Меню
Живі екстрасенси

Любов і романтичність

ЛЮБИТЬСЬКА АСТОЛОГІЯ Сумісності

Як працюють любов і сумісність?

Дізнайтеся, чи ви та ваш любов чи партнер - це товариші душі, найкращі друзі чи рецепт катастрофи. Але жодного страху - навіть протилежності можуть залучити. Дізнайтеся, як ви зараз їдете.

Див. Сумісність зодіаку

Будь ласка, виберіть свій знак

Овен
Овен

21 березня - 19 квітня

Тельці
Тельці

20 квітня - 20 травня

Близнюки
Близнюки

20 травня - 20 червня

рак
Рак

21 червня - 22 липня

Лев
Лев

23 липня - 22 серпня

Діва
Діва

23 серпня - 22 вересня

Терези
Терези

23 вересня - 22 жовтня

Скорпіон
Скорпіон

23 жовтня - 21 листопада

Стрілець
Стрілець

22 листопада - 21 грудня

Козеріг
Козеріг

22 грудня - 19 січня

Водолій
Водолій

20 січня - 18 лютого

Риби
Риби

19 лютого - 20 березня


Любов і романтичність

Наскільки ви сумісні з вашим поточним партнером, коханцем чи другом? Астрологія розкриває абсолютно новий рівень розуміння між людьми, просто дивлячись на їх зірковий знак і їх партнера. Немає двозірковий знаки завжди абсолютно несумісні. З зусиллями та компромісом, навіть найскладніші "астрологічні матчі можуть працювати. Не закривати ваш розум до повного спектру життєвих можливостей!

Кожна комбінація знань зірок супроводжується елементами цих зоряних знаків і результат їх поєднання: наприклад, Овен - це вогневий знак, а Водолій - це повітряний знак, і ця комбінація виробляє багато "гарячого повітря". Повітря живить вогонь і вогонь зігріває повітря. Удачі у пошуках вашої половинки і нехай зірки світить на вас.

Любов гороскоп

З усіх суб'єктів астролог просять вивчити в гороскоп, Любов і сумісність Мав би бути на вершині порядку денного разом із грошима та кар’єрою. Але навіть якщо ви професійне життя успішне, і ви котячи гроші, не вистачає партнера, душа чи супутника в житті може змінити щастя і повне і повне відчаю та розчарування.

Астрологія не тільки пишається своєю здатністю бачити, який тип любові ви маєте у своєму гороскопі. Але належне Любов гороскоп вказує на напрямок, з якого прийде ваша душа. Які риси особистості вони, ймовірно, виявлять і навіть яку фізичну форму та характеристики вони могли б мати.

Одна з важливих спеціальностей підготовки Любов гороскоп це те, що називається синастри. Це те, що вважається справжнім Любов гороскоп. Що ви запитуєте? Це просто накладення одного гороскопа над іншим щоб ми могли вивчити взаємопов'язані планетарні зв’язки двох гороскопів. А також визначте, чи справді двоє людей сумісні.

Любов і сумісність ведичної астрології

 

У Індуїстський ведичний Астрологія Місячна позиція вважається життєво важливою для визначення сумісності двох ПЕОштучка. Є цілих тринадцять пунктів згоди у визначенні того, наскільки сумісна пара. У таких місцях, як Індія, у більшості людей астролог перевірить синастри пари, щоб побачити, яким є відсотковий рейтинг. Цей підхід на основі місяця є чудовим і дає вам загальний рейтинг сумісності. Однак також важливо переглянути такі взаємопов'язані аспекти між планетами Венери та Марсом, які виявляють інтимну та сексуальну сумісність пари. Взаємозв'язку Меркурія розповідає про коефіцієнт спілкування двох з Юпітером, що розкриває багато про філософські та релігійні ідеали.

Любов і романтичність

Любов гороскоп може бути цілком показовим навіть для тих, хто давно разом. І як часто є частини наших особистостей, які не легко доступні, і розуміння подружжя чи партнера іноді можуть наткнутися на цегляну стіну. Ось де синастри або Любов гороскоп не може розкопати глибші психологічні комплекси. Це може перешкоджати переходу відносин до наступного рівня. І що може забезпечити набагато більше виконання для обох сторін.

Іноді одна чи інша в парі бояться або бентежить розкрити певні речі про минуле. Дивлячись на свій гороскоп з астрологом, дає відчуття, що ви є третьою стороною, і не ототожнюються з тим, що сказано про вас чи вашого партнера. Це звільняє вас від самосуду і дозволяє вам відкрито вести справу вирішення будь-якої проблеми.

Важливість любові гороскопа

Дуже важливий аспект відповідності Любов гороскоп полягає в тому, щоб подивитися на цикл, через який переживають обидві сторони. А також дивлячись на фундаментальну сумісність залучених особистостей. Вивчення того, які тенденції можуть відбуватися для обох, може показати, де конвергенція або розбіжність, ймовірно. І розуміння цього може бути початком компромісу. Крім того, пройдіть довгий шлях, допомагаючи парам повторювати свої цілі та об'єднати їх розум та серця.

Звіт про персоналізовану сумісність

Дізнайтеся більше про свої романтичні перспективи, перегляньте свою астрологічну любов та сумісність.

5 Найбільш згубні риси характеру для виживання відносин

Можливо, ви були в що стосунки, і це важко. У вас є два варіанти - закінчіть його або розробляйте. Вирішення розібратися з цим може бути досить складним, але, можливо, це найкраще, що коли -небудь трапляється з вашими стосунками.

Але як ви переживете цю фазу у своїх стосунках, якщо ви чи ваш партнер не змінюєте, особливо, якщо ви володієте будь -яким із цих п’яти найбільш згубних рис персонажів:

  1. Бути неповажним - я знаю, що повагу потрібно заробляти, але бути неповажним до вашої кращої половини - це зовсім інша річ.
  2. Будучи недостовірним - якщо є одне, що має мати стосунки, це довіра. Якщо цей істотний елемент відсутній, відносини знаходяться на хитких підставах.
  3. Відчуваючи себе непомітно - якщо ви перебуваєте у стосунках, це означає, що ви шукаєте довгострокову зобов'язання. Оскільки ви обидва готові розробити це, ви повинні стати відданими змусити його працювати. Або іншим чином, стосунки не виживуть.
  4. Невблаганний - навчіться прощати, і ви зрозумієте, як легко любити і змусити стосунки виживати. Але також пам’ятайте, що ви можете взяти лише стільки.
  5. Сильний - будьте щедрі в любові, повазі, довірі та прощення, навіть у матеріалах. Здивуйте його домашньою їжею. Дайте їй букет квітів. Тому що, найбільше, не будьте скупими зі своїм часом, переконайтеся, що ви проводите якісний час разом.

Виживання ваших стосунків залежить від вашої готовності змінити ті негативні риси, які стримують вас від справді переживання любові.