Як придбати якісну еко сумку? На що варто звернути увагу при виборі?

Щоб зберегти навколишнє середовище в безпеці, люди все частіше відмовляються від поліетиленових пакетів. Згубний, токсичний пластик майже скрізь – в океанах, повітрі, ґрунті, на вулицях міст і селищ, а також в травних системах тварин і навіть людини.

Тому, багато хто тепер намагаються дотримуватися правильного способу життя і робити екологічні покупки, ця тенденція зростає і з кожним роком, кількість свідомих споживачів збільшується.

Еко сумка для багаторазового використання стає все популярнішим. Щоб задовольнити побутові потреби зазвичай необхідно дві або три сумки замість сотень шкідливих целофанових мішечків. У продажу є безліч варіантів, але як вибрати дійсно якісне, міцне екологічне виріб – цікавить багатьох покупців.

Яка сумка вважається по справжньому безпечної

Термін «екологічно чиста» позначає, що виріб не матиме негативного впливу, збереже здоров’я власника, а після завершення терміну використання розкладеться природним чином і не зашкодить природі. Підтвердити безпеку еко сумки може сертифікат якості, який отримують після перевірки:

  1. Сировини на відповідність світовим еко стандартам.
  2. Повного технологічного процесу виготовлення.

Найбільш екологічними вважаються текстильні сумки з натуральних тканин – бавовни і льону, вироби з нетканих матеріалів (поліпропілену) схожі на бавовняні вироби, не зашкодять здоров’ю людини, але не піддаються біологічному розкладанню.

Найбільш затребуваною і популярною є бавовняна еко сумка. Купити в Києві, як і в будь-якому іншому регіоні України легко по інтернету на сайті tk.ua або в магазинах «Тканини» або «Каштан». Сумки від компанії «Текстиль-Контакт» перші в країні пройшли перевірку і отримали сертифікат на відповідність усім заявленим вимогам.

Еко сумка: на що звернути увагу при виборі

Тканинні вироби для багаторазового використання сприяють зменшенню поліетиленових відходів і підтримують здоровий спосіб життя в навколишньому середовищі. Займають мало місця в будинку і за рахунок щоденного застосування є економічно вигідними.

Щоб вибрати якісну еко сумку слід звернути увагу на:

  • Розмір. Сумки доступні в різних величинах, найбільший предмет, який планується носити в сумці допоможе визначити її розмір. Великі сумки – для тих, хто постійно в дорозі, а також для пляжу, басейну або тренування. Середні – для щоденного використання в школі, на роботі або для магазину. Невеликі – для гаманця, ключів, помади, подарунка, книги або інших маленьких речей.
  • Щільність тканини. Тонка підійде для легких предметів, а щільна має високу міцність, витримає важкі покупки (до 20 кілограм) і не порветься.
  • Ергономічні ручки, які дозволять переносити сумку комфортним способом – на плечі, в руках або передпліччя.

Трафаретний друк, вишивка, бахрома, стрази або прикраса будь-яким іншим способом перетворить виріб в стильний і модний аксесуар, головне, щоб колір декорування збігався з одягом з вашого гардеробу.

Якісна еко сумка прослужить довго, але слід пам’ятати, що тривалість використання залежить і від власника, дотримання рекомендацій по правильному догляду збільшить термін експлуатації. Таким чином користуючись багаторазовими текстильними виробами кожен може внести свою частинку в захист навколишнього середовища і уберегти планету від екологічної катастрофи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *