Еко сумка з декором: що вибрати для прикраси – бісер, намистини або вишивку

Еко сумка – це новий, стильний аксесуар, який став популярним і затребуваним не тільки за кордоном (в Європі, Америці та інших країнах), але і в Україні. Активно використовується в якості сумки для продуктів, для прогулянок або походів на пляж, поїздок або як сумка для навчання, в інших цілях.

Замість того, щоб купувати шкідливі для навколишнього середовища, поліетиленові пакетики, люди вважають за краще носити багаторазове виріб, який після утилізації не принесе природі шкоду, а в процесі природного розпаду послужить добривом для грунту.

У чому переваги еко сумки

У більшості випадків еко сумка виготовляється з бавовни, льону, деніму, спанбонду і інших екологічних матеріалів. Дані матеріали є антиалергенними, щоб із ними можна кожної людини, навіть з чутливим типом шкіри.

Основні переваги тканинної еко сумки полягають в:

  • здатності переносити велику вагу (до 20 кг);
  • багаторазовому використанні – целофан, який порвався викидається відразу, тоді як сумку лагодять і знову використовують;
  • простому обслуговуванні – еко сумка легко стирається і чиститься;
  • багатофункціональності – аксесуар підходить не тільки для носіння продуктів, але і інших особистих речей (косметики, зошитів, електронних пристроїв і т.д.);
  • зручною шкарпетці – на плечі, передпліччя або руках;
  • компактності – можливості скрутити аксесуар в рулон і легко помістити в основний сумці.

Еко сумка – це універсальний, багатоцільовий аксесуар, здатний задовольнити потреби широкого кола споживачів.

Як прикрасити еко сумку?

Оскільки еко сумка – це не тільки практичний предмет, але і декоративний, існує велика кількість способів прикрасити аксесуар.

Нанести принт на сумку – це можливість прикрасити аксесуар улюбленим зображенням з інтернету або самостійно намальованим в графічному редакторі. Сучасні поліграфічні технології здатні друкувати 5-кольорові зображення.

Люди, які бажають прикрашати особисті речі своїми силами, отримують можливість втілити творчі фантазії. Еко сумка з декором, оформлена самостійно, допоможе проявити індивідуальність і створити дійсно неповторну, ексклюзивну річ. Існує кілька способів прикраси:

  • бісером;
  • намистинами;
  • вишивкою;
  • технікою декупаж.

Вишивка бісером створює барвисті зображення – сценки, портрети, символи, які відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Оскільки бісер зшивається за допомогою нитки, візерунок міцний, проте потрібно розуміти, що прання може видалити кілька елементів прикраси і тому, вимагає делікатності.

Еко сумка з намистинами – це ще один варіант прикраси, більш класичний, в порівнянні з бісером, проте не менш красивий.

Вишивка – процес для справжніх любителів і майстрів своєї справи. Знадобиться всього лише кілька видів ниток, голка і трохи часу і терпіння, щоб прикрасити особисту еко сумку приголомшливим візерунком (при наявності бажання і необхідних навичок).

Багатьох цікавить питання, як прати еко сумку з вишивкою? Відповідь, як і інші речі з вишивкою – вручну, якщо не бажаєте пошкодити результати своїх старань.

Декупаж – це також популярний спосіб прикрасити даний аксесуар. Використовуються звичайні серветки, з яких вирізають фігури і клей для тканини.

Існують різноманітні способи прикрасити еко сумку, деякі збігаються з улюбленим хобі, тому не потрібно втрачати шанс, а скористатися можливістю і отримати стильну річ з унікальним дизайном, зробленим власними руками.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *