Співвідношенні ціни: скільки можна заощадити грошей, купивши одну еко сумку?

Використання еко сумок для покупок в повсякденному житті є проявом дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Текстиль-Контакт постійно радує своїх покупців розширенням асортименту самостійно виготовленої продукції, а також піклується про навколишнє середовище і вигоду для своїх споживачів. З цією метою Текстиль-Контакт запустив виробництво еко сумок високої якості з текстилю, які пропонуються компанією за доступною ціною.

Придбати еко сумку – це значить зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. Еко сумки допомагають захистити природу від небезпечного сміття, яким є поліетилен.
При цьому, виготовлені з недорогого матеріалу еко сумки заощадять сімейний бюджет, вони легкі, не займають багато місця і при цьому багаторазового використання – здатні замінити сотні поліетиленових пакетиків.

В середньому з кожним походом в магазин купується 3-5 пакетів. Хоча й коштують вони копійки, але за рік набирається чимала сума. Ще поліетиленові пакети неміцні, швидко рвуться і викидаються після разового використання.

Альтернативою пакету стає еко сумка. Це пряма економія коштів. Еко сумка купується один раз і використовується тривалий час. Термін використання однієї еко сумки можна прирівняти до терміну використання сотні поліетиленових пакетів. Ключовим є те, що еко сумка для покупок – річ багаторазова. Крім того, еко сумки мають високу якість, хорошу функціональність і доступну ціну.

Еко сумка в Україні стає одним з найбільш затребуваних виробів з екологічного текстилю.

Перевагою тканинних еко сумок є те, що вони виготовляються з матеріалів або натурального походження, або з екологічно чистих матеріалів. Такі вироби не завдають шкоди здоров’ю людей і не сприяють забрудненню навколишнього середовища, оскільки після закінчення терміну служби, відмінно утилізуються.

У магазинах Текстиль-Контакт можна придбати в широкому асортименті еко сумки, які відрізняються рядом переваг.

По-перше, вони досить міцні, здатні витримувати вагу безлічі покупок.

По-друге, еко сумки легкі і компактні. Вони виготовлені з текстилю, тому можуть складатися в невеличкий пакунок або гаманець і не займають багато місця. Тканинні сумки можна брати з собою замість звичайних сумок або навіть використовувати в якості упаковки для подарунка.

По-третє, текстильні еко сумки зручні в догляді. При забрудненні їх можна легко випрати або почистити. Спосіб прання залежить від матеріалу, з якого виготовлена ​​еко сумка.

Текстиль-Контакт виготовляє еко сумки тільки з екологічно чистих матеріалів:
– на основі натуральних волокон
– поліестеру з додаванням натуральних волокон
– переробленої сировини.

І все ж головна відмінність еко сумок – їх економність. Оскільки еко сумка є виробом багаторазового використання, то купивши одну еко сумку, можна заощадити значну суму грошей, які потрібно було б витратити на безліч поліетиленових одноразових пакетів.

Крім того, отримують поліетилен з нафти, витрачаючи тим самим запаси світового палива. За статистикою одна людина, відмовившись від поліетиленових пакетів, економить до 50 л нафти, ніж сприяє зменшенню забруднення навколишнього середовища.

Таким чином, використання еко сумок дуже вигідно. Це пряма економія коштів. Термін використання однієї еко сумки можна прирівняти до терміну використання сотні поліетиленових пакетів. Крім того, вони мають високу якість, хорошу функціональність і доступну ціну.

Придбання еко сумки в Текстиль-Контакт – це не тільки прояв дбайливого ставлення до навколишнього середовища, а й значна економія коштів сімейного бюджету.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *