Як почати користуватися еко сумками? Три головні причини, чому потрібно відмовитися від пакетів раз і назавжди

Радує, що після багатьох десятиліть домінування поліетилену, коли короткочасне застосування вважалося нормою, свідомі споживачі підтримують сучасні тенденції і роблять вибір на користь виробів для багаторазового використання, еко сумка успішно заміняє мішечки.

Кожного, хто читає про масштабні забрудненнях, переповнюють емоції, але ж зробити перший крок і остаточно відмовитися від пакетів просто, особливо якщо дізнатися чому суспільству необхідно зменшити свою залежність від пластику.

Три головні причини для переходу на еко сумки багаторазового використання

Незалежно від того, де виявляться целофанові мішечки – в сільській місцевості, в лісі, в горах або на морі, всюди будуть згубно діяти протягом нашого життя і декількох наступних поколінь:

  • Повільно отруювати грунт і робити непридатною для повноцінного росту рослин і вирощування якісної сільськогосподарської продукції. Поліетилен не розкладається природним способом як еко сумка, яка після закінчення терміну служби просто згниє і стане добривом, а розпадається на дрібні токсичні частки.
  • Болісно і болісно вбивати звірів, які помилково приймають пакети за їжу, ковтають і задихаються або страждають кишкової непрохідності і в підсумку також гинуть.
  • Значно зменшувати природні запаси нафти, яка і так вважається найбільш часто використовуваних викопним паливом. Збільшення видобутку стає причиною зміни клімату. Парниковий ефект сприяє глобальному потеплінню – тануть льодовики і затоплює прибережні регіони, збільшується кількість і сила штормів, виникають тривалі посухи, кислотність води в океані збільшується.

Людство повинно припинити бездумно використовувати поліетиленові пакети і створювати мільярди тонн згубних відходів щороку, зробити життя на планеті більш екологічної допоможе багаторазова еко сумка, «Текстиль-Контакт» тому і відкрила в 2018 році лінію по виробництву текстильних альтернативних виробів, екологічні властивості яких підтверджують сертифікати , отримані після добровільної перевірки.

Як почати користуватися еко сумками

Для цього не потрібно робити будь-яких зусиль, досить зайти на сайт інтернет-магазину і зробити замовлення, але перед цим:

  • Визначити кількість. Зазвичай, для споживчих потреб сім’ї вистачає 2-3 вироби.
  • Вибрати розмір. Великі підійдуть для поїздок, тренувань і для походів на пляж. Середні – для школи, роботи і для щоденних походів по магазинах, а невеликі – для маленьких предметів (гаманця, книги, подарунка, косметики та інших речей).
  • Подумати, який колір вироби більше підійде до вашого гардеробу, адже еко сумка – це вже давно модний тренд. При бажанні можна прикрасити самостійно, але більшість віддає перевагу трафаретного друку і при покупці замовляє нанесення гасел, логотипів, текстів, образів тварин. Головне, щоб тон зображення збігався з одягом або іншими аксесуарами.
  • Визначити довжину ручок – це необхідно для комфортного користування.

Еко сумка для покупок ще й вигідна річ. Не займає багато місця в будинку, в машині або основний сумці, скручується в невеликій рулончик, а звичка щодня брати з собою, значно економить сімейний бюджет. Одна сумка служить як мінімум рік і за цей час здатна замінити сотні поліетиленових пакетів, крім того, на відміну від целофану не рветься і витримує важкі покупки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *