Яка фарба для еко сумки краще: акрилова або масло

З огляду на, що поліетиленовий пакет може розкладатися на найдрібніші токсичні частки до 1000 років, люди створюють проблему з відходами, які накопичуються на звалищах і в навколишньому середовищі для багатьох майбутніх поколінь. Щоб змінити ситуацію необхідно вжити заходів і змінити споживацьке ставлення.

Еко сумка для багаторазового використання – це не тільки інвестиція в чисте майбутнє планети, але і модний тренд, який з кожним роком стає все популярнішим. Знамениті дизайнери вже давно рекомендують як стильний аксесуар, а відомі особистості – співаки, спортсмени, актори регулярно з’являються на публіці з оригінальними текстильними виробами з різноманітними зображеннями або іншим декором.

Якою фарбою прикрасити еко сумку: акриловою або олійною

Прикрашають вироби по-різному – вишивають хрестом, гладдю або бісером, аплікацією, бахромою, стразами, стрічками, тасьмою, гудзиками. Але найпростіший спосіб отримати ексклюзивну текстильну сумку – розмалювати, нанести текст, гасло, логотип, пейзаж або зображення тварин. Для цього використовують кілька видів фарби:

 • Акварельну – для романтичних абстрактних зображень, без чітких ліній. Недолік фарби – після прання втрачає колір, зображення розсіюється.
 • Масляну з привабливими відтінками. Після висихання зберігає первісний колір. Мінус – перед нанесенням візерунків тканину еко сумки вимагає спеціальної підготовки, так як масло може погіршити структуру вироби.

Найбільш популярна і стійка фарба для прикрашення – акрилова на водно-дисперсійної основі, тому, що дає наступні переваги:

 • Без запаху.
 • Добре розводиться водою.
 • Простий метод використання. На тканини спочатку малюють олівцем або спеціальним маркером, а потім беруть кисть з натуральним ворсом. Щоб не виходити за межі малюнка користуються безбарвним контуром. Зручно малювати як маленькі зображення, так і створювати масштабний шедевр.

Після повного висихання не змивається і не вицвітає еко сумка. Фарба при правильному догляді не втрачає первісний колір тривалий час. Щоб не з’явилися розлучення, прати рекомендують при температурі води не вище 40 градусів.

Чому потрібна еко сумка і як використовують модний тренд

Красиве і привабливе виріб не тільки допоможе виділитися і підкреслити стильний образ, але і отримати моральне задоволення від того, що, скорочуючи кількість поліетиленового сміття:

 • Захищає диких звірів, птахів, риб від хвороб і болісної загибелі після отруєння пакетами.
 • Очищає вулиці міст і селищ, ліси, поля і водойми від розлітаються мішечків.
 • Зберігає функціональність систем водовідведення.
 • Береже невідновлювані запаси нафти з якої виробляють пластик.
 • Перешкоджає глобальному потеплінню.
 • Після закінчення терміну служби безпечно утилізується і перетвориться на добриво для ґрунту.

Крім того, текстильна сумка міцна і на відміну від поліетилену, який постійно рветься, донесе вміст додому в цілості й схоронності. А ергономічні ручки дозволять це зробити зручним способом – в руках, на плечі або передпліччя.

За покупками по магазинах, на тренування, на роботу, в школу, в університет або для відвідування пляжу на літній відпочинок – всюди знадобиться еко сумка. «Текстиль-Контакт» для тих, у кого немає часу для самостійного оформлення, пропонує при покупці замовити нанесення оригінального зображення за допомогою сучасної технології – трафаретного друку, яка забезпечує чіткість візерунків, без недоліків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *