Меню
Живі екстрасенси

Про що моє життя?

Моє життя за астрологією

Про що моє життя?

Яка моя мета?

Хоча ми змушені вірити, що астрологія стосується зірок, це по суті більше про нас. Як живі свідомості істоти, які шукають сенсу, і покликані дати нам зрозуміти, про що йдеться на нашому цілі тут, у житті. Астрологія - це інструмент для визначення того, яка лінія найменшого опору з точки зору нашого шляху вперед і є корисним способом виявлення наших кармічних сильних та слабких сторін. За допомогою аналізу вашого гороскопа на момент народження проста справа, щоб побачити, які планети сильні, добре аспекти, піднесені тощо і домінують у вашому житті.

Про що моє життя?

Астрологія, план вашого життя

 

Що таке генетика, крім розгадування вбудованого програмування людини? Ви постійно розвиваєтесь на основі концепції геному. Якщо ви народилися з несправним геном M2SH2, ви можете розвинути дивертикуліт. 

Можна сказати: "У мене є вільна воля їсти те, що я хочу", але не повірте, ви, напевно, будете їсти лише їжу, які дратують ваш травний тракт, оскільки це бажання також провідне всередині вас разом з іншими генетичними тенденціями. Наша вільна воля є попередньо провідною, тому астрологія може бути не всім, що далеко від істини, зображуючи, які можуть вийти ваш характер та події життя.

Робіть те, що можете зі своїми талантами, але пам’ятайте, що навіть результат не в ваших руках. Деякі докладають мало або взагалі не стають заможними та успішними. Інші, як Ван Гог, відомий художник померла безліч, хоча вони були геніальними у своєму ремеслі. Прийняття цієї ідеї називається капітуляцією. Поки ви любите те, що ви робите, вас забезпечить Всесвіт. Зрозумійте, що те, що ви думаєте, матеріалізується. Це теж наукова ідея, яку людям важко прийняти, але дуже правда.

Мислення є що виробляє долю. Огляньте свою кімнату прямо зараз. Що ти бачиш? Комп'ютер та багато інших речей, виправляйте? 100 років тому такого не було. Звідки виникли ці речі? Де було насіння цих винаходів до того, як вони стали реальністю? Вони були просто думками, ідеями у свідомості людини. Тоді розум надавав вагу цим думкам. 

Поінформованість цих ідей, пов'язані з матерією. Поінформованість стає фізичною у часі. Рівняння Ейнштейна стану відносності однаково. Матерія - все, що існує, просто сповільнене світло. Обернена e = mc2, яка описує енергію просто має значення. Це рівняння - це взаємозв'язок між речовиною та чистою енергією. Ми всі просто чисте світло по суті. Ваше усвідомлення прискорене світло. Коли світло уповільнюється, він стає Всесвітом.

 Як ваше обличчя розкриває вашого персонажа? Відвідайте нашу службу читання обличчя, щоб створити власний звіт про читання обличчя тут!

Багато релігій Писання також говорять, як і Біблія, - - і Бог сказав - нехай буде світло ". Тоді світло було його першим проявом. Чиста обізнаність чи інтелект до всіх речей, спочатку стало легким. Згодом світло стало всім цим. Крім того, ви наслідують цей принцип у житті. Те, що ви думаєте, уповільнюється в часі і стає саме тим, про що ви думаєте. І саме тому медицина лише зараз з'ясовує, наскільки потужний зв’язок між розумом і тілом.

Однак, якщо ти весь час злишся. Тоді, якщо ви вперті і негнучкі, ви станете артритом. І якщо ви обурюєтесь і тримаєте кривди, ваше травлення постраждає. Думки до них налаштовані гормони. Отже, коли у вас є думка - дивіться потік ідей, що проходить перед світлом вашої обізнаності на небі вашого розуму та перетворюйте їх на чисті та піднесені настрої. Це забезпечить чистий прояв у вашому житті. І чим довше і наполегливіше чиста ідея - це більший шанс її прояв.

Отже, що ти проявиш у цьому житті? Яким вам судилося бути? І що ви думаєте, що можете зробити? На всі ці питання відповідають астрологія, план вашого життя.

Типи астрології

Існує багато підрозділів астрології, і в декількох з них належать декілька відділень

  • Натальна астрологія, що є вивченням діаграми народження в точний час та місце народження
  • Медична астрологія або те, що інакше відоме як Астропатологія угоди з діагностикою здоров'я та хвороб і навіть обговорюють способи зцілення людини. Це також схоже на індуїстську ведичну астрологічну концепцію, яка ще більше використовується у використанні таких речей, як провідні методи, ухвалення планет, благодійних творів та інших ритуалістичних дій, які можуть якось нейтралізувати вплив цих планетарних сил на своє.
  • Порокова астрологія, Захоплююча гілка, що стосується відповіді на запитання та підготовку гороскопів у точний момент, коли задається питання. Політична та мирська астрологія стосується гороскопів націй та політичних лідерів та вирішення історичних тенденцій країни, а також навколишнього середовища, наприклад, прогнозування землетрусів, морог, повеней і навіть економічних модуляцій. Війни, договори та інші політичні події, схоже, дотримуються астрономічних тенденцій, наприклад, лунурації та зокрема сонячних та місячних затемнень.
  • Політична та мирська астрологія Спортуйте гороскопи націй та політичних лідерів та вирішувати історичні тенденції країни, а також навколишнє середовище, наприклад, прогнозування землетрусів, мороку, повеней та навіть економічних модуляцій. Війни, договори та інші політичні події, схоже, дотримуються астрономічних тенденцій, наприклад, лунурації та зокрема сонячних та місячних затемнень.

Потрібно розповсюджувати основні події протягом історії, схоже, більш -менш співвідносяться з цими небесними подіями, і останнім часом досліджуються зв’язки з циклом сонячних плям, щоб побачити, як це може вплинути на людей, як, наприклад. Існує зростаючий обсяг доказів, які свідчать про те, що астрологія насправді виражає інтимний зв’язок між ходом людського життя та планетарними рухами.