Меню
Живі екстрасенси

Накшатри

Місячні особняки в індуїстській астрології

Накшатри

Західні астрологи та послідовники тропічної астрології дуже добре знайомі з дванадцятьма ознаками Зодіаку, на яких заснована астрологія Sun Sign. Далі, як кажуть, сонце "рухається" через кожні з цих 12 знаків кожні 30 або 31 день. Тому створення одного циклу приблизно 365 днів на рік навколо Землі. Але є й інші системи астрології, особливо на Сході, такі як Індія, які базують їх астрологію. І з цього приводу, значна частина їх практичного життя в календарях, що базується на місячному, а не сонячному.

Індуїстська ведична астрологія

Безумовно, індуїстська ведична астрологія заснована на місячному циклі, тому місячний місяць, який працює приблизно на 13 місяців, а не на дванадцять, які вираховуються з сонячного циклу. Ці 13 інтервалів також розбиваються на 27 місячних особняків або накшатрів, як їх називають, 13 ° 20 ′ кожна загальна кількість 360 °. Більше того, ці 27 накшатрів далі поділяються на чотири сегменти або ПАДА, як відомі, що дорівнює 3 ° 20 '. Ці "чверть накшатри" 3 ° 20 'також відповідають дев'ятому гармонічному діаграмі або тому, що відоме як Навамса. Крім того, близько 360 ° небесного пояса ми, отже, знаходимо 108/4 зірки.

Джанма Накшатра

Хоча ці зірки зазвичай пов'язані з посиланням на місячну позицію при народженні, яка відома як Джанма Накшатра. ll планет, включаючи сонце один з 27 зірок. І конкретна чверть цієї зірки для ще більшої тонкої настройки. Більш узагальнена інтерпретація характеру та долі, заснована на одному з дванадцяти зірок. Аналогічно, більш тонкі підрозділи або гармонічні уявлення про позиції планет. І особливо такі світила, як Місяць та Сонце, дають нам ще більше розуміння та вишуканого погляду на індивіда.

Нижче наводиться 27 Накшатрів з коротким вступом до значення, а також дат, що стосуються них. Візьміть свій день народження та місяць і знайдіть відповідний Накшатра або місячний особняк, щоб дізнатися більше про себе. З іншого боку, дати, наведені для сонячного транзиту. Майте на увазі, що дати в'їзду для сонця в Накшатри з кожним роком різняться. І так, вони приблизні і можуть змінюватися з години до години на дату дати. Краще це Підготуйте свою особисту діаграму до більшої точності!

Портал Накшатрас

Ці накшатри завершують все коло з 360 градусів зодіаку. Прогноз, заснований на транзиті/кореляції/взаємозв'язку планет по відношенню до Накшатрас, є більш точним, ніж результати, передбачені на основі будь-якої іншої системи.

Щоб побачити важливість кожного з Накшатр, натисніть на піктограми нижче...

Розширений роздільник
Тантра Нашактрас зцілювальні ритуальні мантри Yagna Yantras Mandalas Talismans

Більше про ведичну астрологію