Меню
Живі екстрасенси

Техніка астрології

Техніка астрології

Розуміння того, як працює астрологія

Техніка астрології показує, як зрозуміти знаки зодіаку, гороскопа та зірки, дізнайтеся більше!

У цьому сегменті ми дивимось на техніку астрології та розуміння того, як це працює. Для тих, хто так схильний, вирішують більш складні проблеми, вирішуються астрологами та практиками. Ті, хто з вас зацікавлений, знайдуть безліч інформації та прийомів, щоб астрологічно та інтуїтивно вдосконалювати свої навички. Вам не потрібно все це дізнатися моє серце. Але якщо у вас є схильність до повільного вдосконалення своїх навичок та розвитку техніки як прагнення астролог, Ми пропонуємо їх у вашому розпорядженні.

Безумовно, планети, сонце та місяць поводиться дуже як люди, і просто дивитися на положення Сонцевого знаку при народженні - це досить обмежуюча перспектива, якщо ви хочете вивчити простору та величність астрології. Планети мають настрій, і хоча вони можуть проявляти певні риси назовні, вони теж як ми, мають настрій, стан душі та фізичний та духовний ріст.

Крім того, вони проявляють стосунки не лише всередині себе, а до інших планет у небесному середовищі. У них є друзі, у них є вороги, у них є тимчасові друзі та тимчасові вороги. А іноді вони скупчуються групами або трапляються самотніми. Вони утворюють прекрасні візерунки на небі, таких як хрести, трикутники та інші геометричні форми, які мають специфічні значення у філософії астрології.

Тож давайте розглянемо іншу техніку астрології та розуміння того, як вона працює. Це впливає на ваші стосунки, роботу і, звичайно, на вашу долю.

Астрологія набагато особистіша, ніж те, що можуть забезпечити щоденні гороскопи. Хочете проконсультуватися з справжнім досвідом астролога, який може розкрити вам правду вашого життя та долі. Клацніть тут зараз, щоб дізнатися більше.

Аспекти - вступ

Коли ви завітаєте команду коней до навантаженого фургона, їх комбінована сила може з легкістю витягнути її. Якби вони були зачеплені до протилежних кінців, коні тягнуться один за одного, а фургон буде засмучений або зламаний.

Більше того, планети, що рухаються навколо зодіаку, працюють однаково. Відносні положення в гороскопі можуть призвести. Ці стосунки називаються аспектами. Корисні аспекти вважаються корисними, сприятливими та гармонійними. Більше того, перешкоджаючі впливи розробляються як несприятливі, несприятливі, неармонійні та неорганізуючі.

Астрологічні аспекти зразка діаграми

Однак сприятливі аспекти можуть принести користь, але занадто багато легкої легкої легкої атлетики має пом'якшення та розслабляючий ефект. Несприятливі аспекти можуть призвести до перешкод на шляху до успіху, але труднощі можуть стати викликом для творчих досягнень. Основний момент щодо будь -якого аспекту полягає не в тому, чи він сприятливий чи несприятливий, а чи використовуєш ви його конструктивно чи руйнівно.

Далі, аспекти вказують на стосунки між сонцем, місяцем та планетами. Підказка про те, що представляє аспект, полягає в притаманних якостях сонця, місяця та планет. Сонце, місяць і ртуть вважаються більш -менш нейтральними. Венера та Юпітер означають дорогі впливи. Тоді Плутон, Нептун, Уран, Сатурн та Марс стимулюють різні типи дій, що залежать від сил, які вони генерують.

Розширений роздільник
сполучення, секстил, квадрат, трин, опозиція.

Головний аспект

Головний аспект

"Птолемеїчні аспекти або ключовий аспект" складаються з сполучення (0 °), секстил (60 °), квадратних (90 °), трину (120 °) та опозиції (180 °).

Аспект сполучення - ☌

Основний аспект сполученняЩоб зрозуміти аспекти в будь -якій діаграмі, вважається їх по одній. Подивіться спочатку будь-які дві планети, розташовані поруч, в межах декількох градусів один від одного. Вони можуть бути в одному знаку або на краю двох сусідніх знаків. Коли ця позиція відзначається, аспект називається сполученням.

Однак сполучення сама по собі не сприятлива або несприятлива. Але ефект залежить від якості залучених планет, оскільки сильніша планета домінує над слабшими. Тому Плутон у поєднанні з Сонцем, Місяцем чи іншими планетами означає відчуття чудової обізнаності. Де б не виникав цей аспект, це вказує на знання, що виходить за рамки звичайної освіти. Потім це представляє суть інстинкту та досвіду.

Нептун у поєднанні з будь -якою планетою піднімає планету до більш високої вібраційної потенціалу. Щоразу, коли цей аспект це є ключовим моментом у графіку. Тому Нептун поєднується з Меркурією, забезпечує надзвичайну образну та прозорливу силу.

Контуна Нептун-Джупітер вказує на здатність обробляти великі суми грошей. Сатурн або Марс, поєднані з Нептуном.

Уран у поєднанні з планетою має стимулюючий ефект. Але цей аспект надає імпульс та можливість змін, руху та розширення. Аспекти, що утворюються, коли Уран є у поєднанні з Сонцем, Юпітер або Меркурій є одними з найбільш сприятливих. Кожен, хто народився з одним із цих аспектів, впевнений у домінуючому місці у світі.

Детальніше про аспект сполучення читайте

Вид успіху, який можна досягти, і сфера діяльності, де можливість може представляти себе, визначається знаком та будинком у графіку, де відбувається аспект. Уран у поєднанні з Венера створює дуже динамічний емоційний вираз. Це призводить до активного та приємного життя, наповненого багатьма друзями. Успіх можна отримати в мистецтві чи театрі.

 

Сатурн у поєднанні з планетою зміцнює і стабілізує свою силу, але перетворює цю силу всередину, і результат може бути гальмувальним, а також створити небажання брати участь у груповій діяльності. Це може обмежити ентузіазм та амбіції, які інакше проявили б себе особливо протягом першої половини життя. Пізніше в житті особиста дисципліна піднімається на поверхню у вигляді мудрості та розуміння. Сполучення Сатурна також означає обмеження та проблеми, які можуть бути використані як основа для корисного досвіду влади та відповідальності.

 

Сатурн у поєднанні з Венера може вказувати на шлюб у подальшому житті. Сполучення Сатурн-Меркурі означає заплутаючу пам’ять, сполучення місяця дозволяє уникнути великої власності на нерухомість, сполучення Сонця позначає, що успіх може прийти легше спільно з молодими, а не людьми похилого віку. Сатурн у поєднанні з Марсом - це вибухонебезпечний аспект, що показує необхідність обережності проти аварій.

 

Марс у поєднанні з сонцем, місяцем та планетами активує енергію, ентузіазм, амбіції та імпульсивність. Марс піднімає будь -яку планету, на яку вона поєднується до більш енергійного рівня. Ця додаткова потужність хороша лише до тих пір, поки вона належним чином контролюється. Цей аспект хороший у будь -якому з трьох водних знаків і ще краще в землях або повітряних знаках. У пожежних знаках, якби це може бути джерелом напруги. Пожежні знаки постачають достатню енергію. Додавання потужності Марса може підняти цю силу до неконтрольованої імпульсивності або навіть необачності.

 

Юпітер у поєднанні з будь -якою планетою має розширений ефект. У чоловічій діаграмі вплив Юпітера на Сонце або Уран сприяє свободі та дії, вигідній роботі та корисних дружніх стосунках. У жіночій діаграмі сполучення Юпітера з Сонцем, Венера або Місяць вказує на щасливий шлюб та безтурботне домашнє життя. Поєднання Юпітера з Сатурном вказує на проникну та обережну здатність обробляти гроші. Сполучення Марса-Джупіттера означає темперамент витрат.

Опозиційний аспект ☍

Наступним аспектом, який слід врахувати, є опозиція. Це відбувається, коли дві планети на 180 ° один від одного або протилежні один одному в гороскопі. Наприклад, коли планета знаходиться на 10 °, а знак Тельця, а сонце - 10 ° знака Скорпіона, вони в опозиції.

Коли дві планети проти одного не можуть проявити його вплив у повній мірі. Існує напруга і напруга, які можуть бути обструктивними. Повільніша планета, що рухається.

Плутон в опозиції з сонцем, місяцем або однією з планет має розбіжний ефект. Амбіції можуть перетворитися на візерунки, які мають повну дисперсію з початковою метою та напрямком.

Нептун в протистоянні одному з світильників або планети може встановити нематеріальні перешкоди, які, здається, зникають, коли на них звертаються, лише для повторного, коли увага звертається в іншому місці. Цей аспект вказує на необхідність обережності та терпіння.

Нептун в опозиції до сонця вказує на те, що незнайомцям не слід довіряти. Опозиція між Нептуном і Меркурією позначає розпливчасті та неперевірені ідеї. Нептун в опозиції з Юпітером вказує на те, що слід подбати про те, щоб захистити від екстравагувань та втрати грошей. 

Детальніше про аспект опозиції читайте

Протизиція Урана з сонцем, місяцем або планетами може спричинити зміни, хвилювання, пристрасть, а також невизначеність. Уран завжди створює несподівані тенденції. Кожен, хто має сильну опозицію Урана на графіку, повинен намагатися влаштуватися на тихе і звичайне існування протягом невизначеного періоду часу. Хід, безумовно, настане з часом, коли це може спричинити раптові потрясіння.

Уран в опозиції з сонцем або Юпітером вказує на важливу зміну роботи або абсолютно новий тип роботи. Жінка з ураном, що протистоїть сонця або до Венери в гороскопі. Дітей з Ураном в протистоянні Меркурія не слід наклеювати до вузького курсу навчання, але слід дозволити дотримуватися широкої навчальної програми, яка підходить для активного та допитного розуму

Коли Сатурн в опозиції з сонячним місяцем або планетами, це може бути джерелом затримки. Успіх приходить лише внаслідок наполегливої ​​праці та зусиль пацієнтів, хоча структури можуть стати стимулом для тривалого успіху в наступні роки. Опозиція Сатурна може допомогти зробити дорослі роки життя кращими, ніж роки дитинства.

Пропозиція Сатурна з сонцем, місяцем, ртуті або Марсом вказує на те, що проти будь -якого виду необхідно використовувати спеціальну обмеження. Опозиція між Сатурном та Юпітером є несприятливою для спекуляційних азартних ігор та інших фінансових ризиків.

Жінка з Сатурном проти Венери в її гороскопі, швидше за все, матиме хоча б одну зламану заручини перед шлюбом.

Марс в опозиції з світилами або планетами позначає бою. Дисциплінований інтелект зменшує схильність до боротьби та витрачання енергії. Натомість бажання полягає в боротьбі з немічними умовами з бажанням виграти вражаючу перемогу проти бажання, нещастя, жадібності та нерівності.

Коли Марс перебуває в опозиції з сонцем чи ртуті, тенденція повинна бути сварною і аргументованою лише заради довільної. Ця боротьба, коли направляється на конструктивні канали, може допомогти у подоланні страху, розчарування та невдачі.

Опозиція Марс-Муну створює бажання переходити від однієї резиденції до іншої. Опозиція Юпітера-Марса позначає безглуздість щодо грошових цінностей та переконливого бажання задовольнити кожну екстравагантну примху. Марс в опозиції з Венери підкреслює зацікавленість романтичною прихильністю, хоча це може призвести до багатьох емоційних конфліктів. Нові знайомі часто здаються привабливішими, ніж давні друзі.

Опозиція Юпітера з світилами та планетами-це сприятливий вплив, що вони можуть бути занадто великою самопочуттям.

Пропозиція між Юпітером і Сонцем, Місяцем, Меркурієм або Венера стимулює тепло та чарівну особистість. Існує також тенденція шукати простіші способи життя та небажання стикатися з суворими тестами реальності.

Квадратний аспект □

Квадратний основний аспектЦе відбувається, коли світила планет знаходяться біля правих кутів зодіаків один до одного. Тобто на 90 ° один від одного. Цей аспект можна знайти, відзначивши положення планети, ніж підрахунок 90 ° праворуч або ліворуч. Площа в будь -якому з цих точок знаходиться в квадратному аспекті з планетою.

Наприклад, коли сонце знаходиться в 10 градусах знака Тельця, будь -яка планета на 10 ° знаку Водолія або 10 ° знака Лева є у квадратній формі з сонцем. Квадратний аспект, що надходить з лівого боку, створює зовнішні труднощі Цей квадратний аспект з правого боку вказує на особистий стрес.

Припустимо, Натал Юпітер знаходиться в 5 градусах від раку знаку, а Сатурн - у 5 ° від знака Овна. Цей квадратний аспект між Сатурном та Юпітером вказує на труднощі з роботою та гроші, втрачені через бізнес -партнерів.

Якщо в той же час Марс знаходиться в 5 ° від знаків Терезів у квадратному аспекті з Сатурном, може виникнути занепокоєння щодо грошей, пов'язаних з домом та родиною.

Гранд -сквер не має особливого символу. Це відбувається, коли чотири ознаки, що утворюють чотири рівновіддалені кути на 90 ° один від одного, підкреслюються планетарною зайнятістю. Це надзвичайно потужна конфігурація, оскільки вона активізує величезну силу для експресії генія або викликає непокірні конфлікти проти існуючих умов.

Щоб знайти кількість квадратних аспектів до четвертого знаку зліва або четвертого знака праворуч від будь -якої планети. Однакова ступеня в будь -якому напрямку знаходиться в квадраті до цієї планети.

Триновий аспект △

Основний аспект TrineЦя формація відбувається, коли дві планети на третину шляху навколо кола зодіаку або на 120 ° один від одного. Триновий аспект легко з’ясувати, оскільки він об'єднує земні знаки, які є Тельці, Діва та Козеріг: Повітряні ознаки Близнюків, Терезів та Водолій, Вогняні ознаки Овна, Лева та Стрільця та водних ознак раку, Скорпіо та Рисків.

Які аспекти сприятливі? Найкращі впливи - між Нептуном, Ураном або Юпітером у Трині аспект із сонцем, місяцем чи іншими рослинами. Ці аспекти вказують на свободу дій, особисту вигоду та прогрес у напрямку будь -якої високої мети, яка бажана.

Тринковий аспект Марса з тими та світилами постачає контрольований ентузіазм, як правило, проявляючи себе через яскраву особистість. Жінка з Марсом у Трині Аспект з Венері приваблює багато теплих дружніх стосунків. The Mars-Moon Trine стимулює вплив щасливого домашнього життя.

Великий Трин - це найбільш корисне утворення в гороскопі. Це відбувається, коли три кути гороскопу на 120 ° один від одного в кожному напрямку займають світильники або планет. Ця вібрація є основою для значних можливих талантів.

Насправді може бути стільки здібностей, і кмітливість майже не докладає зусиль для використання природної здатності для конструктивної мети. Коли дія Великого Трину стає оперативною, однак вона може перевершити всі інші впливи в гороскопі.

Аспект Sextile ⚹

Основний аспект секстилСекс-секстил походить від шостого значення однієї шостої частини зодіаку буде круг. Прибувши 60 ° праворуч або ліворуч від будь -якої точки гороскопа приводить вас до району секстильної. Наприклад, почніть з 10 ° у знаку Тельця та планети при 10 ° в знаках Риби або при 10 ° у знаку раку знаходиться в секстильному аспекті з вашою початковою точкою.

Також секстильний аспект є вигідним. Це настільки ж сприятливо, як і трипійний аспект, але не настільки сильний. Коли в діаграмі народження є кілька потужних аспектів, наслідки формування секстильної.

Тим не менш, секстили слід враховувати, оскільки вони підкреслюють сприятливі тенденції. Коли є кілька основних аспектів, ніж формування секстильної.

Розширений роздільник
сполучення, секстил, квадрат, трин, опозиція.

Незначний аспект

Незначний аспект

Багато астрологів вважають, що незначний аспект або менший аспект є вторинним значенням для головного аспекту астрологічної діаграми, що складається з бдмінтильного, напівсекстильного, децила, напівкваліфікованого, квінтильного, sesquiquadrate, паралельного, Quincunx, перехресного аспекту тощо.

Напів - секстил ⚺

Напівсекстильний незначний аспектНапівсекстильна формація-це половина секстильного аспекту або 30 °. Він з'єднує сусідні знаки. З 10 ° у знаку Тельця напівсекстильна точка була б 10 ° у знаку Овна і 10 ° у знаку Близнюки. Це також сприятливий аспект приблизно на половини, ніж секстил.

Quincunx ⚻

Незначний аспект QuincunxQuincunx-це лише зворотний напівсекстил. Це м'яко несприятливо. Щоб знайти кількість аспектів Quincunx зліва або права 150 °. Це приводить вас до п’ятого знака, починаючи з того, що ви розглядаєте планети. Ефект аспекту Quincunx приблизно на одну чверть, як і квадратна формація.

Напівкваріант ∠

Напів площа незначна аспектНапів квадрата становить 45 ° або 1 1/2 ознаки зліва або вправо, і його вплив дещо несприятливий.

Sesquiquadrate ⚼

Sesquiquadrate незначний аспектСесквакадрат становить 135 ° або 4 1/2 знаки зліва або праворуч від будь -якого положення в гороскопі. Це трохи несприятливий аспект паралель.

Паралельно ∥

Паралель - це сильна конфігурація. Цей аспект утворений, коли дві планети займають однакову ступінь довготи незалежно від ознак, які вони займають, на північ чи південь від небесного екватора. Найчастіші паралельні утворення трапляються між планетами та місяцем, оскільки це найшвидша сфера, що рухається, і Сонячна система

Ефект паралелі схожий на сполучення. У деяких випадках ця конфігурація створює більш ефективну, але в інший час виробники надзвичайно потужно залежать від планет.

Коли Марс і Уран знаходяться в паралельній формі, одна на північ, а другий на південь від небесного екватора або обох північ чи південь, існує ймовірність серйозних пожеж або вибухів. Похмури та зрада виникають, коли Нептун і Меркурій паралельні. Загублений договір про фінансовий вторинний може бути наслідком паралельної паралельної. Вплив паралельних утворень може тривати протягом невизначеного часу в деяких випадках через повільні рухи основних планет.

перехресний аспект

Перехресний аспект виникає, коли три ознаки 90 ° рівновіддалені зайняті сонцем або планетами, що залишають четвертий кут кола порожнім. Це несприятливий аспект, оскільки він створює притаманний стрес. Його астрологічний символ позначається Т-хрестом.

Перевірте свій гороскоп тут: