Еко сумка в Україні: трендовий аксесуар або захист екології?

Навіщо потрібна еко сумка? Сьогодні відповідь на це питання відомий кожному. Адже в усьому світі йде боротьба з забрудненням навколишнього середовища, і з цією метою здійснюється перехід на використання екологічно чистих матеріалів. Поліетиленові пакети, які стали масово використовуватися в 70-х роках минулого століття, завдають непоправної шкоди екології.

Їх виробництво вже досягло величезних розмірів – до 100 млрд штук щорічно. При цьому, тільки 10% пакетів потрапляє на переробку, так як вартість її дуже висока. Період розпаду поліетилену становить від 400 до 1000 років. Уже чверть Світового океану покрита плаваючим поліетиленом, що дуже небезпечно для морських птахів і тварин.

Отримують поліетилен з нафти, витрачаючи, тим самим, запаси світового палива. Знищувати поліетиленові пакети шляхом спалювання теж не можна, адже при цьому виділяється багато речовин, шкідливих для здоров’я людини, в тому числі діоксини.

Текстиль-Контакт – найбільша промислова компанія в Україні також є активним прихильником руху проти забруднення навколишнього середовища і робить свій внесок у цю добру справу, запустивши виробництво еко сумок.

Яка користь від еко сумки?

Перш за все, це турбота про навколишнє середовище. Еко сумки допомагають захистити навколишнє середовище від величезної кількості небезпечного сміття з пластику і врятувати життя багатьом тваринам, птахам, рибам. Вироби з поліетилену забруднюють планету і небезпечні для людей, тоді як еко сумки не завдають шкоди природі. Відмова від поліетиленових пакетів на користь еко сумок – це перший крок в боротьбі за екологію.

Крім того, еко сумки з текстилю, що випускаються Текстиль-Контакт, – це дуже зручно. У такі сумки поміщається багато продуктів, їх зручно вішати на плечі, і вони не займають багато місця. А ще їх можна прати – тому вони завжди виглядають охайно.

На відміну від пластикових пакетів, кожна еко сумка є трендовим аксесуаром.

Красива, яскрава еко сумка, з незвичайним принтом або вишивкою, здатна радувати око і обов’язково приверне до себе увагу.

Зроблена з недорогого матеріалу повсякденна еко сумка для покупок дозволяє не тільки заощадити сімейний бюджет, але робить її власника справжнім борцем із забрудненням планети.

Не можна переоцінити, наскільки потрібні і важливі в домашньому господарстві міцні і зручні еко сумки для покупки продуктів. В еко сумках зручно переносити найрізноманітніші продукти:

  • овочі та фрукти
  • макарони і вироби з борошна
  • молоко, соки, мінеральну воду.

Еко сумка від Текстиль-Контакт є невід’ємним елементом повсякденного господарського стилю, без неї просто неможливо обійтися. Особливо, коли треба переносити товари великої ваги. Еко сумка з текстилю набагато міцніше пластикового пакета, вона не порветься серед дороги і витримає той вантаж, який в неї поміщений.

Проект Текстиль-Контакт з виробництва еко сумок, безумовно спрямований на захист екології, має також і соціальне призначення, так як частина коштів, виручених від продажу еко сумок, прямує на благодійні цілі.

До того ж захист екології завжди в тренді і власник еко сумки тим самим пропагує здоровий спосіб життя. Відмова від поліетиленових пакетів на користь еко сумок – це перший крок в боротьбі за чисту екологію.

Еко сумка – це аксесуар, який одночасно є модним трендом і при цьому сприяє збереженню навколишнього середовища та захисту екології.

Компанія Текстиль-Контакт пропонує великий вибір еко сумок. На сайті компанії можна знайти ці трендові аксесуари різних кольорів на будь-який смак: з різними малюнками, з довгими ручками і короткими, на застібці і без неї, великі і маленькі. Всіх їх об’єднує відмінну якість, висока функціональність і доступна ціна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *