Які еко сумки найбільш популярні в Україні: колір і фасон

Екологічний рух за збереження навколишнього середовища набирає обертів. Споживачі поступово відмовляються від поліетиленових пакетів і починають користуватися альтернативними виробами багаторазового застосування.

Еко сумка – давно модний тренд у всьому світі і з кожним роком стає все популярнішим і в Україні. Знамениті дизайнери створюють і рекомендують оригінальні вироби як повноцінний аксесуар для щоденного використання.

Які еко сумки найзатребуваніші

Екологічні вироби виробляють з матеріалів, які не здатні завдати шкоди навколишньому середовищу. Що складаються з натуральних ниток природного походження – з рослин льону довгунця, бавовнику, бамбука, кукурудзи, конопель. Використовують також дубленню рослинними екстрактами шкіру і нетканий текстиль з найтонших волокон поліпропілену (спанбонд). Найпопулярніші в нашій країні еко сумки наступних фасонів:

  • Для повсякденного використання – середнього розміру, простий прямокутної форми. У них переносять підручники, гаджети, тренувальний одяг, обіди на роботу. Використовують під час прогулянок по місту, для придбання продуктів або в інших цілях.
  • Сумки-шоппер з щільного текстилю. Одночасно легкі і місткі, підходять для походів по магазинах.
  • Пляжні. Досить об’ємні, так як повинні переносити всі необхідні відпочинку предмети – рушник, сонцезахисні креми, воду та інші потрібні речі.

Еко вироби доречні в будь-якій ситуації і підходять людям всіх вікових категорій. Носять з різним одягом – джинсами, туніками, сукнями, комбінезонами, брюками, спідницями і іншим гардеробом. У нас, як і в інших країнах світу найбільш затребувана – еко сумка з бавовни. Перевага її полягає в тому, що:

  • Виготовляється з 100% натуральної сировини. Зберігає здоров’я споживача, не містить шкідливих домішок, зазвичай наявних в складі поліетилену і вважається однією з найбільш екологічних.
  • Дихаюча – повітря вільно циркулює по всій сумці. Чи не створюється парникового ефекту, що особливо затребуване в літню спеку.
  • Приємна на дотик і не викликає алергію та подразнення шкіри.
  • Економічна, за рахунок багаторазового повторного застосування зберігає грошові кошти.

Затребуваними частіше є сумки класичного білого (молочного) або чорного кольору. А орнамент, зображення, аплікацію або інша прикраса на виробі підбирають в тон одягу або до будь-яких додатків – очками, взуття, головного убору.

Навіщо потрібна еко сумка замість поліетиленового пакета

Сьогодні світ стрімко змінюється і змінюються наші пріоритети. За минуле десятиліття значно зросла споживча свідомість і соціальна відповідальність людства за екологію Землі. Люди роблять конструктивні кроки, які зберігають навколишнє середовище більш безпечного і здорового. Серед них – використання еко сумки багаторазового застосування замість поліетиленових пакетів, що розлітаються по планеті і згубно діють на флору і фауну.

Тварини, що живуть на землі або в водоймах, а також птиці і риби, які беруть поліетилен за їжу, згодом болісно гинуть. Навіть в міських умовах шкідливі мішечки примудряються завдавати шкоди – забивають каналізації і блокують стік води, що призводить до затоплення доріг та пошкодження будівель, машин та іншого майна.

Еко сумка, навіщо потрібна? – пластикові пакети отруюють грунт протягом століть, а натуральне тканинне виріб після закінчення терміну експлуатації піддається біологічному розкладанню і не зашкодить природі, а послужить добривом для грунту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *