Як зшити і який матеріал для еко сумки використовувати

З метою збереження навколишнього середовища від навали шкідливих поліетиленових пакетів у багатьох країнах активно розвивається виробництво еко сумок – це модний тренд в Європі і Америці. У нашій країні популярність цих виробів стрімко зростає.

Лідер легкої промисловості України – компанія «Текстиль-Контакт» запустила виробництво еко сумок. У магазинах компанії також є наявність широкого асортименту сертифікованих, згідно з міжнародними еко стандартам, тканин для самостійного пошиття.

Особливості та гідності еко сумки

Пошита з натурального матеріалу, що не завдасть шкоди здоров’ю власника і по сприяє збереженню природи, також володіє такими перевагами:

  • Замінить сотні поліетиленових пакетів і після завершення експлуатації утилізується природним способом (послужить добривом для землі);
  • За рахунок багаторазового застосування заощадить бюджет сім’ї;
  • Легко скручується в маленький рулон і можна взяти завжди з собою, помістивши в основну сумку;
  • Пошита з міцної тканини буде служити тривалий час і не порветься;
  • Можна носити в руці і на плечі.

Придбати еко сумку замовивши оригінальне оформлення або в «чистому» варіанті (прикрасити за допомогою технік декору індивідуально) можна в мережі магазинів від Текстиль-Контакт або інтернет-гіпермаркеті.

Як зшити еко сумку самостійно?

Замість шкідливих целофанових мішечків, яким необхідно сотні років щоб розкластися і не володіють міцністю і презентабельністю, можна пошити нешкідливу багаторазову сумочку. Форма еко сумки популярної форми досить проста і пошиття нескладний:

  • Намалювати два прямокутника розміром 45 на 55 або один 45 на 105. Вирізати і покласти деталі виворотом усередину, прошити шириною 4 мм. Вивернути навиворіт і зробити рядок трохи ширша за попередню;
  • Щоб зробити ручки накреслити два прямокутника розміром 9 см на 70 см. Вирізати, скласти «обличчям» усередину і прострочити. Вивернути за допомогою трубочки і шпильки;
  • Щоб надійно пришити ручки, вирізати смужку шириною 5 см, а довгою відповідної верху сумки плюс один сантиметр для обтачки. Скласти навпіл «обличчям» усередину для того, щоб з’єднати короткі сторони і стачайте шириною 5 см;
  • До лицьовій стороні сумки прикріпити шпильками ручки на місце де вони будуть перебувати. Потім «обличчям один до одного» скласти сумку і обтачку і прострочити по верхньому краю. Вивернути обтачку на виворіт, підвернути на один сантиметр і прострочити по низу обтачкі.

Щоб зробити сумку стильною і оригінальною можна прикрасити за допомогою вишивки, пришити мереживо, використовувати бісер або аплікацію.

Який матеріал для еко сумки і скільки буде потрібно? Для пошиття потрібно 50 сантиметрів бавовняної або лляної тканини.

Якщо немає швейної машинки, а хочеться власну стильну еко сумку, можна використовувати «чистий» варіант від Текстиль-Контакт і за допомогою технік декору оформити на свій смак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *