Введення еко сумки для покупок допоможе поліпшити екологію в Україні

Боротьба проти поліетиленових пакетів охопила всю земну кулю, спонукаючи законодавців різних країн пропонувати і вводити заборони і обмеження на їх використання. Ці заходи вживаються задля збереження навколишнього середовища.

За даними ООН щохвилини в світі використовується близько 10 мільйонів пакетиків, після чого, майже відразу викидаються. Врятувати ситуацію і зменшити кількість шкідливих відходів допомагає альтернативна багаторазова еко сумка.

У Верховній Раді України вже зареєстрований законопроект, який відповідно до європейських екологічних норм істотно зменшить використання поліетилену. Закон імовірно почне діяти з 1 січня 2021 року.

Чому еко сумка сприяє поліпшенню екології в країні

Існує кілька грунтовних причин, чому необхідно вводити в країні масове використання багаторазових еко сумок – це потрібно, щоб:

  • Зберегти природні ресурси. Хоча поліетиленові мішечки здаються невеликими і легкими, потрібно витратити значну частину енергії на їх виготовлення. А кількості нафти витраченого на виробництво всього 14 штук вистачило б на бензин, щоб проїхати приблизно 1,6 км.
  • Зменшити забруднення навколишнього середовища. Вплив пластика згубно. Поліетилен може розкладатися протягом декількох сотень років. Вчені припускають, що навіть після розпаду частинки залишаться токсичними і будуть забруднювати водойми і грунт.
  • Уникнути проблем з переробкою. Мішечки важко відокремлюються від іншого сміття, забивають обладнання. Тому майже не утилізуються.
  • Захистити дику природу. Пакети забиваються в деревах, розлітаються по полях і потрапляють у водойми. Тварини приймають їх за їжу і в результаті гинуть болісною смертю.

Еко сумка в Україні поступово приживається і з кожним роком стає все популярнішим. Багато виробників товарів народного споживання, наносять логотип компанії і використовують як сумку-упаковку для своєї продукції. Дбають про природу і в той же час піднімають престиж фірми.

Які переваги використання еко сумки?

Виріб застосовують для багатьох цілей – для походів на тренування, поїздок, для пікніків і прогулянок, для відвідування пляжу, для навчання, але головне завдання – забезпечити безпечне транспортування покупок споживачів. Еко сумка багаторазового використання пропонує цілий перелік переваг:

  • Міцність. Пошита з щільного натурального матеріалу прослужить тривалий час і не порветься.
  • Практичність. Виріб з ергономічними ручками комфортно і в використанні. Носять як в руках, так і на плечі або передпліччя.
  • Місткість. Поміщає покупки різного об’єму і форми.
  • Економічність. При багаторазовому використанні одна еко сумка здатна замінити до 500 поліетиленових пакетиків і істотно заощадити грошовий бюджет сім’ї.

Виріб не тільки не зашкодить природі, а й допоможе зберегти здоров’я власника. Сумка, пошита з натуральної, органічної матерії не містить шкідливих компонентів – важких металів, клею і агресивних барвників, зазвичай використовуваних при виробництві поліетилену.

Еко сумка для покупок давно вже в тренді у цінителів природи та прихильників здорового способу життя. Як і в усьому світі – це модний і затребуваний аксесуар, який прикрашають за допомогою різних технік декору. Така сумка після закінчення терміну експлуатації, утилізується природним способом, перегниває і на відміну від целофанових пакетиків не забруднює землю, а стає добривом для грунту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *