Меню
Живі екстрасенси

Зміна удачі за допомогою дорогоцінних каменів та кристалів

Ведичні планети

Зміна удачі за допомогою дорогоцінних каменів та кристалів

Дорогоцінні камені- вступ                

З часу споконвіку ті крихітні фрагменти неба, відомі як дорогоцінні камені, зачаровували чоловіків і жінок усіх рас та віри, не просто для їх косметичної цінності, а в багатьох випадках для фізичних, емоційних, психічних та духовних цілей зцілення.

Багато посилань, що стосуються лікувальних властивостей як дорогоцінних каменів, так і металів, можуть знайти в книгах настільки ж різноманітні, як Біблія, індуїстські Веди і навіть у сучасних працях таких людей, як Едгар Кейс. Насправді, останнім часом існує постійно зростаючий і майже непосильний інтерес до цього захоплюючого предмета.

Як практикуючий сидерний астролог, що використовує індуїстські методи прогнозування, мої дослідження та дослідження привели мене глибше і глибше у сферу дорогоцінних каменів, унікальні властивості, що містяться в них, і як при правильному використанні можуть перетворити ті, що їх носять.

На даний момент слід зазначити, що сучасна астрологія рідко посилається на значення цієї важливої ​​галузі науки. Існує хитромудрий залежність між дорогоцінними каменями та електромагнітними ефектами планет.

Існує значна різниця між сучасними письменниками з цього приводу, і це, ймовірно, пояснює спрощений підхід, застосовану широкою громадськістю, яка годується "Ринковою" астрологією та купує свій місяць на нововантаженні, як визначається ці "загальні" "". Чи дивно, що скептики йдуть для яремного. І справедливо так!!

Як працюють дорогоцінні камені

Перш ніж обговорити правильний підхід для вибору та призначення дорогоцінних каменів.

Поряд з недавнім інтересом до динаміки дорогоцінних каменів, металів та кристалів, спостерігалося збільшення клінічних досліджень, що призводили до появи наукової моделі. Як проста аналогія, вважайте людський організм великим акумулятором, тобто сольовим розчином крові, лімфатичною рідиною та іншими рідинами. Він одночасно виробляє електричні та нейронні імпульси, що призводять до електромагнітного поля або "аура". Деякі дорогоцінні камені та метали демонструють електромагнітні властивості.

Введення резонансного електричного поля - дорогоцінного каменю - в людське поле починає взаємодіяти та створювати модифікації в людському електромагнітному полі. Насправді, такі дослідники, як Роберт Бекер та Ендрю Мерино, показали, що п'єзоелектричні ефекти в тканині людини обумовлені структурним білком, який називається колагеном.

Вони стверджують, що цей ефект є біологічним перетворювачем.  Він здатний перетворити зовнішні подразники в впізнавані сигнали. Це впливає на клітинні зміни. Іншими словами, дорогоцінні камені можна перетворити на сигнали всередині свого тіла!

Задовго до того, як сучасні дослідники зрозуміли, що і за те, що з цього приводу, астрологічні мудреці Індії були на ній. Їх священні тексти вже виступали за терапевтичну цінність та використання мінералів. Їх чудова думка про атомну природу речовини, свідомість людини та небесна механіка. З цими науковими концепціями, здається, теорія дорогоцінних каменів не така фантастична.

Припис правильних дорогоцінних каменів

При призначенні дорогоцінного каменю для використання його важливо розглянути наступне. Використовуючи сидеральний зодіак, візьміть - 

  • Дані народження, включаючи якомога точніше час, місце та дату.
  • Планетарна гідність i. Е. Позиційна, рухова, спрямована, аспектна, а також гармонічна сила.
  • Теперішні та майбутні планетарні тенденції відповідно до астрологічних циклів.
  • Метали, дорогоцінні камені та ювелірні вироби в даний час носять. У деяких випадках видалення їх достатньо для внесення бажаних змін.

Карта народження та планетарні характеристики виявляють сильні та слабкі сторони, як описано вище. Планети - це точки резонансної енергії, а також перехоплювачі фонових радіаційних полів. Ці планети співвідносять та змінюють біологічні процеси.

Якщо планета погано розміщена в гороскопі, недоліки відображаються у відповідних життєвих подіях. Це вимагає підвищення енергії, знайденого в дорогоцінному камені.

Вік, в якому з’являються ці недоліки або критичні тенденції, також може бути визначений заздалегідь. Вивчаючи запобіжні заходи життєвого циклу, щоб зменшити небажані наслідки до мінімуму

Використання дорогоцінних каменів та кристалів

Після того, як буде вибрано дорогоцінний камінь, тоді важливо вибрати правильні металеві та планетарні терміни для налаштування.  Перш за все, відповідний палець для використання. Дорогоцінний камінь повинен контактувати зі шкірою.

Кожен палець являє собою домінуючу планетарну енергію (яку можна помітити при вивченні пальми), яка найкраще може використовувати властивість зцілення дорогоцінного каменю. Далі є широке керівництво:-

Пальці долі

 

Перший або Юпітерний палець - Жовтий сапфір або Топаз

Палець другого або Сатурна - синій сапфір

Третій або Сонцевий палець - Рубі

Четвертий або палець Меркурія - Зелений Смарагд і Перл.

Дороги інших планет також можуть носити на гармонійних пальцях. Як приклад :

Асцендент раку вимагає сильного місяця, оскільки він є правителем першого будинку. Якщо Місяць розташований у слабкому будинку, такому як 6, 8 або 12 і під малефічним впливом - важкий аспект Сатурна, вузлів або Марса, носіння перлини або місячного каменю на рожевий або третій палець би пом'якшило ці впливи.

Астролог також може призначити такі заходи, як голодування на пов’язані з ними часів зловмисних планет, що страждають на місяць, щоб подальше зменшити негативні результати.

З вищезазначеними критеріями, сумісний дорогоцінний камінь можна носити з упевненістю. Насправді результати іноді можуть бути настільки непосильними, що необхідне повільне введення. Через меридіани, в пальцях, сяюча енергія від дорогоцінних каменів передається в залозисті та нервові центри в організмі. Тут відбуваються зміни.

Важливо також відзначити, хоча побічні ефекти іноді можуть виникати. Це не схоже. З цієї причини астролог важливо контролювати відповідь свого клієнта з часом, вивчаючи наслідки одного дорогоцінного каменю одночасно. Найкращі результати підтримуються таким чином.

Існує багато випадків, в яких були досягнуті чудові зміни, істотно та психічно. Задоволення знати, що поза теорією, астрологія фактично використовує ці виправні методи як вдосконалення з відчутними результатами.

Одне з найпоширеніших питань, які люди мені задавали протягом багатьох років: «Чи можу я змінити свою долю. Чи має моя вільна воля, щоб змінити результат мого життя?”Питання є важливим. Це призвело до війни під назвою Доля проти вільної волі - не тільки у філософських колах, але і в астрологічній спільноті.

Відповідаючи на цих людей, я приймаю середину, яка гармонійно врівноважує обидві крайнощі, кажучи їм, що великий закон про причину та наслідки у нашому Всесвіті вимагає, щоб певні події відбувалися як баланс для дій, думки, слів і перш за все - мотив - у формі долі, але що ваша вільна воля дозволяє вам сприймати чи переживати ці події будь -яким способом, який ви обираєте.

Робота багатьох сучасних астрологів та «фортуни-кадрів» нещасно не вистачає реального задоволення для шукачів, які приходять до них. Певні події чи якості їх природи розголошуються їм у "...Це правильно, чи не так ..?”Мода без емпатії.

Емпатія - це головна риса, яка створює інтуїтивно зрозумілий астролог. Це розміщує читача у правильному положенні i.Е. Позиція шукача чи клієнта, щоб досвід цього шукача був інтуїтований. Таким чином, гороскоп стає вторинним елементом для читання людини, а астролог також відчуває емоцію потреби клієнта, а також побачити всі гоббледігук астрологічних символів на аркуші паперу, який є символікою для пересічної людини.

Якщо пацієнт страждає на хворобу і відвідує лікаря, можна сподіватися, що він уникне технічних питань медикаментів і пояснить, як страждальник може покращитися за допомогою дієти, фізичних вправ чи ліків. На жаль, занадто багато практикуючих езотеричних предметів стали здобиччю до мамбо -джамбо -лінго і забули реальні потреби тих, хто приходить до них.

Кожна планета означає різні відділи нашого життя. Коли при народженні планета проявляє слабкість, це відображає цю слабкість у відповідній області життя. Якщо ми страждаємо від постійних проблем зі здоров’ям, це може бути пов’язано з страждаючим або слабким сонцем. У цьому випадку дорогоцінні камені та метали для сонця випустили б червоний космічний колір у наше буття і тим самим зміцнили нас.

Інші методи виправлення для зміцнення сонця, а отже, фізична система включає в себе позиції йоги Хатха, такі як Сурія Намаскар або поклоніння сонця вправа. Носіння апельсина, теплі кольори та червоні дорогоцінні камені, такі як рубін або гранат, можуть бути корисними в цьому випадку.

Шлюб і відносини є важливим аспектом нашого життя і коли Венера що є правлячою плантою для емоційне та подружнє задоволення Чи слабке життя стає неприємним, і ми втрачаємо здатність до радості. Поділитися життям з кимось - це чудова річ, але часто дисгармонія та різниця в думках створює розлуку та душевний біль.

Дорогоцінні камені жовтий сапфір і Золотий Топаз сказані Щоб залучити потрібного чоловіка для жінки, заспокоїти та зміцнити Юпітера. Мантра До Венери та п’ятниці рекомендується поліпшити спільне щастя. У питанні кар’єри, якщо Сатурн слабкий, це зменшує дисципліну і обмежує досягнення. З цієї причини важливо розширити можливість Сатурна з використанням дорогоцінних каменів, таких як Blue Sapphire, Lapis Lazuli та Amethyst. Пост по суботах також рекомендується, якщо у вас є сила волі.

У деяких текстах кажуть, що Сатурн може бути укладений через годування старих або знедолених чоловіків у суботу із солоними продуктами. Деякі згадані заходи справді звучать дивно, але за цими твердженнями є віковий і час перевірений часом, і на практиці вони, здається, працюють. Ідеальна мета астрології, як у східних, так і у західних традиціях, - забезпечити чітке та практичне керівництво для нашого життя. Ведична астрологія пропонує рамки, за якими ми можемо підвищити свою обізнаність та духовне зростання через контакт із внутрішнім світлом нашого серця. 

Розширений роздільник

Дорогоцінні камені для планетарного зцілення

Планетарне зцілення з сонцем - Сурія

Давайте скандуємо славу Бога Сонця, чия краса конкурує з квіткою. Я кланяюся йому, дуже пошкодженого сина Касяпи, який є ворогом темряви та руйнівником усіх гріхів.

З Сонце має квадратне тіло і очі з медовим кольором. Він це начебто більше для зцілення корпорації в цілющій чистому, розумному і володіє лише трохи волоссям на голові. Він означає его, воля та фізична життєва життєва сила. Батько і кар'єра розшифруються через позицію сонця при народженні.

Рубі - дорогоцінний камінь сонця для Лео

Рубі - це дорогоцінний камінь сонця, і цей зв’язок дає нам гарну картину його терапевтичних властивостей. Сонце являє собою чоловічий принцип, таким чином, Рубі стимулює чоловічу сторону енергетичного спектру. Інтенсивна енергія збільшує життєву силу та життєву силу та стимулює розум, сприяючи мотивації, рішучості та силі волі.

Його енергія допомагає нам бути рішучими та вжити заходів, щоб здійснити те, що ми хочемо в своєму житті. Він може бути використаний для подолання летаргії та допомоги боротьби з втомою, а також може бути корисним при боротьбі зі стресом або відчуттям розумового переповненого.

Його енергетичні властивості допомагають розвивати почуття сили та впевненості, а також розірвати страхи. Він також має властивості афродизіаків, посилення чуттєвості, задоволення та почуття любові та близькості. Рубі має потужну захисну енергію і може забезпечити силу світла, щоб позбавити темної енергії та кошмарів.

Однак інтенсивність енергії Рубі може бути перенапруженою, і, як наслідок.

Лео-жебець

Первинний дорогоцінний камінь - Рубін. Він використовується для усунення негативних наслідків погано розміщеного або аспекту сонця при народженні. Це гарячий дорогоцінний камінь, і його постійне використання слід контролювати для надмірних ефектів, таких як безсоння, суха шкіра та системний перегрів, особливо в літні місяці.

Для жінок їх "сяйво" може зменшуватися, якщо цей дорогоцінний камінь буде випадково. З позитивної сторони, це надає сили тілу, що буде силою слабко налаштованою людині і взагалі удачі навколо. Його слід носити на 3 -му пальці.

 

Мантру, яку потрібно повторити 7000 разів

Japa Koosooma Sankarsham Kasha-Peeyam Maha-Jutim, Tamorim Sarva Pahpagnam Pranato Smee Deevahkaram.

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з місяцем - Чандра

Я пропоную свої покірності Богові Місяця, колекція якого нагадує сирні, білизну раковин та снігу. Вона є правлячим божеством Сома-Раса, народженою з океану молока, і він служить орнаментами на вершині голови лорда Шамбу.

З Місяць має кругле обличчя та сяюче біле обличчя. Чудова солодка мова та похотна природа - її характерні риси. Вона також має нестабільний розум. Місяць регулює розум і емоції і є ключовою точкою ведичного гороскопа. Мати та ранні життєві переживання можна побачити з Місяця. Система прогнозування життєвих подій також обчислюється з її довготи.

Перламутровий камінь місяця для раку

Перл - це дорогоцінний камінь Місяця, і тому він виховує та культивує жіночу сторону енергетичного спектру. Тому це може бути каталізатором для поглиблення емпатії та чутливості, а також заохочення самоаналізу та зміцнення нашого зв’язку з уявою та нашими інтуїтивними почуттями.

Якість заохочення самоаналізу дала Перламу репутацію допомагати людям відкрити та винести на поверхню, справжню себе. Це культивує почуття миру та спокою. Це також допомагає нам дивитися в наших серцях, що підживлює почуття совісті, що викликає чесність, щирість та доброчесність у поведінці людини.

Це допомагає посилити та виділити люблячі, виховані, материнські аспекти нашої природи, і, отже, може бути корисним для отримання рівноваги там.

Перл може бути використаний як нагадування та допомога, щоб тримати нас на шляху співчуття, і в кінцевому підсумку щастя. Фізично, як вважається, перлина сприяє травленню та сприяє загоєнню внутрішніх органів, а також підвищення родючості.

РакПервинний дорогоцінний камінь - Перлина.  Цей дорогоцінний камінь має дуже заспокійливий вплив на емоційний та психічний рівень. Це сприяє звуковому сну і душевному спокої. Кажуть, що Перл поглинає негативні енергії від власника. Ось чому його слід промивати так часто, щоб зняти ці вібрації.

Кажуть, що виліковують фізичні проблеми, такі як захворювання очей, кашель та застуда, нечистота крові тощо. Це також приділяє щастя власнику. Його слід носити на третьому пальці.

Мантру, яку потрібно повторити 11000 разів

Dadee Shanka Tusha-Rabam Kshero-Darnava Sambhavam Na-Mahmee Shasheenam Somam Samboor Mookuta Booshanam.

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з Марсом - Куджа

Я пропоную свої покірності Шрі Мангала, богу планети Марс, який народився з утроби земної богині. Його блискуча витік схожа на блискавку, і він з'являється як молодь, несучи спис у руці.

Марс володіє кривавими червоними очима і є ліберальними, непостійними, жовстими і гнівними в темпераменті. Він тонкий талію і стрункий у статурі. Його природа є жорстокістю, і його правління над суперечками та травмами добре відомо. Він керує сирою фізичною пристрастю, братами та землями та майном.

Червоний кораловий камінь Марса для Овна та Скорпіона

Червоний корал - це дорогоцінний камінь Марса. Він має якості, які стимулюють пристрасть і можуть заохочувати наявність та вираження інтенсивних емоцій. Це може бути потужною допомогою в обробці пригнічених хворобливих емоцій, які, залишені невиразними, спричинили б психологічний та фізичний стрес. Виведення цих емоцій на поверхню допомагає обробити та відпустити їх, і розпочати процес загоєння будь -якої шкоди, яку вони завдали.

Червоний корал ділиться деякою спільною землею з рубіном, оскільки це допомагає посилити рішучість, мотивацію та волю діяти та ввести речі в рух. Це стимулює наші накопичувачі та бажання і може посилити силу та силу наших намірів та зусиль.

Фізично червоний корал може бути використаний для стимулювання та нагрівання крові, а також для посилення сексуальної енергії. У поєднанні з правильним наміром це може допомогти нам твердо стояти у питаннях самодисципліни. Це також може дати нам сили, коли стоїть за наші переконання та принципи під час інтенсивних соціальних взаємодій.

Звичайно, ці енергії повинні бути збалансовані, оскільки вони мають потенціал, щоб зробити нас імпульсивними та, можливо, приймати необдуманих рішень і стати агресивними, якщо ми дозволимо нашому его та чоловічому енергії домінувати.

Овен щасливий дорогоцінний камінь - Червоний коралПервинний дорогоцінний камінь - Червоний корал. Для Підніміть свою енергію, впевненість та самооцінку, спробуйте носити шматок червоного коралу. Цей дорогоцінний камінь також повинен бути збалансований з іншими дорогоцінними каменями для найкращих результатів, оскільки інтенсивні реакції можуть виникати з деякими носіями. Це гарячий дорогоцінний камінь, і, як кажуть, допомагає боротися з інфекційними захворюваннями, застудами, головними болями та лихоманкою.

Це також корисно в поганих подружніх стосунках. Його не слід використовувати люди з поганим станом шкіри. Його використання в золоті на третьому пальці забезпечує найкращі результати.

Мантру, яку потрібно повторити 10 000 разів

Daranee Garbha Sambootam Vidyut-Kahntee Sama-Prabam Koomahram Shaktee Hastam-Cha Mangalam Prana-Mam Mya-Ham.

З Талісман або Янтра готується та відправляється разом з іншими цілющими травами та порошками для вашого використання відповідно до інструкції практикуючих (астрологів, тантрики та метафізики, які підготують засоби та талісман).

Щоб дізнатися, які талісмани та метафізичні методи лікування спрацюють, щоб перевернути удачу, зв’яжіться з нами тут [Захищений електронною поштою]

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з ртуті - Будда

Я схиляюся до Будди, Бога планети Меркурій, обличчя якого схоже на ароматну земну кулю трави Приїгви. Він найбільш ніжний, володіючи всіма привабливими якостями.

Ртуть є Молоді в диспозиції і жартівливий. Стрункий, але привабливий зовнішній вигляд і статура. Він має здатність з мовою та мовою. Те, як ми говоримо і спілкуємось, розкриває ртуть. Того в дитячому досвіді зібрані з його позиції в гороскопі. Подорожі, дядьки та кар’єра та освіта також вказують на нього.

Смарагдовий камінь Меркурія для Близнюків та Діви

Смарагд - це дорогоцінний камінь ртуті. Цей сприятливий дорогоцінний камінь може посилити почуття захоплення та юнацької енергійності. Це допомагає та допомагає речам, що стосуються спілкування - безумовно.

Це може допомогти нам посилити, посилюючи здатність нашого розуму швидко реагувати з впевненістю та проникливим, і це навіть може посилити наші тілесні рефлекси та функціонування нервової системи.

Смарагд сильно пов'язаний з серцевою чакрою, заохочуючи відкритий, співчутливий та сприйнятливий підхід до інших та до життя загалом. Це допомагає полегшити емоційне очищення та допомагає нам підтримувати емоційний баланс та люблячий світогляд.

Він пов'язаний з життєвою силою Землі і сприяє зростанню, оновленню, життєздатності, родючості та міцному здоров’ю. Це також виховує нашу здатність бути об'єктивною та підтримувати ясність думки та мудрості в змінних обставинах. Смарагд посилює нашу здатність бути тонкими, чіткими та точними.

Gemini-Lucky GemПервинний Дорогоцінний камінь - смарагд використовується для зменшення нервозності, заплутаного мислення та френетичної природи. Це заспокоює систему і тонізування легенів, кишечника, носа, мозку тощо. Кажуть, що дорогоцінний камінь може допомогти в процесі загоєння тіла. Його слід носити на другому пальці будь -якої руки, або на маленькому пальці. Для людей, які страждають на дефекти мовлення, втрата пам’яті або непохитну розумність; це ефективно. Деякі письменники вважають, що Смарагд може порушити романтичну якість молодят.

Мантру, яку потрібно повторити 4000 разів

Preeyangava guleekash yam ropeyna prateemahm budam, sowmyam sowmya goono-peytam tam boodam prana-mahm mya-ham.

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з Венера - Сукра

Я пропоную свої покірності нащадку Брігу Муні, обличчя якого білий, як ставок, покритий льодом. Він є верховним духовним господарем демонічних ворогів напівбогів і говорив їм усім шанованим Писанням.

Венера привабливий і витончений із заманливим очима. Вона поетична в мовленні і має кучеряве волосся. Її особистість непереборна її пристрасть обеззброює. Вона головує за любовні заняття. Вона керує шлюбом, соціальними граками, танцями, парфумією солодощів та прикрасами. У чоловічому гороскопі дружина показує Венера.

Діамантовий камінь Венери для Тельця та Терезів

Діамант - це дорогоцінний камінь Венери. Це може допомогти у полегшенні напруги, страху та незручних думок і відчуттів, очищення аури та культивуючи сяйво та люблячу енергію. Він може бути використаний для отримання ясності та очищення негативної або спотвореної енергії, що може допомогти запобігти кошмарам та зняти стрес.

Діамант відомий своєю здатністю проводити та посилювати енергію, тому дуже важливо пам’ятати, що, намагаючись використовувати алмаз на нашу користь.

Направлення позитивних намірів та люблячої енергії через Diamond може посилити наш потенціал для виявлення позитивних та красивих результатів та досвіду, а також для створення можливостей та розширення потенціалу, але посилення негативних чи ворожих намірів, ймовірно, залучає небажані наслідки.

З правильним наміром алмаз може допомогти нам розвинути наше почуття самовдосконалення та знайти сили в часи негараздів. Діамант може допомогти нам виховувати нашу внутрішню себе, і дозволити нашій справжній природі світити з упевненістю та красою.

ТелецьПервинний дорогоцінний камінь - Алмаз. Для людей, які відчувають труднощі у стосунках, цей дорогоцінний камінь вважався дуже корисним. Для мирних стосунків та сексуального виконання Діамант, як кажуть, є корисним (напевно, чому більшість кілець містять алмази).

Діамант може принести власнику фінансовий процвітання, популярність та успіх. Для полегшення від недуг, таких як діабет, інфекція сечовивідних шляхів тощо, багато письменників порадили використання цього дорогоцінного каменю. Його слід носити в сріблі або платині, бажано, у другому пальці.

Мантру, яку потрібно повторити 16000 разів

Heema-kunda mri-nala-bam deyt-yanam para-mam gurum sarva-shastra pravak-taram barga-vam prana-mam mya-ham.

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з Юпітером - Бріхаспаті

Я схиляюся до Брхаспаті, Бога планети Юпітер. Він є духовним господарем усіх напівбогів і мудреців. Його колір обличчя золота, і він сповнений інтелекту.Він є контролюючим володарем трьох світів.

Юпітер є найбільшим з планет і тому має велике тіло. У нього очі і волосся з медовим кольором і розумний з благородним настроєм. Його забарвлення жовте, а його серце добрі. Він регулює закон, Писання та релігію, духовні органи влади та міністри держави. У жіночому гороскопі він головує над чоловіком.

Риби-чоловіки

Жовтий сапфір-гемнстор Юпітера для Стрільця та Риби

Жовтий сапфір - це дорогоцінний камінь Юпітера. Її властивості можуть допомогти і допомогти нам у пошуку виконання та щастя, заохочувати сили та позитивність у важкі часи та допомогти принести нам успіх та процвітання - не просто виведення нагороди з нізвідки, а стимулюючи творчі енергії та зосереджуючи волю таким чином, що допомагає нам більш сильним досягти і проявляти те, що ми працюємо в нашому житті.

Він також, як відомо, привертає удачу, що, без сумніву, є великою допомогою і в цих починаннях. Це стимулює наше почуття радості та святкування, що спонукає нас до нових вражень та бути пригодними.  Жовтий сапфір також виховує мудрість і може допомогти нам налаштувати та вдосконалити наше розуміння та здатність бачити велику картину. Це також підживлює такі якості, як співчуття, терпіння та розуміння.

Колективні властивості жовтого сапфіру роблять його потужною допомогою для викладання та обміну мудрістю. Це стимулює інтелект і допомагає підтримувати чіткість і послідовність зору і допомагає нам направити це бачення таким чином, що може ввести його в реальність.

Первинний дорогоцінний камінь - Жовтий сапфір.   Багато жінок, які шукають кохання та шлюбу в Індії, зазвичай рекомендують їх астрологи використовувати жовтий сапфір. Він пропонує ім'я користувача, слава, багатство та духовне задоволення, оскільки Юпітер вважається планетою щастя.

Люди, які страждають на печінку травних скарг, можуть захотіти експериментувати з цим дорогоцінним каменем. Його слід носити або на індексі, або на третій пальці будь -якої руки. Цей дорогоцінний камінь можна встановити або в золоті, або срібні кілець (я особисто мав дуже сприятливий досвід роботи з цим дорогоцінним каменем!!).

Мантра повторюється 19 000 разів

Deva-Nancha Rishee-Nancha Gurum-Kanchana saneebam boodee bootam treelo-keysham tam na-mahmee brihas-pateem.

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з Сатурном - Сані

Я кланяюся до повільного стимулюючого Сатурна, обличчя якого темно-синій, як мазь Ніланджана. Старший брат лорда Ямараджа, він народжується від бога сонця та його дружини Чая.

Сатурн - кармічна планета і є Майстер страждань та обмеження. Він високий і кістковий. Він також кульгавий, з грубим темним волоссям, глибокими, темними кольоровими очима. Він дуже старий і правила про смерть. Сатурн - це Правитель рабів та робітничих класів.

Блакитний сапфір-гемнстор Сатурна для Козерога та Водолія

Синій сапфір - це дорогоцінний камінь Сатурна. Його властивості можуть допомогти нам у підтримці самодисципліни та непохитній рішучості залишатися зосередженими та подорожуючим бажаним шляхом.

Це корисно з проектами та починаннями, які потребують послідовності протягом великого часу для досягнення. Це може допомогти нам бути зосередженими на цілі та причині того.

Це впливає на нас на стабільність, впевненість, впевненість та самовпевненість. Це також сприяє цілісності, хорошому судженню, розрізненню та уваги до деталей, що може бути корисною підтримкою в переговорах та ділових стосунках, а також у стратегічному плануванні.

У контексті стосунків синій сапфір може зміцнити почуття відданості та вірності. Інша сторона цієї монети полягає в тому, що вона може сприяти прихильності, яке може ускладнити відокремлення та емоційно болюче.

Вважається, що блакитний сапфір виховувати лідерські якості та силу характеру, щоб виступити за свої принципи. Це може допомогти полегшити страх і надати впевненість тим, хто відчуває себе неповноцінним, невпевненим або депресивним.

Козерог-веселий-жеремаПервинний дорогоцінний камінь - Синій сапфір.  Цей дорогоцінний камінь зазвичай слід носити з іншими дорогоцінними каменями, щоб пом’якшити його ефект. Такі дорогоцінні камені, як Смарагд та Діамант, покращать позитивні коливання.

Це холодний дорогоцінний камінь і стійка дисципліна, яку він може допомогти. Хвороби Сатурна пов'язані з шкірою, волоссям, зубами та скелетною системою, щоб для цих розладів рекомендував сапфір. Також артритні скарги.

Зазвичай Сатурн затримує наші цілі чи цілі, тому важливо збалансувати енергію планети для оптимальних результатів. Зношено належним чином це може значно зменшити загальну нещастя в житті. Його слід носити на 2 -му пальці сріблом або платиновим.

Мантру, яку потрібно повторити 23 000 разів

Nee-Lanjana sama-basam ravee-putram yema-grajam chaya-martanda sam-bootam tam na-mahmee sanee-charam.

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з північним вузлом - Раху

Я пропоную свої покірності Раху, народженому з утроби Сімхіка, хто було лише половиною тіла, але володіє великою силою, вміючи підкорити сонце і місяць. Раху має димчастий вигляд із синюватою забарвлення до його статури. Він півпліт, а також мешканець лісу та жахливий погляд.

З Північний вузол Місяця вказує матеріалізація душі в цьому втіленні. Це стосується бажання у світі та активації невирішені кармічні враження. Він натякає на життєві уроки, з якими стикається людина в цьому втіленні. Дідусь -батько позначається Раху.

Гесоніт - дорогоцінний камінь північного вузла для Водолія

Гесоніт - це дорогоцінний камінь Раху. Його властивості роблять його чудовим каменем, щоб допомогти медитації та досягти духовних станів свідомості. Це посилює інтуїтивні почуття і може посилити творче бачення та розуміння. Це допомагає наділити нам можливості відчувати себе впевнено, висловлюючи себе та подолати сором'язливість.

Хороший Гессоніт, який є яскравим золотистим помаранчевим, має властивості, які допомагають залучити успіх і процвітання, та вдячність та повагу наших однолітків. Це також має захисні ефекти, які можуть допомогти нам відсторонити страхи та негативні думки, погану енергію та ворожість від інших.

Гессоніт також може творчо бадьорити, заохочуючи нас знову вигадувати себе та досліджувати нові можливості з пристрастю та ентузіазмом. Гесоніт допомагає нам відчувати себе в спокої і знаходити більшу рівновагу, стабільність та гармонію всередині себе. 

Це буде випромінювати назовні в наші соціальні взаємодії, які стануть більш гармонійними і люблячими, а також у нашу роботу та цілі, надаючи нам можливості виявити позитивні результати та приносити добрі речі в наше життя.

Водолій-жебецьПервинний дорогоцінний камінь - Гесоніт гранат Цей дорогоцінний камінь сприяє апетиту, тому якщо ви страждаєте від умови зайвої ваги. Остерігатися!

Це надає всебічному процвітання та успіху та викликає великі амбіції та приводи. Це ідеально підходить для людей у ​​діловому житті. Знову ж таки, цей дорогоцінний камінь не слід використовувати окремо. Носіть на другому пальці сріблом.

Мантра повторюється 18 000 разів

Arda-Kayam Maha viryam Chandra ditya veemar-danam seeng-hee-ka garba sambootam tam rahum prana-mam mya-ham.

Детальніше тут читайте!

Планетарне зцілення з Південним вузлом - КЕТУ

Я пропоную свою покірність жорстокому і страшному Кету, який наділений потенцією лорда Шиви. Що нагадує в своєму кольорі квітку a паласа рослина, він служить головою зірок і планет.

Кету схоже на погляд на Раху, оскільки він завжди 180 градусів навпроти. Його західне ім'я - Південний вузол. Він без голови і має тіло змії. Він є потойбічним і, отже, є важливим для духовних занять та психічного розвитку. Кету розкриває таємниці та звички минулого життя. Він стосується свого діда -матері.

Cat's Eye - дорогоцінний камінь Південного вузла для Скорпіона та Риби

Cat's Eye - це дорогоцінний камінь Кету. Він відомий як камінь удачі. Це може допомогти залучити хороші результати у питаннях, які, здавалося б, випадковими або на ґрунті, що може допомогти вам трохи більше впевненості вивчити, бути пригодними та ризикувати.

Це також корисно в емоційному зціленні, і це допомагає розвивати почуття легкої, миру та щастя. Це може допомогти полегшити тривогу та почуття стресу, змусивши нас почувати себе комфортніше, щоб відпустити турботу та сумніви.

Це виховує оптимізм і може допомогти нам побачити позитивні можливості, приховані у складних ситуаціях. Це може допомогти полегшити біль і страждання та заохотити нас до мислення, де ми можемо бачити, що все для нас відбувається, а не для нас.

Знижуючи напругу та звільняючи розум, кішкове око може значно підвищити нашу творчість та нашу здатність та бажання бути добрими до інших. Це також може підвищити нашу чіткість усвідомлення та пам’ять. Це може допомогти розслабити страхи та бажання, які призводять до саморуйнівної поведінки, і, отже, може запропонувати підтримку в багатьох видах зцілення.

Gem Cats EyeПервинний дорогоцінний камінь - Кішкове око діє аналогічно Марсу, і тому око котячого дорогоцінного каменю дуже гаряче. Це духовний дорогоцінний камінь і дає розуміння, ясновидіння та вищі здібності - заклик "прокинутися".

Він захищає від аварій та трагедій та використовується з жовтим сапфіром може дати дивовижні результати в лотереї, конях та "удачі".

Мантру, яку потрібно повторити 17 000 разів

Palasha-aushpa-sankasam taraka-grahu masta-kam rowdram row-drat makam-goram team keytoom prana-mam mya-ham.

Детальніше тут читайте!

Розширений роздільник

Ритуальна технологія

Планетарні коливання та мантри

Наука про звукове вібрацію або звукове зцілення також є давньою окультною наукою. У звуковій зцілювальній кімнаті ми познайомимо вас із принципами та технікою мантр та священних звукових вібрацій для перестановки ваших тонких тіл. Відчуйте енергію планет, коли ви відкриваєте їх секретну мову. Переживайте гармонію сфер і налаштуйтеся на планетарні та ангельські цілющі сили.

Ягна та пожежні церемонії

Ведичні церемонії проводяться для того, щоб очистити будь -який дисбаланс енергії в домашніх чи офісних приміщеннях. Це традиційна та відповідна церемонія, яку потрібно виконати під час вступу в нещодавно придбану нерухомість, будинок, квартиру, магазин чи офіс.

Усі закриті простори створюють енергетичне поле, яке додатково обумовлюється аурами людей, які використовують простір та міжособистісну динаміку, які зустрічаються в ньому. Мета цієї церемонії - перетворити негатив у позитивну корисну силу та усунути всі обструктивні елементи. Він складається з Ганеша Пуджа, очищувальна церемонія та покликання VASTUPURUSHA для благословення простору та забезпечення захисту.

Церемонії також можуть проводитися для конкретних зоряних знаків та/або планет. Повна церемонія для всіх планет називається Наваграхама.

Янтри, мандали та талісмани

У вас є проблеми? Дійсно, ті, які просто, здається, не йдуть?

Янтра або ведичні талісмани - це містичні конструкції та діаграми сили. Вони використовуються тисячі років для розвитку людської обізнаності та духовної мудрості. Мирські вигоди, як кажуть, є результатом медитації на священних діаграмах. Ці янтри можуть бути придбані комерційно, але, здається, мають мало або взагалі не мають значення, якщо не підготовлені відповідно до суворих рекомендацій кваліфікованими практиками Тантріка. Ефективність мантри та вібраційного зцілення також стосується часу доби та року, коли починається діяльність.

Різні фази місяця, сонця та планети визначають плоди активності Янтри. З цієї причини проводиться багато традиційних церемоній ведичної пожежі та далеке очищення вашої аури під час ритуалів.

З Талісман або Янтра готується та надсилається разом з іншими цілющими травами та порошками для вашого використання відповідно до інструкції практикуючих (астрологів, тантри та метафізики, які підготують засоби захисту та талісман).

Щоб дізнатися, які талісмани та метафізичні методи лікування спрацюють, щоб перевернути удачу, зв’яжіться з нами тут [Захищений електронною поштою]

Розширений роздільник

Тантра

Десять богинь або об'єктів знань

Десять об'єктів трансцендентальних знань відомі як Дасамахавідя. Кожен з цих об'єктів символізувався як жіноче божество чи богиня в індуїстській традиції поклоніння. По правді, ці богині просто представляють Цикл часу та життя та космічних енергій який приплив і протікає через наше життя та космос. Ці десять енергій містять всю мудрість, весь потенціал - минуле та майбутнє.

Тут, у сфері містичних конструкцій. Кожен унікальний у своєму Шакти (влада) і здатний надати свою притаманну силу тим, хто медитує та зосереджується на представницьких конструкціях.

Виберіть одну з десяти богинь і медитуйте на геометричній формі, яка представляє її і дозволяє енергію проникати всередині вашого буття. Кажуть, що кожна богиня благословляє шанувальника своїми датами відповідно до її енергії.

Перший об'єкт трансцендентальних знань

Сила часу

Калі - Сила часу

Роздумувавши над цим містичним дизайном, ви інтуїтивно відчуєте сенс часу та те, що сам час є пожирачем усіх. Час - це середовище, в якому все народжується і вмирає.

Тому ця янтра дарує безстрашність медитатора, завоювання часу та смерті та безсмертя. Ті, хто вирішить поклонятися цій янті, відсторожуються від світу і як такої потреби враховувати свої обов'язки в традиційному розумінні, перш ніж намагатися зв’язатися зі своєю силою.

Другий об'єкт трансцендентальних знань

ЗІРКА

Сила звуку

Тара - Зірка, Сила звуку

Тара виглядає як світло або зірка в безодні перших моментів створення космосу. Слово "Тара" буквально означає зірку, але також як посилання на неї, хто рятує від мирського існування тих, хто утопиться в стражданнях.

Медитація щодо її дизайну звільняється від трамлів земного існування, розвиває силу мови та переживає мир всередині себе. Тара - це велика богиня будфійської традиції, хоча історично має її початки в індуїзмі. Тепер я написав усе це

Третій об'єкт трансцендентальних знань

Сила досконалості

Сяюча красуня

SODASI Сила досконалості, сяюча красуня

Ця янтра представляє молоду прекрасну богиню, яка має панування над трьома світами. Медитація щодо цього дизайну призводить до сили притягання у свого поклонника, що дозволяє йому зачарувати світ.

Четвертий об'єкт трансцендентальних знань

Свідомий простір

Сила знань

Свідомий простір Bhuvaneshavari, сила знань

Ця янтра втілює принципів космосу. Оскільки Калі - час, Буванесварі - це простір. Таким чином, обидві богині адекватно представляють концепцію або теорію відносності Ейнштейна, у стільки, скільки простору/час - це подвійні медіа, в яких функціонує космос.

Через поклоніння дизайну богині космосу та знань, хтось переживає себе як всюдисущу істоту. Кажуть, що її медитація надає вічні знання, і як таке не відрізняється від богині Сарасвати.

П'ятий об'єкт трансцендентальних знань

Обезголовлена ​​богиня

Чхіннамаста обезголовлена ​​богиня

Той, хто жертвує. Цей містичний дизайн - один з найбільш загадкових. Це являє собою богиню, яка обезголовила себе і тримає голову в руці, коли кров блискає з її шиї. Це не так страшно, як це може здатися вперше і насправді представляє дух жертви, як закон життя, закон еволюції та шлях спокути на шляху Карми.

Так само, як сонце виливає свою життєву силу, його промені світла і тепла в нескінченному жертовному обряді, так і медитація на дизайні Чіннамаста поглиблює здатність індивіда здатися і ділитися собою з усіма. Усі негативні риси природи повинні бути здані в процесі.

Шостий об'єкт трансцендентальних знань

Сила смерті

Бхайраві Сила смерті

Тоді як Чіннамаста - це раптова остаточна смерть его, Бхайраві можна вважати повільним процесом "вмирання". Цей процес насправді починається в момент народження всіх речей і завдяки цьому процесу Калі, час, який тісно пов'язаний з нею, все повинно закінчитися. Медитація про її містичний дизайн дає розуміння процесу смерті та вічної трансцендентності власного духу.

Сьомий об'єкт трансцендентальних знань

Смокі один

Сила бідності

Dhumavati The Smokey One - Сила бідності

Медитація на цій янті Дюмаваті - незвичайна. У той час як багато богинь, навіть страшних, виявляють привабливість краси, Дюмаваті зображений як потворна стара жінка. Вона відображається у всіх аспектах життя, які ми уникаємо, я.Е. хворі, знедолені, форлорн та ті, хто із випадків. Ця медитація про Хериантру поглиблює переконання, що всі об'єкти цього Всесвіту справді перебувають у стані занепаду і що справжнє «я» справді не є об'єктом знань.

Восьмий об'єкт трансцендентальних знань

Сила жорстокості

Bagalamvkhi Сила жорстокості

Медитація щодо цього містичного дизайну, як кажуть. У всіх змаганнях та всіх юридичних битвах її влада є горезвісною. Це відображає космічний цикл виживання найвищого. Завдяки медитації на цій янті ваш успіх у конкуренції забезпечений.

Дев'ятий об'єкт трансцендентальних знань

Влада правління та панування

Матангі влада правління та панування

Через медитацію про емблему Матангі ви зв’яжетеся з королівськими космічними силами. Сила панування. Усі побажання виконуються, оскільки Янтра працює над тим, щоб забезпечити медитатора, ви - з пишною енергією, яка приваблює всі необхідні мирські зручності щастя, миру та процвітання. Як вона відома як Сила слона, великі сили також наділені на поклонника.

Десятий об'єкт трансцендентальної кількості

Сила багатства та процвітання

Камалатміка влада багатства та процвітання

Камала вважається богинею, яка дарує велике статок на своїх шанувальників. Янтра втілює ці повноваження процвітання та достатку і насправді дуже пов'язується з богинею Лаксмі, яка, мабуть, більш відома і більш популярна. Вона має правління над сприятливими ознаками Тельця, який представляє земні зручності та чуттєвість.

Планетна протидія та розширення можливостей

Існує багато способів протидіяти негативним впливам планет у наших гороскопах, а стародавні астрологи дали такі речі, як використання дорогоцінних каменів, декламація мантр та молитов, але один із найефективніших способів розширення можливостей та зменшення малефічного впливу планет - це практика медитації.

Тантра Нашактрас зцілювальні ритуальні мантри Yagna Yantras Mandalas Talismans

Більше про ведичну астрологію

Астрологічні читання & Доповідь

Індивідуалізуйте свій звіт про астрологію...