Еко сумка від Текстиль-Контакт як популярний ланч-бег для їжі

Більшість людей вже знає, що поліетилен негативно впливає на навколишнє середовище. Якщо користуватися в такому ж темпі, до 2050 року в водоймах його буде більше ніж риби. Необхідно відмовитися від бездумного споживання згубних целофанових пакетів і застосовувати інші засоби.

Тому компанія «Текстиль-Контакт» в Україні налагодила лінію з виробництва альтернативних текстильних виробів. Адже еко сумка, ставши екологічно чистим щоденним супутником багатоцільового призначення, посприяє збереженню природи. Стане в нагоді для походів по магазинах, прогулянок по місту, для відвідування пляжу, для навчання і в інших цілях.

У чому перевага еко сумки

Це довгострокова інвестиція, яка зберігає здоров’я, екологію і за рахунок багаторазового використання економить кошти. Популярністю користується ще й тому, що:

  • Зручна. Носять по-різному – в руках, на плечі або передпліччя.
  • Містка, поміщає предмети різноманітної форми.
  • Чи не рветься при перенесенні важких продуктів або інших речей.
  • Практична – легко стирається і чиститься.
  • Універсальна. Використовується в різних цілях і підходить всім – дітям і батькам, дівчатам і хлопцям.
  • Компактна. Скручується в невеликий рулон і займає мало місця.

Красиво прикрашена еко сумочка оптимального розміру робить дорогу в офіс, школу або на пікнік приємною і комфортною.

Після закінчення терміну експлуатації така сумка не забруднить навколишнє середовище токсичними відходами, а в процесі природного біологічного розпаду стане добривом для грунту.

Купити еко сумку і замовити нанесення фірмових логотипів або оригінальних зображень можна в будь-який час доби, звернувшись в інтернет-гіпермаркет від компанії «Текстиль-Контакт». Переконатися в безпеці вироби можна ознайомившись з сертифікатом якості, отриманого в результаті ретельної перевірки на відповідність усім світовим екологічним стандартам.

Еко сумка як популярний ланч-бег для їжі

Збереження їжі в будь-яких поліетиленових пакетах або інших виробах з матеріалів з хімічними просоченнями може становити певну небезпеку для людини. Вчені підтверджують, що навіть при мінімальному рівні впливу шкідливих речовин, що міститься там, можуть виникнути такі проблеми, як безпліддя, ожиріння, рак молочної залози, рак простати, серцеві захворювання і діабет.

Тому еко сумки з природних матеріалів найбезпечніші, так як на відміну від пластику не містять:

  • Бісфенол, негативно діє на ендокринну, нервову й імунну системи.
  • Свинець, який визнаний одним з найнебезпечніших отрут на планеті.
  • Клея і агресивних барвників.

Бавовняна сумка з печаткою – це стильний ланч-бег, виконаний з натурального екологічного полотна з нанесенням трафаретного друку для створення індивідуального стилю. Підійде для транспортування їжі в університет, в школу, на роботу або просто на пікнік.

Еко сумка для продуктів – це не тільки безпечно, але і практично. Зроблена з міцної бавовняної матерії легко чиститься і переться. Крім того – це модний тренд, весь прогресивний світ давно живе традицією брати їжу з собою. Текстильні еко сумки з оригінальними принтами, вишиті або покриті паєтками, стразами давно демонструються на подіумах в дизайнерських колекціях і завойовують любов модниць.

Також користуються популярністю у розважливих людей і прихильників правильного режиму і здорового харчування. Підкреслюють турботу людини про стан навколишнього середовища і сприяють збереженню життя тварин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *