Еко сумка замість пакету: чи є вигода від використання

Щороку в світі виробляється 78 мільйонів тонн пластикової упаковки на суму майже 198 мільярдів доларів. Тільки невелика частина переробляється, а переважна більшість нагромаджується на звалищах і розлітається по навколишньому середовищу.

Поліетиленові пакети вже знаходять в кожному частини нашої планети, від віддалених куточків Антарктиди до найглибших океанських западин. Радує, що екологічна свідомість зростає і стає модною, багато людей зрозуміли, що думати і піклується про природу це приємно і вигідно.

Тканинна еко сумка – це новий модний тренд. Яка ж користь від багаторазового текстильного вироби?

Еко сумка: яка вигода від використання?

На щастя один з найпростіших і найбільш економних способів зменшити кількість споживаного пластика – це застосування екологічно чистих сумок. У багаторазового вироби є чимало переваг, найвигідніші з них – це:

  • Економія грошей. Тільки з продуктами з супермаркетів за місяць виноситься близько 40 поліетиленових пакетів, плюс покупки в інших магазинах – за рік виходить значна кількість. Тканинне виріб служить не один рік і щоденне застосування 1-2 альтернативних текстильних еко сумок істотно заощадить сімейний бюджет.
  • Економія простору в будинку. Целофанові мішки всюди – на кухні, в машині, на роботі. Нагромаджуються в кухонних ящиках, коморах, багажниках автомобілів. Займають місце важливіших речей і стають сміттям з яким шкода розлучитися. А текстильна сумка скручується в компактний рулон, займаючи мінімальну площу.
  • Міцність і надійність. На відміну від тонкого поліетиленового пакета тканинні еко сумки довговічні. Використовуються тривалий час і не рвуться. А оскільки вони надійні, застосовуються в багатьох цілях – для походів на пляж, відвідування магазинів, тренувань, для пікніків і прогулянок і по-іншому.

Еко сумка для покупок не тільки економить гроші і займає мало місця в будинку, ще створює душевний спокій від конкретної допомоги по збереженню екології планети. Адже целофанові мішечки входять в десятку найпоширеніших предметів, які зустрічаються в навколишньому середовищі.

З чого роблять еко сумки?

Вироби виробляють з натуральних тканин, матеріалів зі змішаних волокон поліестеру і ниток натурального походження, а також переробленої сировини (автомобільних шин, пластикових пробок і пляшок, номерних знаків і багато чого іншого). Найбільш екологічними вважаються з бавовни і льону.

Найчастіше для пошиття використовують бавовняні тканини, віддають перевагу за наступні позитивні властивості:

  • Повітропроникність – повітря вільно проникає і в сумці не створюється парникового ефекту.
  • Після завершення терміну експлуатації піддаються природному біологічному розпаду і не забруднюють грунт. Перегниває і стають добривом.
  • Недорогу ціну бавовни – це здешевлює вартість готового виробу.
  • Легкість і міцність – не рвуться від важких покупок.
  • Просто чистяться і стираються.
  • Органічний хлопок не містить добавок, які можуть нашкодити здоров’ю людини. В процесі вирощування рослини не використовують гербіциди, пестициди та інші шкідливі речовини. А при фарбуванні полотна не застосовують агресивні токсичні барвники.

Еко сумка замість пакета – це відповідальне ставлення до майбутнього своїх дітей в чистому довкіллі. А різноманітний дизайн виробів – це ефективний спосіб привернути увагу до екологічної проблеми. Люди помічають наскільки стильні ці сумки і роблять вибір на їхню користь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *