Які еко сумки популярнішим: з принтом або однотонні?

До 90-х років про забруднення навколишнього середовища говорили і писали в основному в колі газет, наукових студій і на світових самітах. За останні десятиліття негативні наслідки досягли неймовірних масштабів.

Сьогодні екологи постійно проводять масові кампанії, намагаються всім пояснити про шкідливий вплив пластикових пакетів, але проблема все ще існує і розвивається. Радує, що споживацьке ставлення поступово змінюється на користь більш екологічного та здорового способу життя.

Еко сумка – це нова популярна тенденція. На вулиці можна побачити людей, які щодня носять багаторазові текстильні вироби в супермаркети, офіси, школи, університети, на пікніки або в інших цілях. Багато однотонних еко сумок, але набагато більше з принтами.

Яка користь від еко сумки?

Замість того, щоб збирати величезну кількість шкідливих поліетиленових пакетів, які майже відразу ж брудняться, рвуться, викидаються і в результаті забруднюють навколишнє середовище, краще користуватися еко сумкою. Текстильні вироби мають масу переваг:

  • за рахунок багаторазового використання економить гроші, одна сумка замінює сотні целофанових мішечків;
  • бавовна, з якого пошита сумка – 100% екологічний матеріал, який не зашкодить ні навколишньому середовищу, ні здоров’ю людини;
  • привабливий, естетичний зовнішній вигляд;
  • міцніше, ніж поліетиленовий пакет витримує перенесення досить важких предметів;
  • один виріб замість купи пакетів займає менше місця на кухні, в машині або коморі.

Еко сумки, незалежно від того, однотонні або з принтами, які зараз виготовляються і розповсюджуються, допомагають скоротити шкідливий токсичний вплив поліетилену на природу, зберегти природні ресурси і знизити темпи глобального потепління.

Які переваги використання принтів і логотипів?

Бавовна – найпопулярніший матеріал для еко сумок, який ідеально підходить для фарбування і нанесення принтів і логотипів. Можна вибрати будь-який колір, немає обмежень і для створення різноманітного дизайну.

Сьогодні багато підприємств вибирають нові методики продажу своїх товарів і послуг. Еко сумка з логотипом використовується як упаковка, це приносить користь як бізнесу, так і природі. Сумки з фірмовим логотипом:

  • дозволяють максимально інформувати про бренд;
  • допомагають створювати позитивний імідж;
  • привабливі вироби подобаються людям, багаторазово використовуються, а міцність гарантує, що вони довгий час будуть рекламувати продукцію або послуги компаній.

Крім того, еко сумки з принтами – це популярний і модний тренд, в тому числі і серед молоді. При покупці виробів замовляють нанесення зображень, гасел, текстів, які допомагають виявити індивідуальність і виділиться серед друзів. Часто наносять вітальні тексти, дарують на свята або використовують для упаковки подарунків.

До якості матеріалу наша компанія докладає якість друку, всі деталі робимо ідеально. Ми хочемо, щоб фотографії, дизайни, гасла або логотипи виглядали фантастично, адже турбота про планету повинна бути красивою.

Чому купляють однотонні еко сумки?

Текстильні вироби популярні серед рукодільниць. Еко сумка однотонна прикрашається різними способами декорування, завдяки чому перетворюється в унікальний стильний аксесуар.

Майстрині вишивають гладдю, хрестом і бісером, користуються технікою декупаж. Пришивають бахрому, стрази, гудзики, різнокольорові стрічки, розмальовують і використовують інші різноманітні прикраси. В результаті творчості створюються неповторні шедеври.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *