Сертифіковані сумки від «Текстиль-Контакт»: види матеріалу, забарвлення і правила догляду

Пропонувати покупцям продукцію високої якості – головне в політиці компанії. Колектив «Текстиль-Контакт» старанно трудиться, щоб еко сумка відповідала заявленим вимоги.

Для пошиття беруться матеріали від надійних, відповідальних виконавців, які поділяють наші високі етичні та екологічні стандарти. Для фарбування і кольорового друку застосовуються тільки нешкідливі чорнило, безпечні як для здоров’я людини, так і для природи. А то, що виріб дійсно відповідає світовим еко нормам і стандартам, підтверджує отриманий після добровільного тестування сертифікат.

З яких матеріалів роблять еко сумки

Для виробництва виробів частіше за інших використовують бавовняні матерії, льон, мішковину, брезент, але сама практична і популярна серед покупців – еко сумка з 100-процентного бавовни, тому, що:

  • Зроблена з недорогий, але щільної тканини і здатна переносити важкі покупки.
  • Різноманітно використовується – можна сходити в супермаркет за продуктами, на тренування, на навчання, на прогулянку, з’їздити в поїздку або відвідати пляж на літній відпочинок, а також застосувати по-іншому.
  • Комфортна, дозволяє вибрати зручний спосіб перенесення – в руках, на плечі, передпліччя або плечах (якщо це еко рюкзачок).
  • Невеликої ваги і скручуючись в маленький рулончик. Не займає багато місця, легко поміщається як в чемодан, так і в кишеню куртки, тому можна завжди брати з собою.

Така сумка легко і різноманітно забарвлюється, наносять трафаретний друк і прикрашають стильним текстом, гаслом або логотипом. Виріб в тренді серед модниць, використовується як додатковий аксесуар. Найчастіше вибирають спокійні пастельні відтінки і замовляють кольоровий друк в тон одягу.

Еко сумка: як прати і чистити

Якісна сумка прослужить довго, за рахунок багаторазового застосування замінить сотні поліетиленових пакетів. Але важливо пам’ятати, що правильний догляд збільшить термін експлуатації і дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Якщо забруднення незначні, досить очистити пористою губкою або м’якою щіткою.
  2. Перед пранням вивернути виріб навиворіт.
  3. Щоб зберегти колір, прати в воді з температурою не вище 30-40 градусів.
  4. Використовувати пральний порошок відповідно до типу тканини. Для сумок темних відтінків краще застосовувати рідкі гелі, які легко виполікуються і не залишають розлучень.
  5. Не застосовувати препарат агресивні відбілюючі речовини з вмістом хлору – це сприяє руйнуванню цілісності полотна, при необхідності застосовувати щадні кисневі засоби для виведення плям для кольорових тканин.
  6. Прати краще вручну, без активного тертя – це продовжить час служби. Якщо вибрали прати у пральній машині, встановити щадний режим, без віджиму або на мінімальних обертах.

Після прання струсити і сушити в добре провітрюваному приміщенні або на вулиці, далеко від яскравих сонячних променів і опалювальних приладів. При необхідності пропрасувати через вологу бавовняну тканину, а краще скористатися отпарівателем.

Зберегти здоров’я, природу від шкідливого впливу поліетилену допоможе багаторазова текстильна еко сумка. «Текстиль-Контакт» забезпечить виробами різного розміру – великими, середніми, маленькими, на всі випадки життя, головне зробити перший крок до правильного, екологічному способу життя. Після придбання багаторазової сумки клієнт відчує радість, усвідомлюючи, що реально допомагає навколишньому середовищу позбавлятися від згубного сміття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *