Еко сумка з бавовни: переваги використання, як і чим безпечно відбілити виріб

Застосування еко сумок в повсякденному житті – це популярний тренд не тільки в Україні, а й в усьому світі. Раніше даний аксесуар асоціювався виключно з практичністю, але тепер на вулицях не рідко зустрінеш людей з яскравими і стильними еко сумками, що привертають увагу перехожих.

У виробництві еко сумок використовуються найрізноманітніші матеріали: волокна кукурудзи, бамбука і конопель, денім (джинсовий матеріал), спанбонд, брезент.

Еко сумка з бавовни

Однак найкращим і найпоширенішим матеріалом для багаторазового аксесуара залишається бавовна – 100% екологічний, природний матеріал рослинного походження. Після закінчення терміну служби сумки, тканину просто розкладеться серед землі і стане добривом для грунту, не заподіявши шкоди навколишньому середовищу.

Еко сумка з бавовни – це практичний, щільний аксесуар. До числа, основних переваг якого, відносять:

 • здатність витримувати вагу до 20 кг;
 • ремонтопридатність – полагодити сумку легко, а порваний поліетиленовий пакетик відразу вирушає в сміття;
 • багатофункціональність – аксесуар підійде для походу в магазин, на пляж, на навчання та в інших цілях;
 • зручність носити сумку по-різному – на плечі, передпліччя або в руках;
 • компактність – можливість скрутити і заховати в кишені куртки, рюкзаку або в іншій сумці.

Бавовна – це ідеальний матеріал для еко сумки, якщо зроблений якісно, ​​виглядає презентабельно і красиво. Сумка з бавовни легко стирається. Також актуально прикрашати зовнішній вигляд аксесуара за допомогою бісеру, намистин або вишивки. Це дозволить створити унікальний особистий предмет, що радує своєю службою протягом кількох років.

Еко сумка: як відбілити?

Оскільки еко сумки роблять з різноманітних матеріалів, існує різний порядок дій при чищенні даних аксесуарів. Важливо виконати весь процес правильно. В іншому випадку аксесуар ризикує втратити форму і придбати кілька плям, невразливих для прального порошку

При відбілюванні еко сумки з бавовни слід дотримуватися таких правил:

 1. Використовувати порошок і відбілювач можна, але в невеликих кількостях. Інакше сумка втратить свою форму.
 2. Необхідно прати окремо від інших тканин. Також використовувати спеціальний режим в пральній машині для даного матеріалу, якщо такої функції немає, включити делікатний режим.
 3. Чи не прати білі сумки разом з кольоровими. Від цього білосніжний колір швидко перетвориться в сірий. Не слід прати еко сумку і з сильно забрудненими речами.
 4. Виполіскувати аксесуар в воді після прання вручну розблокувати, якщо прати у пральній машині залишила сліди від порошку або відбілювача.
 5. Температура води не повинна перевищувати 30- 40 градусів.
 6. Використовувати спеціальні порошки і кисневі відбілюючі засоби для натуральних тканин.
 7. Віджимати еко сумку з бавовни в пральній машинці максимум при 800 оборотах в хвилину.
 8. Сушити, акуратно розвісивши – це збереже привабливий зовнішній вигляд. Не використовувати батареї та інші опалювальні прилади, адже тоді існує ризик зіпсувати тканину.
 9. Не залишати випраний сумку на сонці. Під впливом агресивних сонячних променів світлий бавовна жовтіє, а темний – вигоряє.

Якщо дотримуватися цих простих правил під час прання, забруднення зникнуть з бавовняної еко сумки, і виріб знову стане чистим та білим. Аксесуар з натуральної тканини після правильного догляду порадує своїми перевагами – 100% екологічними властивостями і приємним дотиком.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *