Еко сумка від «Текстиль-Контакт»: навіщо і як створити логотип на сумці

Сучасні підприємства обов’язково займаються активним просуванням своїх товарів і послуг через інтернет. Однак класичні маркетингові підходи залишаються ефективними та актуальними, одним з них є роздруківка логотипів, символів або реклами на предметах одягу та аксесуарах, наприклад, еко сумках.

Еко сумка – це затребувана і популярна річ, яка отримала своє широке поширення з кількох причин, завдяки:

 1. Зручності. Аксесуар носять як в руках, так і на плечі або передпліччя.
 2. Місткості. Еко сумки часто беруть з собою в супермаркети, на прогулянки, на тренування, або в подорожі.
 3. Естетичному привабливому зовнішньому вигляду і приємним тактильним відчуттям.
 4. Екологічності. Вироби виробляють з натуральних матеріалів, що не шкодять навколишньому середовищу, які в процесі біологічного розпаду служать добривом для грунту.

Чим вигідний друк на еко сумці

Якісно виготовлена ​​еко сумка з щільного зносостійкого матеріалу здатна прослужити протягом кількох років активного використання. Людина, у якого з’явилася еко сумка з логотипом вашої фірми, стане безкоштовно рекламувати товар, поки даний аксесуар остаточно не зноситься.

Ідеально підходить в якості джерела інформації про підприємство, що безпосередньо допоможе просуванню продукції. Часто прикрашають красивою картинкою, знаком, написом, незмінно привертають увагу оточуючих.

Популярність даного аксесуара дуже легко використовувати. Досить купити еко сумку в магазинах компанії «Текстиль-Контакт» із заздалегідь замовленим зображенням.

Вимога до макетів

Компанія «Текстиль-Контакт» здійснює друк на еко сумках партіями від 100 примірників. При цьому використовується спеціальна технологія під назвою «шовкографія». По-іншому цей процес називається трафаретного печаткою.

Друк здійснюється за допомогою зображень, зроблених в програмах:

 • Corel Draw;
 • Adobe Illustrator.

Дані графічні редактори мають широкі можливості по створенню різного дизайну. Вони здатні ідеально відтворити, придуману замовником картинку.

Технічні вимоги до друку на еко сумках виглядають так:

 • всі об’єкти файлу (зображення) необхідно виконати в кривих;
 • мінімальна товщина ліній і шрифтів – 1 мм;
 • нумерація квітів задається в системі Pantone (Pantone Solid Coated);
 • мінімальні відступи від краю сумки до зображення (написів, логотипів) – не менше 3 см праворуч, зі всіх інших сторін – 2 см;
 • файл не повинен містити растрові зображення.

Ціна за друк на 1 аксесуарі (при тиражі в 100 шт.) Становить:

 • 1 колір – 9,12 грн .;
 • 2 кольори – 14, 34 грн .;
 • 3 кольору – 19,50 грн .;
 • 4 кольори – 24,72 грн .;
 • 5 кольорів – 29,94 грн.

Також існує можливість замовити тираж в 200, 300 і 1000 еко сумок.

З’явившись на ринку текстильної промисловості вироби від «Текстиль-Контакт» відразу зацікавили українських підприємців в якості використання для упаковки товарів. Таким чином роздрукований логотип на сумці дозволяє не тільки збільшити впізнаваність бренду, компанії, події, а й поліпшити репутацію занепокоєнням і турботою про матінці природі.

Друк на еко сумках – це відмінний спосіб красиво запропонувати товар покупцеві і ефективно прорекламувати продукт (бренд, компанію). Сам аксесуар здатний прослужити багато років, тому клієнт обов’язково залишиться задоволеним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *