Еко сумка проти «авоськи»: основні переваги та особливості виробу

Загальновідомо, що поліетиленові пакети накопичуючись на звалищах і в навколишньому середовищі є поширеними, згубними забруднювачами і складають величезну проблему. Тому, в споживче товариство необхідно ввести альтернативну екологічну продукцію, текстильна еко сумка для багаторазового використання – це дієвий варіант.

Сьогодні у виготовленні полотняного вироби спостерігається найбільш високий темп зростання виробництва в порівнянні з іншими екологічно чистими аналогами, наприклад, такими як «авоська». У чому ж перевага?

Основні особливості і переваги еко сумки

Привабливість матер’яної сумки робить її більш конкурентною на ринку. Чим же вона краще «авоськи», в чому секрет? – в тому, що має такі позитивні особливості і властивості:

  • Для зручності використання зроблені ергономічні ручки, що дозволяють переносити на плечі або передпліччя.
  • Предмети, що знаходяться всередині, не помітні стороннім і захищені від впливу пилу, вологи або інших можливих забруднень.
  • Стильний дизайн і колір. Для задоволення клієнтів пропонується послуга нанесення трафаретного друку або ж за бажанням набувають чистий варіант і прикрашають самостійно за допомогою технік декору – вишивки хрестом або бісером, аплікації або по-іншому.
  • Викликає приємні тактильні відчуття.
  • Широкий спектр різноманітних форм і розмірів для різних потреб.

Крім того, еко сумка з бавовни – найпопулярніший варіант, зроблена з натуральних волокон, природного походження, які наділяють міцністю, необхідної для перенесення важких покупок. В склад не входять хімічні сполуки і інші шкідливі речовини, тому не викликає алергію і роздратування, користуються діти і люди з чутливою шкірою. По закінченню терміну служби в процесі біологічного розкладання послужить добривом і не забруднить грунт.

Для чого використовувати еко сумку

Досить щільне і міцне текстильний виріб, на відміну від «авоськи», яка застосовується у вузькому напрямку, завдяки позитивним властивостям, різноманітним розмірам і зручним способами перенесення використовується в багатьох сферах життєдіяльності:

  • Для закупівлі продуктів в супермаркетах і походам по інших магазинах. Звичка щодня носити при собі еко сумку не тільки сприяє збереженню навколишнього середовища, але і економить грошовий бюджет, не потрібно витрачатися на шкідливий поліетилен, який швидко порветься і виявиться на звалищі.
  • Для прогулянок. Тут затребувані вироби з оригінальним декором, відповідним стилем і кольором одягу.
  • Для походів на пляж. Дихаючі властивості і місткість затребувані в літній час для перенесення необхідних на відпочинку речей.
  • Для навчання або роботи. Вміщує книги, підручники, гаджети або документи, інші потрібні предмети.
  • Для спортивної форми на тренування.

Виріб застосовується і в інших цілях, все не перерахувати. Де купити еко сумку, відповідну необхідним вимогам, щоб мати під рукою і при необхідності скористатися? – замовити в онлайн-режимі на сайті інтернет-магазину tk.ua з доставкою по всій Україні або придбати в оптово-роздрібних магазинах компанії «Каштан», які знаходяться майже в кожному місті країни. Ціна залежить від обраного розміру, нанесеного зображення або його відсутності. Еко сумки компанії «Текстиль-Контакт» єдині на нашому ринку пройшли перевірку на екологічне відповідність сировини і технології виробництва європейським стандартам безпеки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *