мільярдів пластикових пакетів – це в середньому 150 штук на людину. Якщо з’єднати кульки між собою, можна загорнути планету близько 4200 разів. Зрозуміло, що екологічна сумка значно зменшить це число, крім того:

 • Чи не зашкодить здоров’ю людини, так як на відміну від пластику виробляють з натуральних матеріалів і не містить шкідливих компонентів (свинцю, агресивних барвників, клею);
 • Збереже життя тваринам, які приймаючи яскраві мішки за їжу згодом болісно гинуть;
 • Чи збереже природні ресурси – нафту і природний газ, необхідні для виготовлення поліетилену;
 • По закінченню терміну служби не зашкодить грунт, а в процесі біологічного розкладання послужить добривом;
 • Заощадить грошові кошти – за рахунок багаторазового використання. Одна еко сумка здатна замінити до 500 пакетів;
 • Текстильне виріб набагато міцніше і витримує вагу до 20 кг;
 • Зручна. Щоб зменшити навантаження на руки носять на плечі або передпліччя;
 • Займає мало місця, скручуючись в компактний рулон. Легко поміщається в основну сумку, тому беруть завжди з собою, навіть в далекі поїздки.

Еко сумка від Текстиль-Контакт – це нове, міцний продукт з міцного натурального матеріалу, яке стане незамінним супутником в походах по магазинах, прогулянках по місту, подорожах, як сумка для навчання. Компанія першою в Україні отримала міжнародний сертифікат про екологічну безпеку виготовлення, що говорить про високу якість продукції.

Чи можна еко сумку брати з собою на пляж?

Пляжна сумка – один з важливих аксесуарів для відпочинку. Щоб зробити правильний вибір, слід врахувати деякі показники і звернути увагу на:

 • Величину сумки – щоб помістити рушник, косметичні засоби, окуляри, контейнер з їжею, воду та інші дрібниці;
 • Конструкцію. Зручною і місткою буде простої форми, яку можна нести як в руках, так і на плечі;
 • Дихають властивості. Повітря повинен вільно циркулювати – це важливо в літню спекотну погоду;
 • Стійкість забарвлення – не вигоряє сонце;
 • Компактність – скручуючись не займала багато місця в дорожній сумці або валізі.

Еко сумка на пляж – це найкращий варіант, можна впевнено купувати і користуватися. Виготовлене з натуральних тканин (бавовни або льону) відповідає всім необхідним вимогам.

Сьогодні модні пляжні еко сумки з різними яскравими прикрасами. У магазинах від Текстиль-Контакт існує можливість замовити оригінальне оформлення і нанести на виріб зображення, текст або логотип.

Також набувають «чистий» варіант і прикрашають самостійно – вишивкою, стразами, бісером, аплікацією та іншими техніками декору. Щоб виглядати стильно на пляжі колір обробки підбирають в тон туніки, купальника або капелюшки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *