Який матеріал для еко сумки самий зносостійкий?

Еко сумки з кожним роком стають все більш популярними в Україні і в усьому світі. І це зрозуміло, адже переваги еко сумок очевидні. Це і їх міцність у порівнянні, наприклад, з поліетиленовими пакетами, і компактність, і простота в догляді.

Крім того, еко сумка є предметом багаторазовим, її не треба часто купувати, а значить можна заощадити. Виробляються еко сумки найчастіше з натуральних або екологічно чистих матеріалів, які легко утилізуються, тим самим не сприяють забрудненню навколишнього середовища.

А ще еко сумки покликані замінити собою безліч поліетиленового сміття, яке з кожним днем ​​все більше забруднює планету.

Текстиль-Контакт також приєднався до боротьби за збереження екології і запустив виробництво багаторазових еко сумок з текстилю.

Матеріали для еко сумки використовуються тільки екологічно чисті, які не приносять шкоди навколишньому середовищу.

Найчастіше використовуються натуральні матеріали, такі як:
– нефарбовані бавовна і льон
– тканини з рослинних волокон: конопляного, бамбукового
– шкіра, дублена рослинними екстрактами
– спанбонд.

Еко сумки від Текстиль-Контакт виготовляються з нефарбованих волокон льону або бавовни, а також, волокон бамбука, кукурудзи і навіть з дубленої рослинними екстрактами шкіри. Такі сумки дуже міцні, здатні витримувати значну вагу і виглядають презентабельно.

Еко сумка з бавовни безпечна для перенесення в ній харчових продуктів, її можна використовувати замість рюкзака, поліетиленового кулька і класти туди все, що завгодно: продукти харчування, спортивну форму, книги, папки, планшети.

Дуже міцні і зносостійкі сумки виробляються з порівняно маловідомої тканини спанбонд. Ця тканина широко використовується в сільському господарстві. З неї роблять захисний шар, який оберігає рослини від шкідливої ​​середовища. Виготовляється спанбонд на основі полімерів, які піддаються термічній обробці. Плавлення полімерів проходить через спеціальний металевий фільтр, який перетворює розплавлену масу в тонкі нитки, що переплітаються в полотно.

Останнім часом спанбонд активно застосовується в легкій промисловості, з нього виготовляють покриття для підлоги, матрацні наповнювачі, захисну плівку.

Цілком відповідним матеріалом виявився спанбонд для еко сумки. Цей матеріал дуже зносостійкий. Порвати еко сумку з спанбонду практично неможливо, тому в ній можна переносити значні вантажі. Завдяки водостійкості матеріалу, еко сумка з нього не пропускає вологу і її можна сміливо використовувати для перенесення зошитів і документів. Разом з тим, матеріал добре пропускає повітря і є гіпоалергенними. Окремо слід відзначити термостійкість спанбонду, який майже неможливо підпалити
Еко сумка з спанбонду виходить досить компактною, що дозволяє згорнути її і покласти в основну сумку, щоб потім при необхідності нею скористатися. По міцності спанбонд не поступається шкірі, але при цьому дуже дешевий. І головне, еко сумка з спанбонду не завдає шкоди навколишньому середовищу, оскільки цей матеріал виготовлений з полімерів.

Використання еко сумок в повсякденному житті є проявом дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Зроблені з недорогого матеріалу еко сумки заощадять сімейний бюджет, вони легкі, не займають багато місця і при цьому сумки багаторазового використання – здатні замінити сотні поліетиленових пакетів. В Текстиль-Контакт можна підібрати еко сумку для використання практично у всіх сферах діяльності. І для закупівель продуктів і для прогулянок або походів на пляж.
Користуються попитом також еко сумки для роботи і навчання. У них добре переносити книги і документи. Підійде еко сумка і для спортивної форми або змінного взуття при поході на тренування або заняття з фітнесу.

Замовити еко сумку на будь-який випадок життя можна в інтернет-магазині tk.ua. Досвідчені консультанти завжди підкажуть, з якого матеріалу краще вибрати ту чи іншу еко сумку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *