Меню
Живі екстрасенси

Дослідження ведичної астрології

Дослідження ведичної астрології

Ведична астрологія та її техніка

Для більшості західних астрологів, які витрачали роки, вивчаючи техніку тропічної системи з її аспектами та іншими нюансами, зробити стрибок у використанні ведичних або бічних гороскопів може здатися грізним завданням.

Окрім безлічі різних назв та термінології, фігури та аспектів діаграм, багато астрологів, з яким я розмовляв, розбиваються, коли вони читають описи планет у конкретних знаках, звинувачуючи древніх ведичних письменників бути надзвичайно фаталістичними та негативними у своїх інтерпретаціях.

Західні тропічні астрологи вважають за краще скористатися більш психологічним та гуманістичним підходом до інтерпретації діаграми, стверджуючи, що ведична астрологія залишає дуже мало місця для самовизначення, ці заяви, очевидно, випливають із відсутності поглибленого вивчення в широкому спектрі систем у ведичній астрології та його гамі письменників, які мають власну перспективу.

Напевно, найвідомішим з ведичних астрологічних мудреців є Парашара, яка виступила з досконалою технікою з усіма її планетарними, зодіакальними та тонкими інтерпретаціями для аналізу не тільки характеру, але й майбутнього та долі людей.

Отже, система ведичної астрології - це складна вправа, але найкраще пояснена за допомогою прикладів, щоб показати, як, точно, точні, інтерпретації можуть бути. Так, там є Фаталістичний елемент до того, як вивчається ведичний гороскоп, але це може мати щось спільне з походженням, що перебувають на субконтиненті Індії. Це зараз змінюється. З появою великої технологічної революції в Індії, і зараз є багато астрологів, які погоджуються, що існують методи допомоги в подоланні обмежень гороскопа, про те, що народжується як Кармічна спадщина.

Не менш вражаюче у ведичній астрологічній системі, окрім величини інформації та розуміння, які можна отримати з діаграми, - це нове використання виправних заходів, щоб допомогти одному подолати перешкоди та інші недоліки, з якими народжується так, як відображається на планетах, які слабкі або шкідливі для індивіда.

Далі наведено приклади, які показують вам кілька унікальних методик для вивчення гороскопів. Як для професійної, так і для мирянистої людини, це може кинути трохи світла на процедури, які використовуються для встановлення не тільки значення планет, але і як і коли під час своїх циклів вони, ймовірно, розігруються в житті людини.

Серійні вбивці та використання прокладок Джаміні Бхава та Арудха при рішучень психопатії

Пада В основному означає поділ і може бути віднесений до поділу практично будь -чого. Наприклад, глава в книзі може бути розбита на будь -яку кількість ПАДА або розділів, якщо автор так бажає. Накшатри або 27 зірок зазвичай приписують 4 пади або квартали, і залежно від того, які падіння Пада накшатра дає різні відтінки сенсу інтерпретації нерухомої зірки.

Інший тип поділу - це тип Джейміні астрологія та рефлексивне поділ будинків - називається Арудхас. Визначення Аруди було важко точно встановити. Здається, що всі знають, що це таке, щоб не було встановленої заяви. Мабуть, найпоширенішим розумінням є те, що аруда означає спосіб, коли тонкий поділ будинку ще більше розширений, щоб додати більш тонкого значення.

Деякі з найважливіших арудхів:

 1. Лагна, звана Арудха Пада або Арудха Ланьна
 2. 12 -й будинок під назвою конкретно Упапада 3.7 -й будинок під назвою Калатрікапада
 3. 7 -й або A7 або PADA 7 або P7.

3 -й будинок, називається Bhratrupada 3 -го або A3 або PADA 3 або P3 тощо тощо, і це може стосуватися будь -якого іншого будинку.

Таким чином, спосіб порахувати аруду будь -якого знака: рахувати з дому до положення Володаря знаку, а потім порахувати однакову кількість знаків від Господа, за годинниковою стрілкою.

З цього загального правила є три винятки:

 1. Там, де Володар будинку падає у свій знак, тоді аруда будинку падає в 10 -му
 2. Коли Володар знаків потрапляє в 4 -й будинок з дому, про який йдеться, тоді 4 -й будинок - це аруда цього будинку
 3. Коли Володар знаку потрапляє в 7 -й будинок з дому, про який йдеться, тоді 4 -й будинок від будинку, про який йдеться, - це будинок Арудхи цього будинку.

Також візьміть до уваги Каракас або значущі;

 1. Atmakaraka (AK) - це планета з найвищими ступенями (до 30) і являє собою себе
 2. Atmayakara (AMK)-це планета з наступними найвищими ступенями і являє собою підпункт або розум індивідуального
 3. Bhratarukaraka (BK) - планета з наступними найвищими ступенями і стає Володарем братів
 4. Матрукарака (Мк) - наступний найвищий ступінь і є володарем матері
 5. Путракарака (ПК) - наступний найвищий ступінь і Володар Отця
 6. Гнатікарака (GK) є наступним найвищим і є володарем відносин
 7. Даракарака (ДК) - наступний (або найменше) і є володарем подружжя.
 8. Будинок у Навамсі, в якій падає АК, називаються Каракамса Раху та Кету, не стають Караками, за винятком незвичних обставин.

Давайте візьмемо кілька прикладів деяких серійних вбивць і подивимось, чи зможемо ми з’ясувати, що в їхній графіку це робить так. Давайте спочатку зробимо спостереження за деякими включеннями у профілі серійного вбивці, складеного криміналістичними психіатрами в США. Людина, швидше за все, є чоловіком, ніж жінки, і біла, гетеросексуальна, у 20-ті чи 30-ті роки, є сексуально дисфункціональними, що має низьку самооцінку; Методичні скасування майже завжди мають сексуальний характер; Вбивства майже завжди є частиною вишуканої фантазії, яка будує кульмінацію в момент їх вбивства; вбивства незнайомих людей, з періодами охолодження між кожним злочином відсторонені від суспільства; Походить сексуальний організм від хвилювання болю жертви та/або фактичного моменту смерті; є канібалістичним, насолоджується некрофіллією і зберігає трофеї, такі як частини тіла або замки волосся як частину їх задоволення. ; є садистським; має залежність від алкоголю та/або наркотиків; У дитинстві є історія жорстокості до тварин, яка може включати ViviSection; є насильницьким і в'язким і часто встановлює пожежі; представляє як солодкі, гладкі та прихильні для публіки; має таємне приховане внутрішнє життя; дуже розумний і планує добре; повертається на місце злочину, щоб пережити фантазії; Часто вставляє себе в розслідування та/або навмисно залишає підказки; має зловживе виховання з історією хронічного роздуття; Можливо, генетична спадщина.

Будинки, на які слід подивитися на вчинки та професію, - 2, 6, 10; для бажань 11; Марака будинки 2 & 7; за гомосексуалізм та інші аберації розуму, включаючи вбивство, катування тощо, 6, 7, 8 & 12. Візьміть до уваги будинок Бадхаки (кармічні перешкоди), які є 11 -м будинками для рухомого або знаку Чара; 9 -й будинок для фіксованих знаків та 7 -го будинку для змінних знаків. Давайте подивимось на серійний вбивця та його дані про народження

(Для тих, хто читає цю статтю, діаграми доведеться обчислити або, якщо ви хочете, щоб ми могли надіслати їм електронною поштою для подальшого навчання

Серійний вбивця - Джеффі Дамер

Джеффрі Дамер, народився 21 травня 1960 р. 16:34, в Мілуокі, штат Вісконсін, США, серійний вбивця.

Джеффі Дамер

Всі ланьї арудхи були вставлені в графік. Ак - Венера, тому Каракамса - Стрілець. Один з важливих аспектів, який слід пам’ятати про підвіску Діви, - це те, що ви не знаєте, що відбувається за лаштунками, і особливо з Марсом, як 8 -й лорд, є зовнішня гладка, мила, прихильна природа з прихованою і часто порочною смугою.

У 1992 році Дамер вперше розповів про свої злочини, і він зізнався у 17 вбивствах чоловіків і хлопців. У 1994 році він був убитий у в'язниці товариш ув'язнений. Його 18 -а жертва уникнула смерті, протечавши. Коли поліція розслідувала його квартиру, був жахливий сморід, на дверях спальні, 55 галонних барабанів, що містять тулуби своїх жертв, різні черепи в морозилці, фотографії його різних жертв та різні частини тіла, розкидані навколо. Він наполягав.

Це також дало йому почуття тотального сексуального контролю. На його раннє виховання вплинуло санітарне виховання, психічна хвороба його матері та жорстокий і жорстокий шлюб його батьків, які закінчилися розлученням. Він розсікував мертвих тварин у дитинстві і брязкавши їхні кістки, відправив сексуальний тремтіння вгору його хребтом.

Зверніть увагу на винятки при визначенні арудхів цієї діаграми. З 2 -го будинку, Терези, її правитель, Венера, потрапляє в 7 -го з 2 -го, Овен. Однак виняток стверджує, що використовує 4 -й будинок від цього, тому підраховуючи 4 з 2 -го, ми дістаємося до Козерога, який стає Арудою 2 -го будинку або А2.

З 4 -м домом, Стрільцем, його правителем, Юпітер потрапляє у власний будинок, тому винятки стану взяти 10 -е місце, яке приводить нас до Діви як А4. У діаграмі Дамера лорд Лагна пішов до 9 -го будинку, де він асоціюється з 12 -м лордом, сонцем. Диспозитор 9 -го - Раху. Володар 8 -го, Марс, аспект Ланья і є сполученим темним місяцем, Володарем бажань і побажань.

Володар 6 -го, Сатурн, аспекти Лагна і поєднується з Юпітером, володарем 7 -го та 4 -го. Є йога, Кемадрума, в якій йдеться про те, що коли володар 6 -го пов’язаний з Бадхакою (Юпітер для Діви Ланьї), то людина проклята. Це поєднання також потрапляє в 4 -й будинок матері та генетичному будинку. 6 -й лорд має свою енергію, яку веде Бадхака. Цікаво, що Юпітер є (gk) Володарем відносин, який він руйнує абсолютно.

Юпітер - володар двох Кендрас, 4 і 7, що дає йому додаткову силу, і в ньому аспекти будинки 12, 10 та 8. Також зауважте, що і Юпітер, і Сатурн є ретроградними, що знову надає додаткову силу та силу. Юпітер, в Накшатрі Кету, аспекти 9 -ї лорда Венери, в Накшатрі Сонця, у 8 -му будинку, що належить Марсі, в Накшатрі Сатурна.

Погано, щоб 9 -й лорд був аспектним бадхака. Юпітер аспектів Раху, в Накшатрі 12 -го лорда Сонця, у 12 -му будинку Лео, який належить сонця. Юпітер, що асоціює Раху, має тенденцію до знищення Юпітера, а будинки, якими він володіє, є 4 -м та 7 -м.

Кету, в Накшатрі Юпітера, є володарем минулого Карми і знаходиться в 6 -му будинку, який також є A8 та Upapada (A11). Кету і Юпітер проводять взаємний прийом, як Накшатра Лорди.

Раху, в Накшатрі Сонце, має малефічний вплив з 12 -го будинку. Раху/Кету, що падає в 12/6 вісь приносить….. І бути прямо на куску кожного будинку надає додаткові сили. Комбінація Місяця/Марса в 7 -му будинку дає нестабільні емоції, особливо в партнерстві.

Марс як лорд будинків 3 & 8 - це малефічні та аспекти будинки 10, лагна та 2.

Сун, у власній Накшатрі, поєднується з спалюванням Меркурія в Накшатрі Сатурна, у 9 -му будинку, що належить горючій Венері. Це приємне поєднання, оскільки воно надає інтелект та вище навчання.

З Меркурією, як Лагна Лорд і Венера, що стосуються власного знаку у 2 -му будинку, це робить для прекрасно вимовленої, приємної особистості. Венера майже на 29 градусів робить планету слабкою, однак вона є прямо на 8 -му будинку, що дає вплив 8 -му будинку, і, таким чином, здобуває силу та сексуальну привабливість.

Однак Сонце - це 12 -й господарський будинок, який швидше псує речі. Лагна також потрапляє на Накшатру Марса і не є хорошим, оскільки Марс є правителем 3 -го та 8 -го будинків. Гуліка в 10 -му будинку дає вчинки та заходи підступний, підступний, зловмисний аспект.

Арудха Ланья та А2 знаходяться в 5 -му будинку Козерога, що належить Сатурну, знову приводячи вплив Бадхака. (Підказка: Вивчіть 5 -й будинок як розум людини і подивіться, що ви придумаєте.) Будинки 2 (Терези/Венера) та 7 (Риби/Юпітер) - це будинки Марака, що робить Юпітер подвійно поганим. Кету в 6 -му дієти, як Марс, і володіє Будинком зброї (3 -го).

A3 поїхав до 11 -го будинку, що належить Темному Місяці. Дамер мав велику колекцію зброї. У діаграмі Navamsa Saturn, Марс та Гуліка поєднувались у 4 -му будинку Скорпіона, що належить Марсі. Сатурн володіє 6 -м & 7 -й.

Венера (АК) поєднується з Раху в 6 -му будинку і навпроти Юпітера, поєднаний з Кету в 11 -му будинку бажань, знову знищив Юпітера, і тут його будинки 6 & 8. Місяць знову поєднується з Марсом і знову в 7 -му, цього разу сполучальнику Урана та Нептуна, які поєднання дає кукні повороти нестабільному місяцю в будинку стосунків.

Сонце знаходиться у 8 -му дому Риби, що належать знищеному Юпітера. Меркурій знову в 9 -му будинку та аспекти в 3 -му будинку комунікацій, мужності та зброї. Марс аспекти 7 -й, 10 -й та 11 -й будинки, в той час як Сатурн, знову з 4 -го будинку, аспекти 6 -го, 10 та Ланья.

З Каракамса в Стрільці, Венера та Раху знаходяться в Ланьї, навпроти Юпітера та Кету в Близнюках, 7 -й Будинок стосунків. Каракамса - це 4 -й будинок, який підсилює спадковий/генетичний фон. Юпітер і Сатурн поїхали до 12 -го будинку, Раху та Кету - на осі 8/2. Від Арудхи Ланья (який поїхав до 6 -го будинку) A1 та A11 поїхали до 2 -го будинку, що належить Малефіку Сатурна,

A10 поїхав до 4 -го будинку, що належить Malefic Mars, A4 та A7, поїхали до 9 -ї будинку Діви, що належить Меркурію, A6 поїхав до 10 -ї домашньої Терези, що належить Венері; A5 та A11 поїхали до 11 -го будинку Скорпіона, що належить Марсі.

Діаграма Дамера показує постійний повтор знищених стосунків. Деструктивні аспекти Юпітера 11 -й будинок бажань та 3 -й будинок спілкування, мужності, зброї. Сатурн, Марс та Гуліка поїхали до 12 -го, де аспекти Сатурна 2 -го та 9 -го, в той час як Марс -аспекти 3 -й та 7 -й. Постійний повторення будинків у положенні 2/12 або 6/8 показує багато чвари, втрат та скасування.

Модератор Кевін Баррат, президент ACVA: "Дадхічі дуже оцінить це, якщо ви подивитесь на вищезазначені таблиці та проаналізують їх як вправу в дослідженні, і нехай він має деталі. Далі було б вдячно, якби ви також подивилися на Arudhas, Karakamsas тощо в інших діаграмах, які ви маєте як додаткові дослідження.

Це все, щоб зрозуміти тонкі відтінки сенсу і побачити, чи дійсно вони покращують читання діаграм чи справді лише марна трата часу. Наприклад, чи побачили б ви заздалегідь, що ці чоловіки є серійними вбивцями, що показує в графіку смак до людської плоті? Чи можете ви побачити смерть Дамера до кінця 1994 р?”Детальніше про це пізніше.

Джеймс Холмс - вбивця Бетмена

Джеймс Холмс, народився 13 грудня 1987 року

Mugshot-james-holmes_240

Астрологія здатна розкрити психологічний стан людини. Як правило, психологічні стани залежать від транзитів і навіть найкращих з нас, іноді відчувають себе відвертими божевільними і готовими до вбивства найближчої людини до нас! Однак ми всі знаємо, що це фаза, що проходить, і, як правило, ми швидко заспокоюємось станом нормальності. Однак є люди, народжені з схильністю до вбивства, і є багато посилань на конкретні планетарні комбінації, які розкривають це.

Нещодавно ми побачили в театрі шокуюче масове вбивство понад 20 людей у ​​театрі. Це, мабуть, був вчинений Джеймсом Холмсом з власної вільної волі, і ми призводимо до того, щоб повірити, що цей нейрознавець просто прокинувся одного ранку, і з синього вирішив убити багато людей.

При ближньому уважному контролі ми бачимо, що він мав певний зв’язок із спецслужбами, і я здогадуюсь, що він, мабуть, пройшов якусь військову підготовку.

У графіку цієї людини ми спостерігаємо позицію Марса та Плутона, що впливають на будинок смерті. Це чітко показує або насильство, що вчинено на нього, або він сам вчиняє вчинок. Нептун, Уран та його кармічні планети негативно впливають.

Цікаво відзначити, що у своєму вступі до цього бюлетеня я розповів про поєднання Марса та Сатурна, і сказав, що ми можемо очікувати таких жорстоких і шокуючих подій під час цих транзитів, а також проблем для суспільства, як правило, з точки зору втрати життя.  

Це також відображає дуже реальну потребу в США переглянути свої закони щодо власності зброї та зброї масового знищення - і не помиляються з цього приводу, коли стільки життів втрачається з боку одного бойовика, ми можемо однозначно сказати, що це масове вбивство.

Під Марсом і Сатурном транзитує такі епізоди, як це часто трапляється. Питання про те, чи дозволяти людям їх внутрішні конституційні права озброїться, навіть за рахунок втрати стільки життів. Це непроста проблема для вирішення, особливо коли стільки громадян вже озброєні.

Ось гороскоп Джона Холмса на основі ведичної місячної діаграми. За відсутності точного часу народження ми покладаємось на базується на діаграмі, щоб розшифрувати персонажа навряд чи події індивіда.

Джеймс-Холмс-Ведичний-місячний

Я часто говорив, що особливо в графіку чоловіка, з місячною позицією зростаючого знаку Діви ми бачимо людину, яка має два обличчя. Не забувайте, що Діві, як і Близнюки.

У ведичній астрології п’ятий лорд або в цьому випадку Сатурн керує розумом і швидко рухається до спочатку поєднання Урана. Крім того, той факт, що це в останньому ступені знаку, не є добре для психічного здоров'я людини.

Так, це чесно геніальний студент, який досяг високого рівня нейронних наукових знань, але це розміщення Сатурна викликає занепокоєння щодо психічного здоров'я цієї людини. Між іншим, і Сатурн, і на борт Сатурна, Меркурій спалюється з сонцем, що ще більше пошкоджує силу та вираження його розуму.

Сонце також пов'язане з урядовою бюрократією і опинившись у знаку Скорпіона, це змушує мене повірити, що цей чоловік мав певний зв’язок із спецслужбами, можливо, був проминутий мозок, лінгвістично гіпнотизованою або програмою, щоб виконати цю роботу - це помилкова прапора, в той час, коли адміністрація Обами, безумовно, повинна дивитися на шляху до господарства права людини на володіння зброєю зброї.

Навіть якщо ми знизимо той факт, що якась військова чи розвідувальна втручання в психічне здоров'я цієї людини, тісна сполучення Місяця з Південним вузлом також є проблемою для емоційної стабільності людини. Я часто бачив цю планету, пов’язану з восьмим будинком, коли самогубство стурбований тим, що навіть тут, у будинку Діви з Місяцем.

Марс спільно з Плутоном дає жорстокі злочини проти інших та суспільства. Тут ми бачимо дуже близьку поєднання цих двох планет у його другому аспекті будинку у восьмому будинку смерті. Марс у горючому знаку Терезів додає подальше паливо до пожежі Марса. Повітря і вогонь рівні вибухи.

Хоча куля трохи широка, ця вільна сполука Венери дев'ятого правителя ідеалів, духовності та релігії, Нептуна, також вказує на те, що філософія цієї людини про життя та його ідеали, мабуть, мали досить незвичний поворот. У знаку Стрільця, це показує нам, що це було б досить ліберальним поглядом на його власне самовиправдання за те, що він робив.

Більшість органів влади оголошують позицію Юпітера під кутом або від підвіски, або від значного місяця як користь для особи, про яку йдеться. Це, звичайно, якщо людина народиться в Близнюках або Діві, і тоді Юпітер бере на себе зловмисну ​​роль кармічного обструкції.

Ми бачимо, що це відбувається у власних ознаках Риб, що робить його сильними, здатними завдати великої шкоди для цієї людини. Це свідчить про певну аберацію в області особистих стосунків, які можуть вийти з -під контролю, а потім було перенесено до широкої громадськості.

Інша цікава астрологічна комбінація, яка не відповідає технічним вимогам, - це той факт, що всі планети, здається, або на одній півкулі місячної вузлиної осі. Природно, небесне кажучи, це також вказує на досить важливий дисбаланс, який би перекладався на дисбаланс у житті Джона Холмса.

На жаль, як це стосується багатьох людей, які подумки подумки, як широка громадськість і, на жаль.

Розширений роздільник
Тантра Нашактрас зцілювальні ритуальні мантри Yagna Yantras Mandalas Talismans

Більше про ведичну астрологію

Ведичний астрологічний аналіз відомих знаменитостей

Майкл Джексон - Читати тут
Майкл Джексон - король поп

 

Астрологічні читання & Доповідь

Індивідуалізуйте свій звіт про астрологію...