Меню
Живі екстрасенси

Дванадцять ознак Зодіаку

Служба онлайн Зодіаку

Зодіак

Слово Зодіак буквально означає тварин і відноситься до шаблонів або конфігурацій істот, як це видно в мережеві зірки вночі. Зодіак - це велике коло, навколо якого наше люмінесцентне сонце, мабуть, рухається місяцем протягом року. Модулювання енергії цих різних сузір'яних ознак і тим самим передає небесні випромінювання на нашу Землю.

Таємниця впливу зодіаку та астрології на людство не можна легко пояснити науково. Тому що всі ми можемо спостерігати за синхронністю життя та його циклом тут, на землі, з тими планетарними рухами. Таким же чином, древні зробили тисячі років тому, коли вони були свідками того, що певні планетарні та зоряні рухи, здається, збігаються з подіями, що відбуваються тут, на Землі.

Безумовно, ці припливи та потік припливів, добові та нічні закономірності різних видів життя, 28-денний місячний цикл (який вільно збігається з жіночим менструальним циклом) та довгостроковими циклами Юпітера. Потім яКореляція циклів сонячних плям кожні 12 років також здавалася досить зрозумілою для людства, що зодіак та цикли планет дійсно вплинули на нас тут на Землі.

12 Знак зодіаку

Тому, якби ви вважали Зодіаку як пояс, що оточує екліптику, це площина, навколо якої сонце, мабуть, рухається навколо землі. Але насправді земля, що рухається навколо сонця) приблизно на 9 °. І зірки в цій області вважатимуться тими, які впливають на нас тут, на планеті Земля.

Цей пояс поділяється на 12 ознак зодіаку, починаючи з Овна, який є положенням із сонцем, очевидно, переходить близько 21 березня, і вважається початком цих 12 знаків зодіаку. Порядок зодіаку такий-Овен, Тельчик, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби.

Гороскоп складається з 12 ознак зодіаку і по суті є картою порядку зоряних знаків на будь -який даний момент, розташований у колі. Це коло чи гороскоп містить планет, а їх положення в знаках та їх аспектах чи відношення до інших планет допомагає астрологу визначити характер та події життя людини.

Після того, як ви дізнаєтесь порядок знаків, ви можете дізнатися все про астрологічні ікони та символіку астрологія. Астролог завжди використовує символ, а не писати знак під час створення діаграми, і потрібно так добре знати символи, що їх можна зробити майже без роздумів. Символи - це алфавіт Астрологія.

Зодіак

Ці 12 ознак зодіаку також представляють частини тіла у вигляді космічної людини або як ведичні астрологи називають це Калапуруша. Наступна таблиця ілюструє, як кожен знак зодіаку являє собою різну частину людського тіла. Це лише загальне представлення.

Овен     - ГлаваЛев       - хребет і серцеСтрілець  - стегна та стегна
Тельці  - горло і обличчяДіва     - пах і кишечникКозеріг   - коліна
Близнюки  - плечі та рукиТерези      - Нирки та сечовий міхурВодолій    - щиколотки
Рак  - грудка та грудиСкорпіон  - Репродуктивні органиРиби       - ноги

Швидкі зв'язки до окремого профілю кожного зодіаку Знаків:

Знак Зодіаку 101:

Основні речі, які ви повинні знати

«Ти дитина Всесвіту, не менше, ніж дерева та зірки; Ви маєте право бути тут. І незалежно від того, чи зрозуміло це, без сумніву, всесвіт розгортається, як слід.”

Ці рядки з поеми "desiderata" багато говорять про життя та невизначеності, які йдуть з цим. Крім того, наше існування чи буття настільки ж загадкове, як і сам Всесвіт, і намагатися зрозуміти все, ми вивчаємо астрологію та як знаки зодіаку допомагають визначити нашого персонажа.

І хоча там не бракує ресурсів астрології, вони можуть бути занадто складними, щоб зрозуміти. Те, що ми пропонуємо тут, - це остаточний посібник, який може допомогти вам ознайомитися з астрологією загалом та зокрема в знаках зодіаку. Ось пробіг всього, що потрібно знати про знаки зодіаку.

Що таке знак зодіаку?

Слово "Зодіак" походить від латинських Zōdiacus і давньогрецький zōidiakòs kýklos, що означає «цикл або коло маленьких тварин» - алюзію на видатність тварин у знаках зодіаку.

Знаки зодіаку названі на честь сузір'я або груп зірок, через які сонце проходить щороку. І якщо говорити про ознаки та сузір'я, слід зрозуміти, що вони не однакові. Для одного, термін “Знак зодіаку” використовуються астрологами, в той час як термін “Зодіакські сузір'я” використовується астрономами.

Ось відео, яке коротко пояснює сузір'я Зодіаку та де вони знаходяться:

Скільки насправді є знаки зодіаку: 12 або 13?

Багато людей не знають, чи змінив їх знак Зодіаку, оскільки NASA популяризував ідею "13 -го знака", Офійуса. Але цю плутанину можна просто вирішити шляхом уточнення відмінностей та проведення межі між астрологією та астрономією.

В астрономії, є офіційно 88 сузір'я які розділені на різні місяці, коли їх можна чітко побачити з нічного неба. Зодіаки - це насправді лише одна група сузір'я, що знаходяться в поясі Зодіаку.

Більше того, відсутність інструментів для розбиття часу в старі часи спонукало астрономів шукати закономірності в сузір'ях, які могли б допомогти їм визначити, яка пора року це було. Це було особливо корисно для фермерів, оскільки вони прийшли асоціювати певні сузір'я з посадками та збиранням врожаю.

В астрології, Знаки Зодіаку можуть отримати натхнення з положення сузір'я. Але це не на основі них. Тому що планети та їхні рухи та географічні відносини є основною основою в астрології. Астрологи використовують Зодіак як фільтр, щоб отримати більше інформації про домовленості планет.

Ось чому NASA говорить про 13 Зодіак сузір'я, Тому що в поясі Зодіаку є 13 сузір'я. Сузір'я різняться за розміром, але зодіаку знаки є 12 рівними поділами екліптики.

Це означає, що звичайний гороскоп астрологічного знаку, який ви бачите в колонках журналів, не призначений для позначення людей. Але це скоріше спрощений метод, щоб сказати вам, якою була позиція Сонця, коли ви народилися - отже, це називається вашим "Sun Sign.”

Два найпоширеніші Традиції в астрології є західними та індійськими (ведичні). Вони відрізняються тим, що Зодіак, що використовується в західній астрології. Тим часом індійська або ведична астрологія заснована на сидеальному зодіаку, який використовує сузір'я для ідентифікації та визначення Зодіаку.

⚜ Знаки зодіаку та їх класифікація ⚜

Знаки Зодіаку можна розділити на основі четвергій, елементів та планетарних правителів.

Четверніри

Ми ділимо будинки зодіаку на три види, а також, ділимо ознаки зодіаку на три види, що називаються кардинальними, фіксованими та змінними. 

Четверніри представляють чотири ознаки зодіаку, згруповані разом у кожному квадранті або будинку зодіаку кола. Існує три види четвергаргів, а саме:

Кардинальні знаки

Кардинальні четверніри Включіть ознаки Овна, Раку, Терезів та Козерога. Зауважте, що в цій чотирьох правителях знаків є Місяць, Сатурн, Марс та Венера. Здавалося б, ніби придатний, мінливий місяць, діючи на бажання, які кардинальні ставки на трьох планетах, Сатурна (для положення), Марса (для себе) та Венери (для товариша), спричинили всі ці чотири знаки активізовані до неспокійного типу особистості.

Кардинальні ознаки мають велику кількість активних природи, що і кутові будинки, до яких вони природно належать.

Фіксовані знаки

Нерухомий (або фіксований четвертин) є тими, що в природній діаграмі надходили б у наступних будинках. Фіксовані четверніри складаються з знаків Тельця, Лео, Скорпіона та Водолія.

Як випливає з назви, фіксовані кватерніри мають фіксовану природу, тобто вони протистоять змінам. Вони є ознаками великої фіксації мети та сили волі. Зауважте, що в цій четвірці правителі - Сонце, Сатурн, Венера та Марс. Здавалося б, ніби незмінне сонце, що діє на трьох планетах бажання, Сатурн (за надії, побажання та друзів), Венера (за гроші та володіння) та Марс (для відтворення), спричиняє всі ці ознаки, що протистоять своїм бажанням.

Фіксовані ознаки мають таку ж фіксовану природу, що і успішні будинки, до яких вони природно належать.

Змінні знаки

Змінюється (або змінна четвертинка) є в природній діаграмі, потрапляють у будинки кадентів. Вони є ознаками адаптованості, взаємозв'язку ідей та думки. Для змінних кварталів вони асоціюються з Близнюками, Дівою, Стрільцем та Рибами.

Зауважте, що в цих чотирьох правителях є лише двома, Меркурій та Юпітер. Дві планети розуму, колишній конкретний розум, що стосується фактичних речей, і Юпітер, розум, що стосується ідеалів та законів. Оскільки ці чотири знаки бажають менше, ніж інші вісім знаків, вони здатні легше ладити з людьми. Ці ознаки, як правило, демонструють адаптованість, тому вони досить легко ладять з іншими.

Елементи

Які чотири елементи? Елементи такі -

Знакіоніки використовують інший тип групування - елементи. Ці основні елементи - це вогонь, земля, повітря та вода - кожен з яких певним чином пов'язаний між собою, як і природний світ. Знаки, що належать до кожного елемента, такі:

  • 🔥 Вогонь - Овен, Лео та Стрільник. Вогонь являє собою світло та сяйво, тому знаки з пожежним елементом, як правило, демонструють позитивні якості та цінності, такі як любов, пристрасть, ревність, мужність, духовність та індивідуальність. З іншого боку, вогонь може також символізувати руйнування, що може зробити вогневі знаки темпераментними.
  • 🍂 Земля - Тельці, Діва та Козеріг. Земні знаки, як відомо, є реалістичними та практичними на своїх шляхах. Вони добре обґрунтовані люди, це означає, що вони бачать цінність у початку міцної основи. Плюс до цього, їх вважають "будівельниками", які роблять справи повільно, але впевнено.
  • 🌀 Повітря - Близнюки, Терези та Водолій. Повітря може бути потужною силою, яка символізує здатність людини втілити свої ідеї в дію. На відміну від Земних знаків, люди в цьому елементі відсторонені від земних речей.
  • 💧 Вода - Рак, Скорпіон та Риби. Цей елемент вказує на те, що люди, що знаходяться під цією групуванням, чутливі до всіляких емоцій, що представляють простору самого моря. Почуття безпеки важливе для людей, народжених на водному знаку.

Більше про чотири елементи

Чотири елементи для кожної зірки Зодіаку

Вогонь - Овен, Лев та Стрілець

Пожежні знаки дають вогонь, дають дії, світло та сяйво. Вони є; Тому пов'язані з якостями ентузіазму та завзяття, любові, пристрасті, мужності, швидкості, підприємства, індивідуальності та духовності. Зауважте, що це Triplicity має свій початок у кардинальному знаку Овна, який є першим знаком, який керує Сходом або Східним Східним або Початок себе. Примітка, яка вражається на початку триплічності, - це правляча записка цієї групи знаків, отже, правляча нота пожежної триплічності є собою.

Тепер, коли ми говоримо про себе, ми можемо означати марний егоїстичний вид людини, але ми також можемо означати щось набагато більше, а іноді і дуже добре. Ми можемо зустріти людину, яка розвинула власні вроджені сили в такій мірі, що він стоїть понад у всіх інших людей як високо індивідуалізована.

He не задуманий, не прагне проявити певні сили, наприклад, професор Міллікен, великий вчений, який виявив Міллікен -промені, не є марною людиною, але він так постійно працював і настільки добре у своїй науці, що він впевнений у своїх власних силах, щоб знати, коли у нього є щось представити світові. Він аріан.

Якщо в діаграмі є більшість планет у вогневих знаках, ми виявимо, що з найкращими типами людей буде показано: Творча енергія розуму, винахід, піонерська робота, особливо якщо знак Овна підкреслюється. Радіаційна доброта, індивідуалізовані зусилля, віра, особливо коли підкреслюється знак Лева.  Прагнення, дар інтуїції, любов до справедливості та релігії, особливо коли підкреслюється знак Стрільця.

Якщо, однак, ми маємо справу з дуже звичайним типом людини, планети будуть розроблені, виготовляє егоїстичний або егоїстичний тип у справах, що стосуються природних будинків пожежних знаків. Таким чином, багато планети в Овні, як правило, змусять людину майже повністю думати про себе, свою зовнішність та цетер.

Його розмова сповнена слів "я" і "я". Багато планет у Лео, як правило, змусять людину думати, що нерозумно стосується своїх дітей. Його розмова сповнена слів "мої діти", або він може провести час, розмовляючи про себе стосовно своїх любовних справ або його міркування щодо них також є 5 -м справами з дому.

Багато планет і Стрільця, як правило, змушують людину думати про себе по відношенню до справ 9 -го будинку, тому його розмова в основному стосується "Мої подорожі", "мої закони", "Моя церква, політичні думки, філософія, задоволення та ігри" Це очевидно, що пожежні люди можуть бути законами першокласного класу, якщо вони не намагаються вийти з цілком особистого життя в щось, на що вони можуть провести свій ентузіазм.

Якщо говорити про знаки у більшому космічному сенсі, Овен є безвідповідальним природним шляхом. Його почуття відповідальності розроблено у фіксованому знаку Лев, які правила дітей: таким чином він вчиться відповідальністю через дітей. Потім Стрілець, Він дізнається про більшу відповідальність, яка пов'язана з людьми поза його власною родиною.

Отже, у Стрілянині він вчиться справедливість, закон та релігію і відчуває відповідальність за те, щоб дотримуватися найблагородніших ідей, які приходять до нього, а також відповідальність за представлення цих ідей людству. Бо, як ми вже говорили, Стрілець є по суті пропагандистом.

Простір не вважається на західному астрологія і призначений до Стрільця.

🍂 Земля - Тельці, Діва та Козеріг

Для людини земля - ​​це ACME СВІТІСТЬ, як у образному, так і в буквальному сенсі землю під ногами. Земля значить Телець, Діва та Козеріг виробляти істоту, яка вірить у солідність, в відчутній реальності та в цілях, які практично досяжні. І як впевнено, що ми не можемо позбутися матерії, крім контролю над нею, необхідно, щоб елемент землі був представлений у Зодіаку. Однак у цих трьох земляних ознаках є висхідна лінія, починаючи з фіксованого знаку, який, як правило, земляний.

Тельці, бик, найкраще символізує принцип Землі. Саме бик допомагає нам орати поля, щоб насіння можна було посіяне для нового врожаю; Бик (корова) є найважливішою частиною запасу великої рогатої худоби, коротше кажучи, бик незамінний для сільськогосподарського життя.

Тельець відчуває, що він один із Землею, і саме тому викликає велику любов до всього, що він виробляє. Він відчуває себе в безпеці в колінах "Матері Земля" і, впевнений у її доброму догляді, він дуже радісно і відповідає за гумор і веселості. *Чи ми не народилися під Тельцем?"(Шекспір-дванадцятий Так само, як основна цінність Землі-це її здатність залучити насіння, доручене йому до їх повного зростання, так і тип Тельця усвідомлює, що це земне тіло існує як храм, що містить вищі речі, які повинні досягти розвитку через це дуже обмеження.

Діва Як змінний або змінний знак природним чином вважає, що зв’язок між духом і матерією, але через вплив Меркурія не є фірмою переконання та відданість. Діва постійно переймається турботою про "Храм" заради "духу"; потім відчуває себе незадоволеним, бо він так мало розрізняє дух і тому намагається втратити себе в духовних проблемах.

Фігура Марти в Біблії характерна для Діви, дуже зайнята земною діяльністю, але, тим не менш, зацікавлений у неземних питаннях, в той же час дещо невдоволений тим. Сили спостереження Діви настільки ж великі в духовних питаннях, як і у земному. Таким чином, цей тип більше підходить для досягнення сумлінної роботи під керівництвом Е.g. кардинальний знак, ніж бути самим собою  відповідальний лідер.

Козеріг Як кардинальний знак усвідомлює, що він не може залишатися пасивним та неактивним, але що він повинен бути вгору і робити, щоб вийти з матерії на вищі площини. Але той, хто хоче перемогти матерію, найбільше зазнає його опору. Якщо тому Козеріг недостатньо оснащений, нарешті, зрештою, його прагнення до вищих речей, він стане не правителем матерії, а в матерії I.Е. не мудра людина, а одна у високому положенні; Він зможе показати жодної внутрішньої, а лише зовнішньої сили.

Стара назва Козерога - «Макара», що означає Пентагон і, серед іншого, є символ людини. У таємній доктрині, де можна знайти велику важливість щодо цього ознаки, привертає увагу на те, що цей знак пов'язаний з народженням духовного мікрокосмосу та смерті чи розпусування матеріального Всесвіту, він переходить у духовну. І якщо ми пам’ятаємо, що Христос також народився, коли сонце було в Козерозі (25 грудня), ми можемо певною мірою зрозуміти, які таємниці приховані в цьому зодіакальному знаку, що один приніс a “Бог-людина” до народження.

Повітря - Близнюки, Терези та Водолій

Елемент повітря символізує думки людини, його психічна сила. Це позитивна сила, яка піднімає його над твариною, і помітно, що жоден з повітряних знаків не має тварини як символу. Повітря - це елемент найбільше "Крім землі" і, таким чином, люди під цим впливом мають найменшу схильність до земних речей. Зазвичай повітряні знаки демонструють надзвичайну зневагу до земної логіки, і це певною мірою доводить Близнюки, але головним чином Водолій.

Близнюки Перший повітряний знак, подібно до того, як наші перші незалежні думки завжди нестабільні та "мінливий ”. Однак Близнюки в той же час є знаком, що найбільш бажає всебічного розвитку і наразі є влучним, щоб прийняти найсучасніші теорії, які він залишає так, як інші здаються кращими.

Швидкість думки - це внутрішня сторона Близнюків. Бо жоден знак не такий гострий, настільки швидкий для переробки, як цей; і навіть хоча труднощі можуть виникати через поверхневості сприйняття, Близнюки здатні роз'єднати себе дуже швидко! Подвійність Близнюків проявляється в першу чергу в нервовій системі: і надзвичайна радість, і глибока У ньому можна знайти зневіру (як повітря, яке легко розріджується і конденсується).

Терези, кардинальний знак, спрямований на балансування різних існуючих думок. Там, де існують відмінності думки, Терези беруть на себе ініціативу, щоб об'єднати обидві сторони; Слухаючи спочатку один, потім до іншого, Терези вважають, як привести їх у гармонію. Коли він має власну ідею, він завжди бажає знати, що про це думають інші; не для того, щоб відкинути його ідею, а зробити її збалансований.

Коли хтось не наважується висловити свою думку, Тереза ​​закликає і стимулюватиме його; йому подобається. Щоб вказати на лінію, інша повинна дотримуватися, щоб досягти більшої ясності, але він остерігайтеся чинити занадто сильний тиск, щоб не впливати на особистість іншого. Ця розсудливість, ця тенденція до затвердження двох різних речей в одній і в той же час легко прагне до реального життя до цієї нерішучості, останнім часом називається науковою назвою «ергофобія», і кардинальна істота показана лише силою встановлення інших для роботи для себе.

Водолій, Фіксований повітряний знак як такий проти всієї нерішучості. У нього є свої фіксовані ідеї, його переконання фірма як скеля і діє відповідно, незалежно. Він вважає свої раптові раптові ідеї, які він повинен підкорятися беззастережно. Коли Водолій є морально далеко розвиненим, він справді може зібрати мудрість, і вода, яка "Водяний борець" Виливається з глечика на землю, може бути справді водою життя.

Але з цієї причини Водолій потрібно подвійно тримати себе під контролем. Зазвичай він користується великою популярністю серед своїх знайомих і, як правило, має великий вплив з ними; Тож природа цього впливу матиме велике значення. Як і всі фіксовані ознаки, Водолій дає тенденцію до самоствердження, і примітно, що з усіма своїми добрими якостями цей знак має так мало віри в духовну рівність інших. Це доцільно для Водолія, хоча це може здатися парадоксальним для нього та його шанувальників - бачити, що його ідеї та концепції максимально широкі.

Вода - Рак, Скорпіон та Риби

Елементна вода - це негативний, жіночий принцип і символізує почуття, емоції, тому в трьох знаках, що утворюють цей трикутник, елемент почуттів є видатним. “Море завжди повне і поширює свої води з усіх боків.” (Zohar)-і водянисті знаки особливо чутливі до моря емоцій, в яких вони живуть, і легко контактують з іншими по лінії почуття OI.

Рак, Кардинальний знак показує це, найбільш помітно, ракоподібне відчуття стрес як навчальний фактор і бажає діяти в цьому в колі своїх знайомих. Їх власний спосіб спостереження та роботи демонструє той самий принцип "Плюс Файт Дусер Ке насильство"; повільно але впевнено, поважати інших, але не даючи жодної власної ідеї.

Рак продовжує свою роботу непомітно, змушуючи людей діяти так, як він бажає. Що це не відбувається відкрито і що рак навіть не любить чути, що він впливає на інших, повинен бути приписаний тому, що рак любить жити в мирі з усім світом і добре усвідомлює, що для відкритої сили часто піднімає антипатію - і часто приносить зворотний об'єкт бажаного.

Рак допоможе своїм людям і опікувати їх, але в обмін на бажання та повагу так само, як він сам також виявляє безмежну вдячність і обожнювання для тих. Отже Рак це ознака синової любові, патріотизму, прихильності до традиції та реліквії, ознаки шанування та підпорядкування.

Скорпіон, Фіксований водяний знак знаходиться під впливом вогненної планети Марса, яка, звичайно, позначає чвари між цими протилежними елементами. Отже, Скорпіон - це знак, де почуття ставлять на тест, де вони повинні бути очищені, щоб стати реальними, тривала вартість.У практичному житті Скорпіон здається нам як спокусник, спокусник хто ставить до перевірки наших почуттів і нашої моральної *твердості »і тимчасово здатний повністю затьмарити наші думки. Однак, коли було знайдено рішення, коли душа витримала тест, вона піднімається як переробка, потужніша, ніж будь-коли. Таким чином, цей знак пов'язаний з усіма видами окультних таємниць та сил, а також з гріхом і бунісністю.

Цей тип Ніколи не знедолений волі; заповіт може бути використаний у кожному випадку, це завжди є видатною особливістю персонажа Скорпіона. І в цьому лежить прихована можливість виправлення навіть з найгірших глибин.

Риби, Як змінний знак, рухається на підйом і падіння сфери почуттів, як риба у воді. Більше, ніж будь -який інший цей тип чутливий, відкритий до вражень та настроїв. Якщо оточення тихе і співчутливе, Риби можуть бути щасливими, задоволеними, навіть надзвичайно веселими; Якщо, з іншого боку.

І все-таки тип Риб настільки радий, що він може бути корисним для інших; Якби тільки один знає, як грати на його почуття, його знайдуть готові зробити що -небудь; Для цього водянистого знаку, який не вистачає підтримки "кардинала" та фіксованого ", є найбільш жіночним з дванадцяти. І хоча персонаж, з яким він асоціюється. Риби, щоб знайти себе, повинні повністю втратити себе - але не в когось іншого - що, на жаль, часто це.

Що таке правитель чи володар гороскопа?

Вважається, що одна планета, або сонце чи місяць, що в особливих сенсах є видатністю і виділяється в гороскопі до рідної чи людини, до якої встановлено Різдво, а решта Різдва представляє аспекти його життя, які є зовнішніми для нього. Наприклад, його друзі, заняття, дружина чи діти. Тіло називається Правитель або володар гороскопа і саме до того, що астрологи посилаються, коли вони називають людину марсіанською або венутіанською інакше, як це може бути.

Зазвичай правитель першого будинку, але, мабуть, не незмінно так, бо якщо це тіло слабке, тоді як інший набагато сильніший, як піднімається біля висхідника з сильними аспектами, особливо до сонця, місяця чи ртуті чи перебування на середині, що піднімається під час народження, він, мабуть, може стати правителем.

Планетарні правителі

Планети, що кружляють про зодіак, відомі як правляча планета цього знака. Планетарні правителі мають важливе значення в астрології, оскільки кожна планета має властиві природні риси, які впливають на людські особистості, цінності, поведінку чи спосіб життя.

У таблиці нижче показано правлячу планету та що кожен з них означає Для їх відповідних ознак:

ПланетаПравилаПідписувати
СонцеОсновна особистістьЛев
МісяцьНастрої та емоціїРак
РтутьРозум і спілкуванняДіва та Близнюки
ВенераЛюбов і потягТерези та Тельці
МарсПривід та енергіяОвен
ПлутонСила та трансформаціяСкорпіон
НептунМрії та зціленняРиби
СатурнаДисципліна, страхи та викликиКозеріг
УранЗміни та оригінальністьВодолій
ЮпітерУдача, зростання та мудрістьСтрілець

Знаки правителів

Планети та знаки співвідносяться тим, що відомо як знакові правителі, кожна планета керує двома знаками. Сонце керує позитивним і місяцем негативним знаком, і кожна планета править по одному з наступного - -

Лео-КандерКеруючи відповідно сонцем і місяцем
Діва-ГемініПравила Меркурій
Терезів-джерусПравила Венера
СкорпіоніїПравили Марс і Плутон
РибиКеруючи Юпітер та Нептун
Козеріг і ВодолійПравили Сатурн та Уран відповідно
СтрілецьПравила Юпітер

Крім того, кожне тіло має екзальтація Підписати, в якому він особливо сильний і сприятливий. Це -

СонцеОвен
МісяцьТельці
РтутьДіва
ВенераТельці
МарсКозеріг
ЮпітерРак
СатурнаТерези

 

✴ Знаки зодіаку з першого погляду ✴

Овен Гліф

Овен - Рам

(21 березня - 19 квітня)

Правитель/с: Марс

Четвертинний/елемент: кардинальний вогонь

Характеристики: Динамічний, пригодний, доблесний, впевнений, активний, егоїстичний, короткотемперський, імпульсивне та агресивне

Сумісний з вогняними та повітряними знаками - Овен, Близнюки, Лео, Терези, Стрілець та Водолій

 

Знайте більше про повний профіль Овна. НАТИСНІТЬ ТУТ!

 

Тельці

Телець: бик

(20 квітня - 20 травня)

Правитель/с: Венера

Четвертинний/елемент: фіксована земля

Характеристики: пацієнт, надійна, наполеглива, любляча, домінуюча, негнучка, ненависна та жадібна

Сумісний із Землею & Водні знаки - Тельці, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг & Риби.

 

Знайте більше про повний профіль Тельця. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Близнюки

Близнюки: Близнюки

(21 травня - 20 червня)

Правитель/с: Меркурій

Четвертинний/елемент: змінне повітря

Характеристики: красномовна, універсальна, інтелектуальна, пильна, дотепна, непослідовна, стрибкова та поверхнева

Сумісний з повітряними та вогняними знаками - Овен, Близнюки, Лео, Терези, Стрілець та Водолій

 

Знайте більше про повний профіль Близнюків. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Рак: краб

(21 червня - 22 липня)

Правитель/с: Місяць

Четвертинний/елемент: кардинальна вода

Характеристики: емоційні, ласкаві, чутливі, захисні, темпераментні, зворушливі та мінливі

Сумісний з ознаками води та землі - Тельця, Рак, Діва, Скорпіона, Козерога та Риби

 

Знайте більше про повний профіль раку. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Лев

Лев: Лев

(23 липня - серпня. 22)

Правитель/с: Сонце

Четвертинний/елемент: фіксований вогонь

Характеристики: творчий, благодійний, вірний, люблячий, мелодраматичний, нетерпимий, авторитетний та догматичний

Сумісний з вогняними та повітряними знаками - Овен, Близнюки, Лео, Терези, Стрілець та Водолій

 

Знайте більше про повний профіль Лео. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Діва: Діва 

(Суг. 23 - вересень. 22)

Правитель/с: Меркурій

Четвертинний/елемент: змінна земля

Характеристики: скромний, надійний, розумний, практичний, надмірний, перфекціоністський, турбот і старомодний

Сумісний із Землею & Водні знаки - Тельці, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг & Риби

 

Знайте більше про повний профіль Діви. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Терези

Терези: лусочки

(Вересень. 23 - жовтень. 22)

Правитель/с: Венера

Четвертинний/елемент: кардинальне повітря

Характеристики: Дипломатичний, нейтральний, збалансований, нерішучий, невдоволений, довірливий і змінний.

Сумісний з повітряними та вогняними знаками - Овен, Близнюки, Лео, Терези, Стрілець та Водолій

 

Знайте більше про повний профіль Терезів. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Скорпіон

Скорпіон: Скорпіон

(Окт. 23 - Nov. 21)

Правитель/с: Плутон

Четвертинний/елемент: фіксована вода

Характеристики: керований, емоційний, пристрасний, чарівний, жорстокий, нав'язливий, ревнивий та таємний

Сумісна з водою & Земні ознаки - Тельці, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг & Риби

 

Знайте більше про повний профіль Скорпіона. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Стрілець

Стрілець: лучник

(Nov. 22 - грудень. 21)

Правитель/с: Юпітер

Четвертинний/елемент: змінний вогонь

Характеристики: демонстративний, мудрий, надмірно оптимістичний, свобода, безвідповідальний, поверхневий та неспокійний

Сумісний з вогняними та повітряними знаками - Овен, Близнюки, Лео, Терези, Стрілець та Водолій.

 

Знайте більше про повний профіль Стрільця. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Козеріг

Козеріг: Коза

(Грудень. 22 - Ян. 19)

Правитель/с: Сатурн

Четвертинний/елемент: кардинальна земля

Характеристики: відповідальний, амбітний, розсудливий, терплячий, жорсткий, страшний, песиміст і фаталіст

Сумісний із Землями та Водними знаками - Тельця, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг та Риби

 

Знайте більше про повний профіль Козерога. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Водолій

Водолій: Нос 

(Ян. 20 - лютий. 18)

Правитель/с: Уран

Четвертинний/елемент: фіксоване повітря

Характеристики: привітні, лояльні, щирі, незалежні, неемоційні, відсторонені, вперті та непередбачувані

Сумісний з повітряними та вогняними знаками - Овен, Близнюки, Лео, Терези, Стрілець та Водолій

 

Знайте більше про повний профіль Водолій. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Риби

Риби: риба

(Феб. 19 - 20 березня)

Правитель/с: Нептун

Четвертинний/елемент: змінна вода

Характеристики: милосердний, духовний, емоційний, інтуїтивно, ідеалістичний, зарезервований, невиразний і слабкий вольовий

Сумісна з водою & Земні ознаки - Тельці, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг & Риби 

 

Знайте більше про повний профіль Риби. НАТИСНІТЬ ТУТ!

Отримайте свої астрологічні читання & Звіти

Астрологічний звіт
Зразок астрології звіту астрології.com.au