Меню
Живі екстрасенси

Є астрологія науковим?

Чи є астрологія науковою?

Зв’язок науки та астрології

Для кожен Дія, є рівна і протилежна реакція. Так говорить наука. Астрологія також орієнтована на причину та наслідки, дія та реакція. Цей універсальний принцип причини та наслідки стосується всього, але чому люди повинні бути винятком? Схоже, наука та астрологія просто наближаються до одних і тих же законів з різних точок зору. Отже, для великого питання: це астрологія?

У цій статті дізнатися про наукову основу для астрології:

 • Астрологія - це карма, закон про причину та наслідки
 • Більшість Sun Sign Astrology базується на широких і не враховує всіх планет
 • Є багато гілок астрології в обох тропічних & Сідеральні школи
 • Астрологічні школи думки суперечать як технічному, так і інтерпретаційному аспекту
 • Традиційні та клінічні інтерпретації не згодні
 • Найкращий підхід - це синтез усіх систем, заснованих на надійних та повторюваних фактах та дослідженні
 • Вчені, як Галілей та Ньютон
 • Наше життя засноване на часі, який кореняться в астрономічних/астрологічних циклах
Чи є астрологія науковою?

Проблема з астрологією

Хоча астролог протягом 35 років, ви все одно знайдете в мені трохи скептику. Мені завжди було цікаво дослідити наукову основу для астрології. Ось чому я часто називаю себе як неповажний астролог. Мій цинізм сам по собі не спрямований на астрологію. А скоріше спосіб, яким він був підданий значною мірою нічого не підозрюючої громадськості з малою науковою перевіркою. Я підозрюю, що скептики не погоджуються зі мною з цього приводу.

Розумієте, проблема з сучасною астрологією полягає в тому, що вона була подана гомогенізована за роком ринку, що в газетах та онлайн -платформах, помилково співвідносячи людську природу та долю до єдиної сонячної точки на небесі - сонце -. Це просто неправильно і ще не справедливо справедливо, повністю зрозумілий предмет астрології.

Східна та західна астрологія

З дисципліна це структуроване дослідження, і одне з тисячами років правил та приміщень для його претензій. Він розколюється, як схід, так і захід, вгору і вниз, всередині та зовні. Я можу сказати, що з високим ступенем впевненості, вивчаючи багато гілок цього питання. У цих численних таборах, що використовують різні протоколи. Це слизький нахил.

Наприклад, сидеральна або ведична астрологія. Позиціонування небесних тіл залежить від значення прецесії рівнодення. Що саме по собі є проблемою. Чому? Тому що, мабуть, десяток або більше систем, з яких ця прецесійна цінність все ще не узгоджена. Ці зміни також літають перед будь -якою науковою послідовністю.

Чи можете ви уявити інженерів у Німеччині та США, які не погоджуються з тим, скільки міліметрів у сантиметрі? А інтерпретації також відображають аномалії. Це зовсім не те, як працює наука. З цієї причини, навіть як професійний астролог, я мушу сказати, що у нас ніхто не винен у невірі та скептицизмі, з якими ми стикаємося у інших, крім самих себе!

Статистика астрології

Чи є астрологія науковою?Звичайно, є фінансова складова бути Фортуна Теллер Тому що астрологи, як і хто -небудь інший, повинні їсти та платити оренду. На жаль, мій багаторічний досвід змусив мене повірити, що реально є один у тисячі астрологів, які присвячені вивченню свого ремесла неупереджено.

Дозвольте навести вам приклад. Більшість астрологів погоджуються з тим, що пожежні ознаки Овна та Лео ідеально відповідають. Вперед, подивіться на будь -яку книгу про астрологію і скажіть мені, що вони не виступають за те, що баран і лев ідеально підходять.

Незважаючи на те, що мало хто з них провів будь -які дослідження на власних клієнтах чи населенню, щоб перевірити це. Ці істоти за своєю природою, в реальному житті, не точно входять, чи не так? Ягня зробить смачний шматочок для Лео.

Справа в тому, що такі дослідники, як Gunter Sachs. Цифри не брешуть. Але це як релігія, колись зачепиться за системою переконань, дуже важко вилучити себе. Мало хто хотів би визнати, що всі ці роки навчання та інвестицій часу та енергії були засновані на неправильних принципах.

Тепер це не означає, що після 35 років практики, з 10 000 клієнтів під моїм поясом та дослідницькою базою даних понад 45 000 гороскопів, які я збираюся кинути в рушник як астролог. У мене була можливість або перевірити, або заперечити деякі традиційні висновки астрології. Як ви бачите вище з трагічною казкою про ягня на обід.

Більш точним підходом до астрології є синтез різноманітних небесних факторів на момент народження (або з цього приводу будь -яка подія). Побачити фрактальний зв’язок між подіями астрономічно та наземним життям тут, на Землі. Чи є з'єднання?

Галузь науки, яка була щойно визнана

Ну, вчені кажуть ні, але багато, так само, як і голкотерапія було висміюється 30 або 40 років тому і зараз перелічений у списках відшкодування більшості медичних страховиків. Астрологія перебуває у своєму піднесенні як достовірна наука, як це було колись. І є багато наукових дисциплін, які раніше зазнавали, що вони остракізувались так само, як зараз астрологія.

Sigmund Freud Psycholgy

Брати психологія, або навіть соціальні науки. Ці науки не обов'язково дотримуються тих самих правил, що і фізика, хімія чи математика. Дійсно існує спосіб категоризації певних станів або умов людини та відрахування на малюнок. Але навіть у царині психології, якщо ми використовуємо це як конкретний випадок, Юнг і Фрейд точно не прекрасно погодилися з людським станом. Гендерна дисморфія, або те, що раніше було відомо, зараз гендерна плинність. Це лише один приклад.

Природа та астрологія

Це не загальновідомо, що деякі з наших найвідоміших високих пенсер науки були віруючими. Як і Галілео, на якому ми побудували нашу сучасну наукову астрономічну модель, багато хто був переконливим в астрології, але практикував її. Це викликає цікаве питання, чи не так?

Чому б суто науковий і раціональний розум мав підстави вважати, що сонце, місяць, планети та зірки мають певне відношення до поведінки та долі людини. Чому хтось із цього калібру приписував би більше, ніж просто чистий математичний та алгоритмічний сенс для небесної механіки? Інші вчені, як Галілео, Ісаак Ньютон і так, навіть Ейнштейн мав певне відчуття містичності в суто клінічних рамках обраних наукових галузей.

Сезонна біологія астрології

Проводячи власні дослідження та дослідження в цій галузі, я був захоплений останніми подіями в тому, що зараз вбудовано Сезонна біологія науковими дослідниками. Передача генетичної інформації через лазер між видами тепер відкриває нову двері для підтримки поняття, що спектральні викиди. З зірок дійсно може містити хімічну інформацію цих зірок і якимось чином є генетичним комутаційним пристроєм.

Ось кілька прикладів того, як, принаймні, несвідомо-

 • Найпростіший приклад того, як астрологія домінує в нашому житті, - дивлячись на те, скільки людей носять годинник. Ми можемо не вірити, що планети впливають на нас, але сам час базується на сонячному циклі.
 • Циркадний ритм дуже відомий як вплив на біологічні життєві цикли. Пробудження та сплячі слідкуйте за циклом сонця та місяця.
 • Останні дослідження показують, наскільки важливим є циркадний годинник з точки зору поведінки людини, психології та біології.
 • Жіночий менструальний цикл випадково або, як правило, 28-денний цикл, як і місячний цикл.
 • Їжа. Вплив рослин сонця та сонячного світла фотосинтетично, виробляючи прості цукри через цей процес. Шкіра людини також реагує на сонячне світло, виробляючи вітамін D.

Поведінка людини та планетарний вплив

Ми все ще не зовсім розуміємо, як працює астрологія, і аргумент, що вона якось пов'язана виключно з гравітаційним впливом, легко розвінчається наукою. Але чи є якісь інші кореляції між поведінковою біологією людини та планетарними впливами? Так,, мабуть, є значні докази, які свідчать про те, що сезонні закономірності дійсно впливають на життя людини. Зокрема, зміни температури на різних широтах, схоже, впливають на виникнення та частоту запліднення. Особливо в тих широтах, які мають більш гарячі температури. Виробництво сперми в цьому гарячому кліматі статистично перевіряється. Це потребує подальшого вивчення, але показує, що в грі є сезонні кореляції.

Овуляція

Це також контролюється сезонами, особливо там, де наявність впливу на їжу на різні популяції в конкретних регіонах змінюється. Це може бути не прямим кореляцією, але, як було сказано раніше. Наприклад, якщо їжа, яка виробляється за допомогою фотосинтетичного процесу сонячного світла, не в достатку, вона дійсно впливає на овуляцію. Гарячі температури також, здається, гальмують розвиток ембріонів.

Деякі дані свідчать про те, що фотоперіод людини регулюється принаймні у частині дві сезонні зміни в середині та вищих широтах. Існує пік очікуваних темпів зачаття, і вони пов'язані з весняним рівноденням. Як ви очікували, деякі нейро-ендокринологи мають різну точку зору і не приймають цього. Ще раз потрібно набагато більше досліджень. Що навіть більша необхідність - це відкрита думка.

Використовуючи трохи здорового глузду, однак ми можемо зібрати цю небесну головоломку і скласти два і два разом. З циклом Юпітера лише 12 років, а цикл сонячних плям також наближається до тієї ж циклічної тривалості, є дані, що свідчать про те, що врожайність, посухи та інші наземні явища дуже пов'язані з цими сонячними циклами. Ретельний аналіз істеричних тенденцій, масовий менталітет, з яким аварії фондового ринку вирівнюються. Війна та інші соціологічні зрушення легко співвідносяться з цими небесними циклами.

Про автора:

Дадхічі Тот

Дадхічі Тот Як консультант -астролог та засновник та директор https: // астрологія.com.au. Він був астрологом протягом 35 років, консультувався з понад 10 000 клієнтів. Він написав астрологічну серію книг для Арлекін Міллз та Бун протягом 9 років, а тепер користується досить тихим життям зі своєю родиною в провінції Філіппіни.

Електронна пошта: [Захищений електронною поштою]

Забронюйте читання тут!