Еко сумка проти пакету: безпека, естетика і стиль

Незважаючи на те, що регулярний шопінг став більш доступнішою, ніж ще десять років тому, і відвідувачі супермаркетів частіше набувають популярні на споживчому ринку товари, упаковка все ще жахлива, як для брендів, так і для купують. Шкідливі поліетиленові пакети після короткочасного використання майже відразу викидаються і накопичуючись в величезній кількості на планеті можуть стати причиною екологічної катастрофи.

Радує, що останнім часом спостерігається позитивна тенденція – багато підприємств намагаються знайти екологічно чистий варіант упаковки для своєї продукції, а покупці хочуть носити свої надбання в привабливих, стильних і до того ж нешкідливих виробах.

Еко сумка, стала модним трендом в усьому світі, в тому числі і в Україні. Популярність вироби для багаторазового застосування зростає, воно ще й вигідне і свідчить про соціальну відповідальність перед природою.

Чому еко сумку вважають безпечною

Екологічно чиста альтернатива поліетиленовим пакетам зроблена з 100-процентного біологічно розкладається матеріалу, найчастіше з натуральної бавовняної або лляної тканини. Така текстильна сумка:

  1. Не містить шкідливих хімічних компонентів – свинцю, клею і агресивних барвників, тому не може нашкодити здоров’ю людини.
  2. На відміну від поліетилену, який повільно отруює все своєю токсичністю, потрапляючи в грунт або водойми згниє і стане добривом.
  3. Чи збереже життя багатьом звірам, які живуть як на суші, так і на землі, так як за рахунок багаторазового застосування замінює значна кількість целофанових мішечків, які тварини помилково приймають за їжу і це призводить до болісної хвороби і смерті.

Еко сумку виробляють з відновлюваних природних ресурсів, а для поліетиленових пакетів використовують обмежені запаси нафти, збільшення видобутку якої є однією з найголовніших причин глобального потепління і зміни клімату.

Еко сумка і естетика середовища проживання людей

Пакети, розлітаючись по вулицях міст і селищ застряють в гілках дерев, кущах, траві, валяються на узбіччях доріг і тротуарах. Вчені та лікарі говорять про те, що така навколишнє середовище підсвідомо негативно діє на психологічний стан людини. Використання еко сумки допоможе зберігати чистоту, позбавляючи від не бажає сміття, адже естетичний зовнішній вигляд місця проживання:

  1. Сприятливо впливає на процес одужання пацієнтів після хвороб в поліклініках.
  2. Краще розвиває концентрацію уваги і здатності у підростаючих дітей і зберігає пам’ять у дорослих.
  3. Збільшує значення соціальних цінностей.

Еко сумку слід використовувати ще і тому, що маса поліетиленових пакетиків стає причиною закупорювання зливних стоків в населених пунктах. При рясних опадах це стає причиною матеріальних збитків – затоплення будинків і пошкодження автомобілів.

Еко сумка для покупок – це стильно

Модниці знають, що виріб для походів по магазинах може виглядати привабливо, виглядати з будь-яким гардеробом. Адже знамениті кутюр’є постійно створюють колекції одягу для щоденного використання і при цьому не забувають доповнювати загальний цибулю текстильним екологічним аксесуаром в тон одягу.

Тому при покупці часто замовляють спеціальний дизайн – з нанесенням зображень, текстів, гасел або логотипів. А також, набуваючи чистий варіант, прикрашають еко сумку самостійно – вишивають бісером або хрестом, оформляють стрічками, стразами, технікою декупаж або по-іншому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *