Еко сумка з спанбонду – що це за виріб

Компанія «Текстиль-Контакт», як провідне підприємство української легкої промисловості, запустила в 2018 році лінію з виготовлення еко сумок і першої в країні отримала міжнародний сертифікат про безпеку виробництва. Заслужила ставити маркувальний знак «Зелений журавлик».

В Америці і Європі еко сумки – це вже давно модний тренд. В Україні вироби завоювали популярність і число споживачів весь час зростає.

Для чого потрібна еко сумка і з чого її роблять?

Щороку сотні мільйонів поліетиленових пакетів, які не переробляються, а після використання викидаються (целофану потрібно більше 400 років для того щоб розкластися), накопичуючись – загрожують існуванню не тільки тваринного світу, а й здоров’ю людини.

Еко сумка, що це за виріб – не шкодить природі і найкраща альтернатива шкідливим мішечках. Виготовлятися може з:

 • Натуральної сировини – нефарбованого льону або бавовни, тканин з волокон бамбука, кукурудзи, конопель і дубленої рослинними екстрактами шкіри. Часто використовується споживачем як основна сумка;
 • Змішаних волокон поліестеру і волокон натурального походження;
 • Переробленої сировини (автомобільних шин, пластикових пробок і пляшок, номерних знаків і багато чого іншого).

Кожна така сумка здатна замінити сотні целофанових мішечків, відмовившись від яких здійснюється велика допомога в збереженні навколишнього середовища.

Еко сумки використовуються виробниками товарів як засіб упаковки, покликане поліпшити презентабельність продукту і з метою реклами. Купивши товар в сумці з логотипом фірми, покупець згодом використовує її для перенесення будь-яких речей або для придбання продуктів – це ефективний маркетинговий прийом.

Новинка у виробництві упаковки

Еко сумка з спанбонду – є гарною заміною поліетиленових пакетів. Виготовляється з нетканого текстилю, що складається з найтонших волокон поліпропілену, скріплених за допомогою термічної технології. Має хорошу характеристику і володіє відмінними рисами:

 • Привабливим, яскравим зовнішнім виглядом. Звертає на себе увагу і підкреслює рівень товару, що знаходиться всередині;
 • Високу зносостійкість;
 • Чи не промокає і добре пропускає повітря;
 • Міцний матеріал і на відміну від поліетилену не порвуться;
 • Тривалий термін експлуатації;
 • Невисока вартість. Навіть після застосування найдорожчого способу нанесення логотипу – ціна буде лояльною;
 • Практичність. Згортається в невеликий рулон і можна взяти з собою легко помістивши в основну сумку;
 • Не викликає алергії. Текстиль також застосовують для пошиття одягу в медицині.

В еко сумці з спанбонду можна носити харчові продукти. Не має токсичного впливу і можна використовувати в будь-яких погодних умовах. Такий вид текстилю що не промокає, тому можна спокійно покласти в сумку книги, зошити, документи або електроніку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *