Меню
Живі екстрасенси

Вступ до ведичної астрології

Ведична сидеральна астрологія та різниця між західною тропічною астрологією

Духовні тексти стародавньої Індії включають Тантри та Веди. Вони розкривають найскладнішу езотеричну та світську інформацію. Вони навіть говорили про "останні" відкриття, як субатомічна природа матерії. Навіть згадується про швидкість світла та інші високодосконалі математичні поняття. Математика та планетарна механіка були вирішені тисячами років тому інтуїтивно зрозумілими ведичними провидцями.

Ці прогресивні відомості справді вражаючі та принизливі. Jyotish - це веданга або одна з тих ведичних "кінцівок". Він також був ретельно просунутий у своєму розвитку поряд з іншими ведичними науками. Оскільки нова епоха світає, потрібна свіжа модель астрології.

Свідомість людини розвивається за межі сонячної до галактичного рівня. Сідеральна астрологія тепер знову виникає як засіб відображення цього процесу. Це підтверджує свою славну спадщину.

Західні астрологи розробили корисну психологічну та гуманістичну систему. Це, можливо, значною мірою базується на ранній сидеральній ведичній моделі ( Таджикова система ). На це сильно вплинули ранні грецькі та близькосхідні батьки астрології. З Ведичний або сидерний гороскоп також пропонує унікальні інтерпретації вашого персонажа. Це надзвичайно детально та точне і в прогнозуючих тенденціях та подій.

Так само, як Схід зустрічається з Заходу в наукових та духовних районах, так і астрологія рухається в напрямку об'єднання своїх східних та західних колег, щоб принести в повторювану систему «розкладу» людського розкладу ».

Західна астрологія відрізняється своєю точкою зору Індуїстський зодіак. Наш Західна система є сезонною та на сонці. Більшість астрологів знають, що положення Сонця в знаку зодіаку насправді не означає, що сонце фізично розташоване "там" у секторі цих сузір'я. Він заснований на руховому весняному рівноденнях, і тому ознаки Зодіаку змінюються.

Це може бути заплутаним і складним для тих.

Ведичні астрологічні знаки дати

Для тих, хто бажає порівняти західні та ведичні риси особистості, позиції та дати зодіаку Sun Sign за 1998 рік за ведичними принципами такі:-

Овен14 квітня по 14 травня
Тельці15 травня по 14 червня
Близнюки15 червня до 16 липня
Рак17 липня по 16 серпня
Лев17 серпня до 16 вересня
Діва17 вересня - 16 жовтня
Терези17 жовтня по 16 листопада
Скорпіон17 листопада по 16 грудня
Стрілець17 грудня по 13 січня
Козеріг14 січня по 12 лютого
Водолій13 лютого до 14 березня
Риби15 березня по 13 квітня

Будь ласка, запиши що дати введення сонця в знаки змінюються з роком через прецесійні значення. Слід зазначити, що ведичні астрологи в першу чергу підкреслюють Місяць, а не на положення сонця. Місяць - це принцип вродженого бажання, що породжує дії, а отже, Карма.

Навіть цінителі астрології на Заході приймають астрономічну основу для прецесії рівнодення та рухомого сидерного зодіаку стосовно світових віків. Оскільки епоха Водолія швидко наближається. Принципові планетарні божества у ведичній астрології планетарних мантр та дорогоцінних каменів, щоб астрологія була повною та корисною, вона повинна бути виправлена, а також діагностична.

Десять планетарних умов

Згідно з Ведами Планети - це істоти, і вони описують методи фактичного врівноваження та малювання їх енергії за допомогою дорогоцінних каменів, священних слів влади, голодування та обрядової церемонії пожежі. Контракція на їх зловмисні впливи при народженні рекомендується на основі народження гороскопа. Є десять планетарних умов, які демонструються, коли планета -

  1. Піднесений або в повній потужності, що призводить до великих прибутків, поваги та багатства чи слави.
  2. Здоровий у власному знаку, що призводить до позиції, вигод, щастя та доброго пророгену
  3. Щасливий або в знаку дружньої планети, що дарує щастя взагалі.
  4. Мирний або в доброзичливій гармонічній дивізії, що означає силу та мужність за сприяння друзів та родини.
  5. Ретроградна або при владі (спірна деякими західними астрологами), що дає хорошу репутацію, багатство та потомство.
  6. Затьмарений або поблизу сонця, що спричиняє затримки, поразки, проблеми та слабкість.
  7. Немічний або в знак ворога, що викликає занепокоєння, ревнощі, хворобу та втрату самооцінки
  8. В останній чверті знаку, що надає житлові труднощі, переслідування, заслання.
  9. Деплітивний або депресивний, що є найгіршим знаком для планети, що призводить до втрат, ув'язнення, відмови, смерті чи заслання.
  10. Прискорений сенс небезпеки, втрати в бізнесі, труднощі в подорожі, погане життя.

Використовуючи сидеральні цінності, ми можемо оцінити гідність планети та рекомендувати відповідний захід для покращення нашого життя. Далі йде короткий опис Грахас або планети та методи зв’язку з ними. Декламувати свої мантри під час медитації протягом фіксованого періоду часу, безумовно, принесуть позитивні переваги істотно та духовно. Використання дорогоцінних каменів також може посилити вібрацію його правлячої планети та божества.

Розширений роздільник
Тантра Нашактрас зцілювальні ритуальні мантри Yagna Yantras Mandalas Talismans

Більше про ведичну астрологію

Астрологічні читання & Доповідь

Індивідуалізуйте свій звіт про астрологію...