Еко сумка від Текстиль-Контакт: де і як використовується

Усвідомивши шкоду поліетилену для екології Землі багато країн заборонили або обмежили виробництво і застосування одноразових пакетів. Переробляється незначна частина згубних целофанових мішечків, а потрапляючи на звалища необхідно до 400 років для повного розчинення і навіть після, залишки дрібних частинок залишаться токсичними для ґрунту.

З метою заміни шкідливих поліетиленових пакетів в багатьох країнах світу відкриваються виробництва з виготовлення екологічно чистих сумок. Компанія Текстиль-Контакт – як лідер легкої промисловості України з метою вирішення масштабної проблеми забруднення екології запустив лінію з виготовлення еко сумок.

Для чого потрібні еко сумки від Текстиль-Контакт?

У магазинах Європи стало популярно розміщувати соціальну рекламу, в якій мовиться: «Зберігайте і бережіть навколишнє середовище. Приходьте за покупками зі своєю сумкою! ». Альтернативою для поліетиленових пакетів служать екологічні сумки, які після закінчення терміну експлуатації в процесі природного гниття не принесуть шкоди природі, а послужать добривом для грунту.

Застосовують еко сумки:

  • Для покупок продуктів та інших товарів;
  • Можна переносити різні речі, наприклад, еко сумка для навчання здатна вмістити книги і зошити. Можна носити на плечі, в руках, на плечах (компанія вже почала виробництво еко рюкзаків);
  • Як модну річ. Різниця між безликим поліетиленовим пакетом і стильною оригінальної еко сумкою очевидна;
  • З метою пропаганди здорового способу життя;
  • Багатьма українськими виробниками еко сумка обрана, як засіб упаковки для продукції. Замовивши сумку-упаковку з зображенням свого логотипу – рекламують товар і сприяють збереженню навколишнього середовища.

Чим хороша еко сумка для покупок від Текстиль-Контакт?

Натуральна еко сумка для покупок не тільки модна річ, але і має ряд переваг:

  • Сумки шиють в популярних розмірах. Застосовуються для перенесення товарів різних форм і габаритів;
  • Пошиті з міцної тканини на відміну від поліетиленових пакетів, сумки здатні витримати важку вагу і не втратити цілісність;
  • Зшиті з легких матеріалів, легко скручуються і поміщаються в основну сумку, тому при необхідності, завжди під рукою;
  • Добре стираються і служать тривалий час;
  • Економічність. За рахунок багаторазового застосування значно економиться сімейний бюджет.

Щоб еко сумка виглядала унікально при покупці в Текстиль-Контакт можна замовити оригінальне оформлення за допомогою нанесення на тканину текстів, логотипів, зображень. Також оформити в домашніх умовах за допомогою технік декору.

Придбати еко сумку можна в мережі магазинів від Текстиль-Контакт або в інтернет-гіпермаркеті. Компанія приймає замовлення на виготовлення будь-якої кількості і в різних розмірах. Продукція сертифікована відповідно до світовим екологічним стандартам і має маркувальний знак «Зелений журавлик».

Еко сумки – це красивий, зручний і ефективний спосіб не нашкодити здоров’ю і вберегти екологію Землі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *