Як прикрасити еко сумку для дитини? Стрази, вишивка або акрилові фарби?

Еко сумки стають все більш популярними. І це зрозуміло, адже така сумка є гідною альтернативою поліетиленовим пакетам, вона зручна і міцна, має тривалий термін зберігання і таку сумку можна зробити красивою і унікальною.

Виготовляються еко сумки з екологічно чистих матеріалів, найчастіше натуральних. Текстильні еко сумки з бавовни або льону безпечні і гіпоалергенні, тому їх купують навіть для дітей. Великий вибір еко сумок з текстилю пропонує Текстиль-Контакт. Підбираючи еко сумку, слід визначити, куди її будуть брати, і що в неї будуть класти. Адже еко сумка використовується не тільки для транспортування покупок. Гарну стильну еко сумку можна використовувати замість рюкзака і класти туди все спортивну форму, книги, папки, планшет. Еко сумка Текстиль-Контакт буде справжньою знахідкою для дитини. Тим більше, що сучасні технології дозволяють не тільки виготовляти еко сумки з екологічних тканин, а й ще оригінально їх прикрашати.

А як прикрасити еко сумку для дитини?

Існують різні варіанти декору еко сумок:
– вишивка бісером
– аплікацією з текстильних елементів
– оформлення бахромою, стразами, кольоровими стрічками
– нанесення малюнка фарбами.

Одним з найпопулярніших видів вишивки є вишивка бісером. Бісер – це невеликі кульки або циліндрики з наскрізними отворами. Буває бісер скляний, пластиковий, дерев’яний, металевий і з самоцвітних каменів. Найбільш доступним і не важким в порівнянні з іншими матеріалами є пластиковий бісер.

Малюнок, вишитий бісером, виходить трохи піднятим над полотном, в ньому видно глибина, передній і задній план. За допомогою бісеру можна вишити будь-який малюнок.

Ще для прикраси дитячої сумки використовують стрази. Стрази бувають пришивні або клеєні і виготовляються зі скла або акрилу. Акрилові стрази роблять зі штучного скла, вони легші і дешевші ніж скляні. Стрази бувають безбарвні і кольорові або з райдужним напиленням. Але найпростіший спосіб прикрасити дитячу еко сумку – це нанести на неї малюнок фарбою. За допомогою фарб можна розмалювати сумку різними візерунками або нанести зображення тварин.

Для нанесення малюнка на еко сумку використовують кілька видів фарби: акварельну, масляну і акрилову. Акварельна хороша для створення абстрактних зображень, але такий малюнок погано витримує прання. Масляна фарба добре і надовго зберігає первісний колір, проте може погіршити структуру виробу.

Найбільш популярна фарба для еко сумки – акрилова. Акрилові фарби виготовляються на основі спеціальної водної акрилової дисперсії і дрібно тертого кольорового пігменту.

Розбавляються звичайною водою. Вони досить дешеві, легко змішуються і швидко сохнуть, дуже прості у використанні і після висихання стійкі до впливу води. При нанесенні акрилових фарб і під час всього терміну експлуатації вони не виділяють токсичних речовин, оскільки не містять в складі розчинників органічного походження, що є дуже важливим при виготовленні виробів для дітей. Розпис по тканині акриловими фарбами дозволяє створювати неповторні та ексклюзивні еко сумки.

Слід також зазначити, що після повного висихання акрилова фарба не змивається і не вицвітає.

Текстиль-Контакт пропонує сучасні еко сумки для дітей, виготовлені з якісних екологічно чистих матеріалів. При цьому на сайті інтернет-магазину можна замовити нанесення на виріб оригінального зображення акриловими фарбами. Стійке фарбування відмінно переносить численні прання і вплив вологи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *