Якої шкоди природі і людині приносить використання пакетів

Кліматична криза і глобальне потепління є проблемою міжнародного масштабу. Вчені стверджують, вплив цих змін настільки величезна і немислиме, що, якщо терміново не змінити шкідливі споживчі звички людей, екологічної катастрофи не уникнути.

В першу чергу необхідно обмежити бездумне застосування шкідливого пластику. Поліетиленові пакети в побуті людини – лідери в списку згубних для екології речей. Альтернативна еко сумка для багаторазового використання допоможе позбутися від нанесення шкоди природі і здоров’ю людини.

Якої шкоди завдає поліетилен природі

Звичні для багатьох целофанові пакети завдають відчутної і реальний, непоправної шкоди навколишньому середовищу:

  • Потрапляючи в грунт, повільно (протягом сотень років) будуть виділяти хімічні речовини, роблячи грунт токсичною і непридатною для вирощування якісної сільськогосподарської продукції.
  • Звірі, які живуть на суші і в водоймах, їдять поліетилен, приймаючи за їжу. Ковтаючи, страждають кишкової непрохідності – це призводить до тривалої, повільної і болісної смерті. Багато корів гине після поїдання поліетиленових пакетів, які опинилися на пасовище. Морські черепахи помилково приймають за медуз, популярну для них їжу, що також призводить до сумного результату. Таких прикладів, в звичному середовищі існування тварин, безліч.
  • Сприяють значному зменшенню природних ресурсів. Нафта – це найбільш часто використовується викопне паливо. Збільшення видобутку є одним з, якщо не найголовнішим, чинником зміни клімату. Виникає при цьому парниковий ефект, викликає танення льодовиків і затоплення прибережних регіонів, впливає на частоту і силу штормів, тривалість засух і збільшення кислотності океану.

Купити еко сумку для багаторазового використання, зроблену і натурального, безпечної сировини – це означає проявити екологічну свідомість та допомогти уникнути наслідків від згубного впливу поліетилену.

Якої шкоди завдає поліетилен людині

Не тільки навколишнє середовище і тваринний світ страждають від нашестя пластикового сміття, здоров’ю та добробуту людини також загрожують ці, на перший погляд зовсім нешкідливі, пакетики:

  • Закупорені мішечками зливні стоки призводять до затоплень під час рясних дощів. Наноситься матеріальні збитки – пошкоджуються транспортні засоби та житло, створюються великі ділянки стоячої води, що сприяє антисанітарії, розмноженню мікробів, комах, виникненню і поширенню різних хвороб.
  • Шкодять здоров’ю, так як містять свинець, агресивні барвники і клей. Ці компоненти, проникаючи в продукти харчування, можуть викликати ряд важких, невиліковних захворювань.

Чистий, природне середовище проживання і зелені насадження допомагають скоротити терміни одужання пацієнтів в лікарні, сприяють поліпшенню пам’яті і концентрації уваги серед дітей, збільшують значення життєвих цінностей і зменшують злочинність. Але коли ці місця проживання засмічені поліетиленовими пакетами, що розлітаються зі звалищ, підсвідомо психологічний стан людей погіршується.

Компанія «Текстиль-Контакт» піклується про екологічний стан навколишнього середовища, тому в 2018 році відкрила лінію з виготовлення текстильних еко сумок. Допомогти собі і природі просто, придбати виріб можна навіть не виходячи з дому, в інтернет-магазині. При бажанні замовити нанесення зображення, тексту, гасла або фірмового логотипу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *