Еко сумки: чи всі вироби дійсно екологічні

Купувати екологічно чисті сумки необхідно для збереження навколишнього середовища, адже поліетиленові пакети згубно діють на грунт, водойми і тварин, сприяють глобальній зміні клімату. Але, що означає термін «екологічно чисті»? – позначає ті вироби, які не здатні нашкодити природі і здоров’ю людини, зберігають природні ресурси і утилізуються, не завдаючи шкоди.

Сумка, вироблена з безпечної технології з натурального органічної сировини, має право називатися екологічної, але чи дійсно кожна еко сумка на споживчому ринку країни така?

Що підтверджує якість еко сумки?

Верховна Рада України підтримала законопроект «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, поводження з маркуванням продукції», який призначений для контролю за використанням виробниками різних приставок до назв виробів, в тому числі і «еко». Вводить штрафи за порушення правил технології створення екологічної продукції і відсутність сертифікатів, що підтверджують якість.

Виробляється в Україні багатьма еко сумка, сертифікат якості є не у всіх. А адже виріб повинен:

  • Виготовлятися із сировини, в складі якого не міститься шкідливих хімічних речовин, що викликають алергію, подразнення шкіри або інші серйозні захворювання.
  • Створюватися методом, що не порушує екологічні властивості.

Якщо немає сертифіката, як споживачі можуть бути впевнені, що набувають еко сумку, яка дійсно відповідає заявленим властивостям?

Де придбати еко сумку перевіреної якості?

У 2018 році “Текстиль-Контакт», один з найбільших операторів оптово-роздрібної торгівлі текстильною продукцією в країні, запускає соціальну програму для захисту навколишнього середовища від згубних поліетиленових пакетів і відкриває лінію з пошиття альтернативної еко сумки, яка відразу зацікавила покупців і завоювала позитивну репутацію . Цінується серед клієнтів за наступні якості:

  • Виготовлене з натуральних бавовняних волокон, які піддаються біологічному розпаду (гниття) і не шкодять екології.
  • Приємні тактильні відчуття. Чи не провокує висипання і алергію. Підходить всім, в тому числі дітям і людям з чутливою шкірою.
  • Привабливий, естетичний зовнішній вигляд. Для задоволення клієнтів пропонується послуга по оригінальному оформленню, нанесення трафаретного друку. Багато за бажанням набувають чистий варіант і прикрашають самостійно за допомогою різних технік декору – вишивки хрестом або бісером, аплікації або по-іншому.
  • Доступну вартість, а звичка завжди брати з собою і користуватися щодня для придбання продуктів або інших товарів значно економить грошовий бюджет, не потрібно витрачатися на купу поліетиленових пакетів.
  • Маленький вага і компактність. Скручується в пакуночок, який не займає багато місця.
  • Ергономічні ручки для зручності перенесення не тільки в руках, а й на плечі або передпліччя.
  • Сумка з міцної тканини легко стирається і чиститься, крім того, витримує важкі покупки.

Ця еко сумка в Україні єдина пройшла перевірку на відповідність сировини і умов виготовлення європейським стандартам – це підтверджує документ, виданий центром екологічної сертифікації та маркування «Жива планета».

Щоб замовити в онлайн-режимі на сайті інтернет-магазину tk.ua з доставкою по всій Україні не потрібно залишати будинок або роботу. Також набувають в оптово-роздрібних магазинах «Каштан», які знаходяться майже в кожному місті країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *