Еко сумка: переваги і недоліки аксесуару

Еко сумки призначаються для заміни величезної кількості сміття у вигляді пластикових пакетів. І вже одне це є величезною перевагою такого аксесуара. Адже щороку в світі виробляється величезна кількість пластикових пакетів і тільки приблизно 1% з усієї цієї маси переробляється для повторного використання. Поліетиленові пакети становлять майже 10% вироблених людиною відходів і стають причиною загибелі величезної кількості птахів, риб і морських ссавців.

Тому, відмова від поліетиленових пакетів на користь еко сумок – це перший крок в боротьбі за чисту екологію нашої планети. Текстиль-Контакт не залишається осторонь і також приєднується до світового руху проти забруднення навколишнього середовища, запустивши виробництво еко сумок.

По зручності еко сумки нічим не гірше пакетів: вони легкі, зручні, їх можна скласти до мінімальних розмірів і завжди носити з собою.

Яку головну перевагу має еко сумка ?

Це гідна альтернатива поліетиленовим пакетам. Придбати еко сумку – це значить внести свій внесок у захист навколишнього середовища. Крім цього, еко сумки мають ще масу переваг.

По – перше вони використовуються багаторазово, їх можна випрати, вони досить міцні. Одна еко сумка здатна прослужити такий термін, за який довелося б використовувати сотні поліетиленових пакетів.

Основна особливість еко сумки – її багаторазовість. Еко сумки викидаються набагато рідше, чим сприяють зменшенню забруднення навколишнього середовища. По – друге, більшість еко сумок виготовляють з натуральних матеріалів. При цьому, для виготовлення еко сумок можуть використовуватися відходи виробництва або вторинна сировина, що значно зменшує їх вартість.

При утилізації еко сумки виділяється набагато менше шкідливих речовин, ніж при утилізації поліетилену. А ще еко сумки відрізняються різноманітним стильним дизайном. Вони виробляються не тільки для перенесення продуктів. Існує маса моделей еко сумок, які по практичності і зовнішньої привабливості не поступаються наймоднішим жіночим сумкам.

Найвідоміші дизайнери вважають за свій обов’язок розробити оригінальну еко сумочку.

Еко сумки випускаються різної форми: у вигляді мішечка з ручками, майки або навіть рюкзака. Вони відрізняються високою міцністю, здатні витримувати значну вагу і при цьому відмінно гармонують з будь-яким одягом.

Еко сумка – гідна альтернатива поліетиленовим пакетам, вона зручна і міцна, має тривалий термін зберігання і таку сумку можна зробити унікальною, наприклад, завдавши на неї малюнок.

Еко сумка може знадобитись і для походу за покупками по магазинах, і по дорозі на роботу. У ній відмінно помістяться і спортивна форма для тренування, і шкільне приладдя.

Водонепроникна і не чутлива до забруднень еко сумка дуже стане в нагоді на пляжі. Таку сумку можна буде повністю очистити від піску і висушити після мокрого рушника. У неї помістяться і купальні приналежності, і підстилка.

У магазині Текстиль-Контакт завжди можна знайти всілякі моделі еко сумок для використання у багатьох сферах діяльності. Це сумки для покупок, з якими зручно ходити по магазинах, і не доведеться витрачатися на поліетиленові пакети. Або еко сумки для туризму або прогулянок у вигляді місткого рюкзака. Практичні і легкі пляжні сумки яскравих забарвлень з водовідштовхувальних тканин. І навіть сумки для модниць, які легко складаються в акуратний гаманець.

Текстиль-Контакт застосовує для виготовлення еко сумок безпечні для здоров’я і екологічно чисті матеріали. Це дуже місткі і зручні сумки самих різних форм і розмірів, вони неймовірно міцні і компактні.

Окремо слід відзначити, що Текстиль-Контакт є першою в Україні компанією, яка пройшла перевірку на відповідність сировини і умов виготовлення європейським стандартам. Про це свідчить документ, виданий центром екологічної сертифікації та маркування «Жива планета».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *