Еко сумки з новорічними принтами: як застосувати аксесуар?

Не новина, що все з великим задоволенням чекають на найрадісніші в році свята – Новий рік і Різдво. Ялинки, гірлянди, прикраси, урочиста вечеря та подарунки – обов’язкові складові довгоочікуваної події.

Чому б не зробити святкування більш «зеленим», щоб потім не залишалося шкідливих відходів, що негативно впливають на навколишнє середовище. Великі купи синтетичної обгорткового паперу, фольги і поліетиленових пакетів з кожним роком збільшують кількість токсичного сміття на планеті, який отруює воду і грунт, стає причиною загибелі тварин.

Еко сумка з успіхом виконає роль екологічно чистої упаковки для подарунка і після святкування не опиниться на смітнику, а стане корисною річчю для подальшого застосування. Крім того, сам виріб – це вже повноцінний подарунок, а після оригінального декорування – це ще і модний аксесуар.

Як прикрасити подарункову еко сумку новорічними принтами?

Тканинна багаторазова сумка, пошита з матеріалів, які не здатні зробити негативний вплив на екологію, вважається одним з трендових товарів десятиліття. Найпопулярніші і затребувані вироби роблять з натуральних бавовняних полотен, такі легко прикрашаються найрізноманітнішими способами:

 • Вишивають на тканині хрестом, гладдю, стрічками або бісером. Часто використовують спеціальні набори для рукоділля, наявні в продажу.
 • Декоративними елементами – гудзиками, бахромою, нашивками, стразами.
 • Використовують техніку декупаж. Вирізане зображення спеціальним способом приклеюють на поверхню тканини.
 • За допомогою розпису. Особливим талантом володіти не потрібно, головне творча ідея, скористатися можна і трафаретом. Щоб сумка згодом після прання не втратила привабливий зовнішній вигляд і не полиняла, фарби повинні бути якісними, бажано акриловими.

Для тих, у кого немає часу і можливості самостійно зайнятися декоруванням, найшвидший і простий спосіб прикрасити – під час придбання вироби в інтернет-магазині «Текстиль-Контакт», скористатися послугою нанесення друкованих малюнків і замовити новорічні принти. Сучасна технологія друку дає можливість:

 • Створити ексклюзивну новорічну еко сумку, яка безумовно порадує своєю оригінальністю близьких друзів і родичів.
 • Отримати якісне зображення, без недоліків.
 • Придбати виріб, забарвлене стійкими барвниками, яке добре переносить прання, прасування, вплив агресивних сонячних променів і вологої погоди.

Еко сумка в подарунок з привабливим декором, крутим логотипом, текстом або зображенням тварин в цікавій колірній гамі, стане незамінним аксесуаром для багаторазового використання.

Еко сумка: як застосовують аксесуар?

Виріб користується популярністю у людей різних вікових категорій, але особливо у молоді. Школярі, спортсмени, студенти все частіше зустрічаються на вулиці з тканинними стильними еко сумками, які використовують:

 • Для походів по магазинах за продуктами чи іншими товарами. Сумки витримують досить важку вагу.
 • Як сумку для навчання. Переносять книги, зошити, папки і багато інших необхідних для занять речей.
 • Як пляжну сумку.
 • Для тренування, носять спортивний одяг та взуття.
 • Під час прогулянок по місту і для пікніків.
 • Для поїздок і подорожей.

Сфера застосування не обмежена, тому корисний подарунок, яким точно будуть користуватися – це еко сумка. «Текстиль-Контакт» підтверджує високу якість своїх виробів сертифікатами на відповідність екологічним стандартам і вимогам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *