Еко сумка – правильний вибір: скільки поліетиленових пакетів зможе замінити

На даний момент всі вже знають, що поліетиленові пакети згубні для екології планети. Витрачають невідновлювані природні ресурси і, швидше за все, перетворяться на сміття, який спровокує ланцюг негативних подій. Рішення всіх проблем, викликаних шкідливими мішечками – перейти на сумки для багаторазового використання.

Якої шкоди від пластикових пакетів

Який вплив може надати еко сумка замість пакета? – скоротити кількість використовуваного поліетилену, який зручний, але в співвідношенні з негативними наслідками – це шкода і неправильний вибір, так як:

  • Більшість підприємств по переробці сміття відмовляються приймати мішки через додаткові складності – забивають і псують обладнання, уповільнюють технологічний процес, тому виявляються на звалищах або розлітаються по навколишньому середовищу.
  • Становлять небезпеку для тварин і місця їхнього проживання. Заплутуючись в пакетах звірі не в змозі себе захистити, а ще приймають за їжу, що призводить до серйозних проблем зі здоров’ям і навіть до смерті.
  • Розкладаються сотні років на дрібні токсичні частки повільно отруюють ґрунт і водойми.
  • Блокують водостічні системи, стають причиною затоплення та інших проблем.

Заміна поліетиленових пакетів на еко сумку прибере сміття з вулиць міст і селищ, збереже запаси нафти, збереже красу і привабливість природи і посприяє обмеження глобального потепління.

Скільки поліетиленових пакетів зможе замінити еко сумка для покупок?

Термін служби найбільш популярною серед споживачів бавовняної еко сумки для багаторазового використання – більше 1 року. Існує безліч версій того, скільки пластикових мішечків може замінити текстильний виріб протягом року або всього життя.

Розрахунки економії варіюються від 300 до 700 одиниць на рік, в середньому – це 500 поліетиленових пакетів одноразового застосування. Наприклад, якщо хтось ходить по магазинах протягом 60 років (від 18 до 78 років), заощадить 30 000 пакетів. Крім того, еко сумка для покупок:

  • Міцна – не рветься від важких покупок.
  • Не займає багато місця і легко вміщається в основний сумці, а звичка брати з собою, заощадить грошовий бюджет.
  • Практична – вміщує придбання різної форми та об’єму.
  • Зручно носиться не тільки в руках, а й на передпліччі або плечі – цьому сприяють ергономічні ручки.
  • Чи не викличе алергії і роздратування шкіри. Пошита з натуральної тканини, природного походження (найчастіше з бавовни або льону) не містить шкідливих компонентів і не зашкодить здоров’ю.
  • Естетичного і привабливого зовнішнього вигляду. Прикрашена різноманітними способами – нанесенням зображення, вишивкою хрестом або бісером, технікою декупаж, бахромою, мереживом або по-іншому, часто служить стильним аксесуаром і доповненням до одягу.

Еко сумка стала модним трендом і все більш затребуваною у людей різного віку. Як тільки компанія «Текстиль-Контакт» запустила лінію з пошиття, багато зацікавилися. При покупці виробу часто замовляють оригінальне оформлення – нанесення текстів, гасел, інших зображень.

Особливо популярні такі сумки у молоді. Також цікаві виробникам товарів народного споживання, які набувають і видають покупцям безкоштовно, для чого? – для реклами продукції. Знають – це ефективний маркетинговий хід, виріб буде ще використовуватися протягом тривалого часу і куди б не пішов власник сумки, здалеку буде видно фірмовий логотип.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *