Якими фарбами можна малювати на еко сумці

Багато людей стурбовані згубним впливом поліетиленових пакетів на навколишнє середовище. В Україні компанія «Текстиль-Контакт» вже виготовляє альтернативні багаторазові вироби. Еко сумка з натуральної бавовни зацікавила споживачів і стає все більш популярною, тому що не може завдати якої-небудь шкоди природі.

Полотняні вироби затребувані ще й тому, що їх використовують як стильний аксесуар. Це новий тренд в світі, спрямований на формування екологічного способу життя, усвідомленого споживання і етичною моди.

Чим розмалювати еко сумку

Якщо хочеться креативної та стилізованої еко сумки необхідно її декорувати. Найпростіший спосіб – розмалювати. Використовуючи фантазію і старання можна створити справжній витвір мистецтва.

Почати необхідно з вибору фарби. Тут є кілька варіантів:

 • Акрилова фарба – швидко сохне, що дозволяє додавати багато шарів або наносити чіткі лінії. Після висихання на полотняній сумці виглядає темніше, тому слід уважно ставитися до вибору кольору. Підходить для нанесення малюнків в стилі Ван Гог, для пейзажів і романтичних візерунків.
 • Масляна фарба. Довше висихає, але при змішуванні створює легкі і привабливі кольори. Нанесення зображення вимагає певної підготовки полотна, оскільки масло з часом може погіршити стан тканини. Позитивне властивість полягає в тому, що після висихання зберігає початкові відтінки.
 • Акварель – цей вид фарби не сильно популярний, оскільки з часом після прання вироби вицвітає і розсіюється. Але може створювати мрійливу атмосферу в абстрактних зображеннях, які не вимагають чітких ліній.

Якщо виникли сумніви у виборі, можна зайти в спеціалізований магазин декоративно-прикладного мистецтва і поговорити з професіоналом. Показати сумку і поцікавитися, що необхідно для втілення конкретної ідеї. Спеціаліст точно визначить і підкаже яка фарба для бавовни краще підійде.

Переваги використання еко сумки

Крім того, що – це модна і сучасна річ, яка сприяє збереженню навколишнього середовища, виріб має масу переваг.

По-перше – практична:

 • Коли еко сумка наповниться покупками, на відміну від поліетиленових пакетів не порветься, завдяки міцній бавовняної тканини.
 • Ергономічні ручки дозволяють легко переносити сумку незалежно від ваги.
 • Хоч трохи і більше за розміром від одноразових мішечків, зручно скручується і не займає багато місця.
 • Якщо на сумці красиве або прикольне зображення, напис або логотип – допоможе проявити власний стиль і індивідуальність.

По-друге – економічна:

 • За рахунок багаторазового використання економить кошти.
 • На відміну від поліетилену, служить тривалий час і здатна замінити до 500 шкідливих одноразових пакетів.

По-третє – екологічна:

 • Зменшує кількість пластикового сміття, який стає причиною загибелі дикої природи, від птахів до морських тварин.
 • Поліетиленовим пакетам необхідні сотні років, щоб розкластися, тривало шкідливо діють на грунт, виділяючи токсини. А бавовняне виріб в процесі природного розпаду стає добривом.

Надійний, щоденний супутник, який береже здоров’я людини і навколишнє середовище – це еко сумка «Текстиль-Контакт». До речі, це перша українська компанія, яка отримала міжнародний сертифікат якості і гарантує екологічну походження своєї продукції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *