Що за виріб еко сумка з логотипом від Текстиль-Контакт

Лідер текстильної промисловості України – багатопрофільний холдинг «Текстиль-Контакт» головним пріоритетом свого розвитку вважає орієнтацію на збільшення виробництва продукції з покращеними якісними показниками.

У 2018 році, піклуючись про екологію країни, відкриває виробництво з виготовлення екологічних сумок, як засобу покликаного замінити поліетиленові пакети, які завдають колосальної шкоди як здоров’ю людини, так і навколишньому середовищу країни.

Що за виріб – еко сумка від Текстиль-Контакт

Еко сумка від Текстиль-Контакт має екологічний статус, офіційно підтверджений в результаті проведеного в добровільному порядку тестування на відповідність світовим стандартним показниками екологічної безпеки. Перевірка проводилася в такий спосіб:

  • Досліджувалося сировину на вміст токсичних речовин;
  • Аналізувався повний цикл процесу виробництва.

В результаті компанія першою в країні отримала міжнародний сертифікат якості про екологічний безпечне виробництво еко сумок і заслужила ставити на виріб почесний маркувальний знак «Зелений журавлик». Особливості еко сумки від Текстиль-Контакт:

  • Зроблені з натуральних тканин не завдадуть шкоди здоров’ю людини і не зашкодять довкіллю;
  • Для багатоцільового призначення (покупок або перенесення інших речей);
  • З міцних тканин, які не порвуться при перенесенні важких предметів і мають великий термін експлуатації;
  • Кожна еко сумка замінить сотні поліетиленових мішечків, що дозволить користувачеві внести свою лепту в збереження екології планети.

Як використовується еко сумка з логотипом?

З’явившись на ринку текстильної промисловості еко сумки від Текстиль-Контакт відразу зацікавили українських підприємців в якості використання для упаковки товарів.

Купуючи сумку-упаковку можна замовити оригінальне оформлення в корпоративних кольорах і нанести логотип.

Надрукувати фірмовий знак на сумці – дуже ефективний маркетинговий хід, аналогічно замовлення зовнішньої реклами. Існують такі варіанти застосування сумки з логотипом:

  • В якості подарунка партнерам по бізнесу;
  • Для виставок і конференцій (фірмові товари поміщають в сумку і презентують потенційним бажаним партнерам);
  • Купуючи товар в сумці-упаковці, клієнт потім буде використовувати виріб в походах по магазинах або для перенесення інших речей, що послужить ненав’язливою популяризацією продукту фірми.

Популярні сумочки і у простих користувачів. Кожна сучасна дівчина знає, що еко сумка з принтом – це стильно і ефектно. Купуючи в магазинах компанії Текстиль-Контакт можна замовити оригінальне оформлення – нанести зображення, надрукувати текст або модний логотип.

Зробити покупку можна в мережі магазинів компанії, розгалуженої по всій Україні або зробити онлайн придбання в інтернет-гіпермаркеті в будь-який зручний час доби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *