Меню
Живі екстрасенси

Знак Зодіаку Тельця: 20 квітня - 20 травня

Що астрологія розкриває про вашу особистість Тельця

Символ:  Бик

Дата Тельця: 20 квітня - 20 травня

Елемент: Земля

Планета: Венера

Якість зодіаку: Нерухомий

Народжені камені: Діамант, кварцовий кристал, аквамарин, лазулі та смарагд

Якби ви описали типовий темперамент Тельця, ви, ймовірно, використовували б такі слова, як "обережні", "практичні" та "цілеспрямовані". Одне слово, яке ви, безумовно, не вживали б "імпульсивне".

Таври мають тенденцію дотримуватися випробуваних і правдивих і протистояти руху в іншому напрямку. Ви повинні бути абсолютно переконаними, що є дуже вагома причина для цього, або ви, швидше за все, копаєте пальці ніг (або копит).

Ви маєте земляну природу, і через практичність вашого зіркового знаку вас можна вважати трохи щільним, але це лише тому, що ви в першу чергу турбуєтесь про свою фінансову безпеку та свою родину.

Якщо ви заглядаєте всередину себе, ви побачите, що іноді причина, коли ви тримаєте свою позицію чи думку, настільки жорстоко, полягає в тому, що ви боїтесь змін.

Примітка астролога:

Ті, хто любить вас і пропонує вам конструктивну критику, не мають на увазі завдати вам шкоди - у них є ваші найкращі інтереси - і те, що вони пропонують, може бути вам корисним. Спробуйте пам’ятати про це.

Оскільки ви пишаєтесь своєю здатністю бачити речі до кінця, люди, які намагаються втручатися з тим, що ви вирішили зробити, або змінити правила гри, швидше за все, почують від вас, гучні та чіткі. Ви дійсно, дуже хочете закінчити те, що починаєте. Крім того, люди не матимуть великого успіху, якщо вони спробують щось підштовхнути до вас і не залишать вам місця для контролю вашої долі. Тоді бик у вас справді починає чути і відчув себе. З іншого боку монети, ви також любите це легко. Це повертається, щоб любити залишати речі такими, якими вони є. Можливо, вам доведеться стежити за цим, оскільки поступливість і апатія знижуються в кінці цього шляху.

Порада астролога:

Зміни - єдина постійна в житті, і вам може знадобитися нагадати про це раз у раз.

Намагання протистояти всім змінам призводить лише до стресу та невдоволення вашим життям та стосунками. Ви також маєте велику любовну справу з найтоншими речами в житті. Якби ви могли знайти слугу, щоб допомогти у всіх нудних роботах, які ви ненавидите, ви можете жити розкішним життям, про яке мрієте! Ти чудовий товариш. Коли ви погоджуєтесь допомогти комусь, ви йдете на будь -які тривалості, щоб зберегти своє слово. Ви ніколи не підведете себе чи інших. Ти є Надзвичайно надійний.

Ви також надзвичайно чутливі та дуже терплячі. Ви готові почекати, поки це потребує потрібного моменту, і ви скористаєтесь можливістю, коли вона блукає кудись біля вас. Терпіння - це одна з ваших найбільших чеснот, і це зазвичай окупається. Маючи почесні наміри, плюс ваше терпіння та наполегливість, - це те, що інші бачать як ваші найкращі - і найбільш визнані - характерні риси.

Ваш одноколісний розум про те, щоб виконати роботу правильно, або на роботі, або вдома, має хорошу і погану сторону. Це означає, що ви дуже зосереджені на тому, що робите, що добре, але це також означає, що ви зводите людей з розуму, показуючи їм "правильний спосіб" робити речі. Ваша родина може не оцінити уроків у тому, як очистити та скласти посуд або керувати автомобілем! Насправді, простота-це те, що вам подобається, бо ви не можете витримати помпезність і зовнішність поведінки. Ви знаєте, що краса - це не те, що ви носите чи яку зачіску у вас є. Вам подобається забруднити руки з садівництвом, практичними захопленнями та дивними роботами по дому. Важка робота не лякає вас принаймні.

Телець-це зворушливий знаменний знак, а це означає, що ви покладаєтесь на свій почуття, а не ваш розум, коли ви намагаєтесь зрозуміти свої переживання. Ви довіряєте власній інтуїції про інших, і ви зазвичай маєте рацію. Однак у вас також є приголомшливі навички міркувань, тому не відкидайте свою розумну природу.

Примітка астролога:

Збалансування цих двох сторін себе збільшить ваш успіх у житті.

Знак Зодіаку Тельця: 20 квітня - 20 травня

Особистість та вплив Тельця

  
Ключова життєва фразаЯ володію
Зодіак ТотемБик
Зодіак символЯк зазначено вище
Факти зодіаку2 -й знак зодіаку; фіксований, плідний, жіночий і вологий
Зодіак -елементЗемля
Ключові характеристикиСвідомі безпеки, рішучий, чуттєвий, надійний, вірний, безпечний, гордий, впертий і рішучий
Сумісні зіркові знакиДіва, Близнюки, Рак, Діва, Козеріг, Риби, Овен
Невідповідні знакиЛев, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій
Правляча планетаВенера
Любовні планетиМеркурій та Марс
Фінансові планетаРтуть
Спекуляційні планетаРтуть
Кар’єрні планетиСатурн і Уран
Духовні та кармічні планетиСатурн і Меркурій
Планета дружбиНептун і Юпітер
Доля планетаРтуть
Щасливі числа та значні роки5, 6, 8, 14, 15, 17, 23, 24, 26, 32, 33, 35, 41, 42, 44, 50, 51, 53, 59, 60, 62, 68, 69, 77, 80
Щасливі дорогоцінні каменіДіамант, кварцовий кристал, аквамарин, лазулі та смарагд
Щасливі ароматиСандало, жасмин, троянда
Ствердження - мантраЯ захищений і без потреби
Щасливі дніСереда, п’ятниця та субота

Профіль Тельця

Профіль Тельця

Ви народитесь із земляним знаку піднімаються на Тельці на Сході. Ця конкретна Венера, що правила Землею, вважається фіксованим, а це означає, що ви наполягаєте на всьому, що ви починаєте. Ви маєте чудову силу, навіть якщо шанси укладені проти вас. Ви ніколи не здаєтесь, вам важко зруйнувати з посади, і коли мова йде про принцип, ви бачите речі до кінця.

Венера, як я вже згадував, твій правитель, головує за бажання, як мирські, так і емоційні. Розширення цього - це світська енергія та привабливість, яку Венера дарує вам, що робить вас пристрасними та чуттєвими. Таври є тактильними за своєю природою.

Ви повільно рухаєтесь у тому, як підходите. Раш, що поспішає, не працює. Ви ретельні в тому, як підходите до своїх планів та виконання цих планів. Таким чином, ви скоріше вирушаєте і ідеально, ніж поспішаєте і руйнуєте.

Існує значне вдосконалення особистості індивіда, що народився Тельцем. Ви не можете впоратися з чим -небудь кричущим або абразивом до поля зору, слухання чи смаку. Ви любите зручності та задоволення і наполегливо працюєте, щоб переконатися, що ви поставите себе в змогу насолоджуватися всім, що може запропонувати життя.

Будучи стійкою особою, ви надійні, надійні і ніколи не відхиляєте свої обов'язки. Тим самим, ваше терпіння означає, що ви хочете зробити щось своїм шляхом і ненавидіти будь -які перешкоди. Імпульс-це не риса, яку ми зазвичай асоціюємо з рідним. Вас не підштовхує, не даючи належної думки будь -якого рішення, яке ви приймаєте. Навіть якщо інші дають вам список до тих пір. Ви, Тельці, прийдемо до вашого рішення у власному місці.

Ви можете бути надзвичайно впертими через це, а іншим є дещо складно коливати своє мислення. Ви не любите битися, але коли ви спровокували, що роги вашого бика будуть виставлені для того, щоб побачити світ. Ви займаєтесь позицією, але якщо це все ще недостатньо добре, ви більш ніж раді зарядитися. Слідкуйте, світ, коли це трапляється тому, що Тельчик не бере ворогів.

Ваша правляча планета, Венера, робить вас найбільш соціальною істотою, і тому тауреї люблять бути оточеними людьми. Ви насолоджуєтесь, зокрема, обслуговуєте інших і робите їх максимально комфортними. Це робить вас чудовим другом і довіреною особою.

Створення домашнього та комфортного середовища, в якому можна жити, є високим у вашому списку пріоритетів Taure. Ви цінуєте зручну, одомашнену ситуацію, в якій ви можете поділитися своїм життям з тими, кого любите, вітаючи сім'ю та друзів, коли це можливо, у своєму гнізді.

Ви любите зручності істоти і, можливо, трохи занадто багато для власного блага. Читайте далі в розділі про раціон та здоров'я, де я розповідаю про те, як їжа та напої та надмірна індуїльність у цих речах можуть призвести до деяких проблем у Туванській.

Зміни - це те, що ви не так добре впораєте. Вам надзвичайно незручно, коли інші намагаються нав'язати свою волю на вас, і це також виводить лютого бика з сплячки, так би мовити.

Ви, як правило, навіть загартовані, але можете здивувати інших вибухонебезпечною, якщо вас висунули за межі.

Порада астролога:

Спробуйте знайти адекватну розетку для вашої іноді енергії вгору, оскільки деякі люди, які народились Тельцями.

Ви ризикуєте переробляти, намагаючись досягти занадто багато на матеріальній площині і тим самим руйнуючи ваше здоров'я в процесі. Надмірна індукованість - це небезпека. Регулювати своє життя і жити до дуже суворої схеми дисципліни буде не лише комфортно, але й бажано для Тельця.

Ви не проти забруднити руки, навіть якщо ви жінка. Нічого під вами, і якщо це заощадить вам гроші і в той же час прикрасить своє оточення, ще краще. Зокрема, садівництво не тільки дає вам можливість покращити своє оточення, але й дістати руки в ґрунт поблизу Матері Землі, з якою ви близькі спорідненість.

Граціальна і чарівна Венера робить вас привабливими та люблячими для всіх, хто перетинає ваш шлях.

Більше про вас Тельці.. → »НАТИСНІТЬ ТУТ!«←

Астро Натальний звіт

всебічний аналіз життя людини, характеру, минулого та майбутнього

Taurus cusps

Ти дитина -куска?

Taurus cusps

Телець - Овен КУСП

Ви жорстоко незалежні, що мають додаткові риси символів знак Овна. Цей знак - той, хто раніше до вашого, і якщо ви народилися між 21 -го до 28 квітня, ви демонструєте багато рис Опера.

Окрім того. Ви маєте здатність висловлювати свої творчі бажання з великою енергією та переконанням. У вас є величезна кількість енергії для досягнення своїх цілей, але ніхто ніколи не повинен перетинати ваш шлях, оскільки у вас є і вибухонебезпечна смуга до вашої природи.

Овен, народжені люди дуже відверті, тому ви завжди будете говорити про свою думку, навіть якщо для інших це незручно. Тому що у вас такий високий рівень енергії Марса, який ваш привід і вимагає інших, може бути трохи важко впоратися.

Вирощування свого багатства: "У вашій кишені завжди будуть гроші, хоча в ці дні пластикових карт, швидше за все, в банкоматі. Ви наполегливо працюєте, щоб отримати цю фінансову безпеку. Ранні етапи вашого життя можуть бути не великими фінансово, але з вашими навичками та рішучістю ви будете наполегливо працювати, щоб збільшити своє багатство ".

Ви завжди матимете гроші і зробите крапку, щоб наполегливо прагнути до досягнення фінансового успіху та незалежності. Навіть якщо на ранніх стадіях вашого життя ви не дуже заможні, ви повільно, але впевнено зростете та їх частка, яка вдало вас потримає згодом у вашому житті.

Порада астролога:

Спробуйте навчитися мистецтву гнучкості і не задати голови з іншими.

У вас можуть виникнути проблеми з стосунками, якщо ви більше не відповідаєте думці іншої людини. Розвиток мистецтва прослуховування буде одним із ваших основних уроків у житті.

Навчання смирення може бути ключовим для досягнення більшого рівня гармонії у ваших особистих стосунках як соціальних, так і подружніх.

Телець - Близнюки

Завостість та рішучість вашого типового знака Taurus Sun надається цікавим інтелектуальним поворотом, маючи Близнюки як вплив на вашу особистість. Це означає, що якщо ви народилися за останній тиждень або близько того Тельця, який знаходиться між 15 -м до 22 травня, у вас буде суміш впливу вашого сонця знака Тельця, а також Близнюки.

Типовий вплив Венери вашого знаку Сонця Тельця прискорюється за допомогою впливу Mercurial та Близнюків. Ви маєте цікавий характер і можете використовувати свою уяву практично. На відміну від типових Близнюків, у яких труднощі у стабілізації їх думки, що ви набагато стійкіші та маєте більшу команду над своїми процесами мислення. Ви будете використовувати ці подарунки для досягнення успіху в житті.

Хоча у вас все ще є стабільність і завзятість вашого знаку Тельця. Ваше спілкування буде цікавим та співчутливим одночасно. У вас є багато цікавих речей, щоб навчити інших, але не маєте часу на непрактичні ідеї, які не можуть покращити ваше життя та забезпечити безпеку, яку ви бажаєте для своєї родини та близьких.

Вам ніколи не загрожує бути занадто імпульсивним або навіть відвертим, оскільки ви маєте можливість поставити себе у взуття іншої людини і подумати про те, як вони реагуватимуть. Хоча ви розумні у своїй промові, ви вимірюєте свої слова і здатні справити велике враження на інших. Ви даєте чудову пораду, і люди приходять до вас, щоб отримати допомогу у розробці своїх проблем. Ваш багатство досвіду ділиться та допомагає громаді та світові взагалі.

У вас не виникає труднощів у прийнятті рішення, але ви любите дивитись на всі альтернативи, перш ніж рухатися вперед. Деякі люди думають, що ти нерішучий, але це не так. Ви обережні, щоб не лише оцінити хороший результат, але і побачите, що таке недолік ситуації. Ви покриваєте всі бази.

Порада астролога:

Одна область, над якою потрібно бути обережним, - це занадто сильно триматися за свою думку.

Навіть якщо ви маєте рацію з деяких питань, можуть бути випадки, коли краще їсти трохи скромного пирога і зберегти спокій.

Це важливий життєвий урок, і ви не повинні потрапити в те, щоб стати на себе островом.

Дайте іншим можливість висловити свою думку та спробувати побачити речі з точки зору іншої людини.

Ви завжди матимете гроші і зробите крапку, щоб наполегливо прагнути до досягнення фінансового успіху та незалежності. Навіть якщо на ранніх стадіях вашого життя ви не дуже заможні, ви повільно, але впевнено зростете та їх частка, яка вдало вас потримає згодом у вашому житті.

Порада астролога:

Спробуйте навчитися мистецтву гнучкості і не задати голови з іншими.

У вас можуть виникнути проблеми з стосунками, якщо ви більше не відповідаєте думці іншої людини. Розвиток мистецтва прослуховування буде одним із ваших основних уроків у житті.

Навчання смирення може бути ключовим для досягнення більшого рівня гармонії у ваших особистих стосунках як соціальних, так і подружніх.

Життєвий урок Хоча у вас є думка, яка була досягнута ретельним розгляду, ви все одно повинні дати можливість іншим висловити свою думку та спробувати побачити речі з точки зору іншої людини.

Завостість та рішучість вашого типового знака Taurus Sun надається цікавим інтелектуальним поворотом, маючи Близнюки як вплив на вашу особистість. Це означає, що якщо ви народилися за останній тиждень або близько того Тельця, який знаходиться між 15 -м до 22 травня, у вас буде суміш впливу вашого сонця знака Тельця, а також Близнюки.

Типовий вплив Венери вашого знаку Сонця Тельця прискорюється за допомогою впливу Mercurial та Близнюків. Ви маєте цікавий характер і можете використовувати свою уяву практично. На відміну від типових Близнюків, у яких труднощі у стабілізації їх думки, що ви набагато стійкіші та маєте більшу команду над своїми процесами мислення. Ви будете використовувати ці подарунки для досягнення успіху в житті.

Хоча у вас все ще є стабільність і завзятість вашого знаку Тельця. Ваше спілкування буде цікавим та співчутливим одночасно. У вас є багато цікавих речей, щоб навчити інших, але не маєте часу на непрактичні ідеї, які не можуть покращити ваше життя та забезпечити безпеку, яку ви бажаєте для своєї родини та близьких.

Вам ніколи не загрожує бути занадто імпульсивним або навіть відвертим, оскільки ви маєте можливість поставити себе у взуття іншої людини і подумати про те, як вони реагуватимуть. Хоча ви розумні у своїй промові, ви вимірюєте свої слова і здатні справити велике враження на інших. Ви даєте чудову пораду, і люди приходять до вас, щоб отримати допомогу у розробці своїх проблем. Ваш багатство досвіду ділиться та допомагає громаді та світові взагалі.

У вас не виникає труднощів у прийнятті рішення, але ви любите дивитись на всі альтернативи, перш ніж рухатися вперед. Деякі люди думають, що ти нерішучий, але це не так. Ви обережні, щоб не лише оцінити хороший результат, але і побачите, що таке недолік ситуації. Ви покриваєте всі бази.

Порада астролога:

Одна область, над якою потрібно бути обережним, - це занадто сильно триматися за свою думку.

Навіть якщо ви маєте рацію з деяких питань, можуть бути випадки, коли краще їсти трохи скромного пирога і зберегти спокій.

Це важливий життєвий урок, і ви не повинні потрапити в те, щоб стати на себе островом.

Дайте іншим можливість висловити свою думку та спробувати побачити речі з точки зору іншої людини.

Фортуна розповідає картками таро
Фортуна Теллер

Він призначений пролити світло на багато аспектів життя Querent. Щоб використовувати це, сконцентруйтеся на питання, щоб поставити перед картками.

Сила, що стоїть за вашим іменем
Читання нумерології

Ваше ім'я - вібрація, пов’язана з числом. Дізнайтеся, яка планета керує вами і які наслідки вашого імені матимуть на ваше життя та долю.

Три типи Тельці

Телець у великій 3

20 - 29 квітня

Ті з вас народилися між 20то і 29то квітня мають подвійну енергію Тельця/Венери. Ви закохані любов’ю та романтикою і будете намагатися зустріти правильну людину у вашому житті. Після цього ви зможете поділитися найглибшими частинами своєї особистості та своїми емоціями з ними. Догляд за тим, кого любиш, - це високий пріоритет у вашому житті.

30 квітня - 10 травня

Ті з вас народилися між 30то квітня та 10то Можливо, є жартівлива, швидка та універсальна ртуть, також правлячи ваші дати народження. Це означає. Далеко від ваших типових братів та сестер Тельських, які трохи повільні від позначки, ви також наділені значною швидкістю та діловою прониккою.

11 - 20 травня

Народився між 11то і 20то травня робить вас надзвичайно зацікавленими у фінансах, і цілком ймовірно, що ви накопичите невелике багатство в якийсь момент свого життя. Ви практична особа, яка знає, як врятувати свої копійки на дощовий день. Ваша основна мета в житті - ваша особиста безпека, але ви також глибоко піклуєтесь про свою сім'ю та близьких і хочете взяти їх під своє крило.

Людина Тельця ♂

Знімок: геніальний, міцний, невблаганний, ретельний, закінчує те, що він починає, чудовий постачальник

Людина Тельця

Чоловіки Тельця, як правило, міцні, міцні люди, але можуть схильні до надмірної ваги, якщо вони поступаються надмірним способом життя. Венера частково винна в цьому з любов’ю до добрих речей у житті.

Тельський самець, будучи знаком Землі, може розглядатися як трохи повільна плита, але це лише тому, що ви усвідомлюєте той факт, що вам потрібно звільнити свою енергію зі швидкістю, яка дозволяє вам виконати роботу - і належним чином.

Не у вашій природі поспішати робити 100 речей одночасно. Багатозадачність для вас, мабуть, трохи чужа, але наприкінці дня робота буде виконана, і це буде зроблено добре. Ви наполегливо і рішучі, і ці якості будуть витримати вас у будь -який час вашого життя. Ви дуже пишаєтесь своєю вірністю та чесністю, хоча деякі можуть сказати, що ви іноді занадто чесні, особливо якщо мова йде про висвітлення думки.

Багато чоловіків -тарських прагнуть до успіху на роботі та вважають свої обов'язки пріоритетами. Це може бути вражаючим, але не з точки зору роботодавця. Причина, яку ви отримуєте, полягає в тому, що тому, що ви настільки точні у виконанні роботи, що ви не думаєте про кількість часу. Що для вас важливо - це добре виконана робота, і у вашій відданості цьому ідеалу ви стаєте блаженно не звертаючи на терміни.

Хоча багато хто може вважати вас несимпатичними, грубими та нечутливими, ви також можете бути абсолютно протилежними. Ви великі, доброзичливі та ніжні у своїх стосунках з родиною та друзями. Ваші виховані та захисні інстинкти роблять вас неймовірно щедрим постачальником. Само собою зрозуміло, що ваша ідея повноцінного життя - це виховання щасливої ​​родини.

Радів астролога:

Чітке спілкування є ключовим для гармонії, яку ви шукаєте в особистих стосунках.

З вашим ставленням до всіх. Для загального здоров’я відносин важливо взяти свого партнера у свою впевненість.

Діалоги з відкритим серцем, які дозволяють іншим висловлювати свої настрої, будуть непростими з вашою глибокою впертою. Однак подолання цієї тенденції може допомогти вам пройти довгий шлях у поліруванні своєї природи та гармонійно адаптуватися до навколишнього середовища.

Говорячи про елемент Землі, я зустрів безліч тлеївських чоловіків із внутрішньою пристрастю до садівництва. Багато хто любить забруднити руки і приємно спостерігати за своїм прекрасним садом, оскільки він цвіте в щедрі. Це дає їм чудове відчуття спокою, задоволення та радості.

Примітка астролога:

Інтригуюче зазначити, що знак зодіаку, що стосується вашої еволюції, є прогресивним ознакою Водолія. Це означає, що ваш найбільший виклик перевершує ваші власні обмеження та видатні за межі, які ви намалюєте для себе. Захопити момент і прожити своє життя в повній мірі.

Жінка Тельця ♀

Знімок: надійний, невблаганний, домашній, відповідальний, тривале

Жінка Тельця

Жінка з рішучістю - це позначка Тельця. Ви вирішуєте, що таке ваша мрія, і справді йдуть на неї. Шкода допоможіть кожному, хто намагається зірвати ваші плани, коли ви вирішили, що вони є. У вас є практичний і безглуздий підхід до досягнення своїх цілей і вийде все, щоб зробити саме цього-досягти.

Це як червона ганчірка до бика (ваш знак тотем), щоб сказати, що щось не можна зробити. Це лише поштовх, який вам потрібно все вийти і довести їх неправильно. Ваша концентрація дивовижна, і ви можете досягти лише того результату, який ви задумали, і при першій спробі.

Ви невблаганні, рішучі та ласкаві, хоча виявляєте різкі перепади настрою і маєте сильні тенденції Джекілла та Гайда. Ви високо оцінюєте правдивості та вірність, і якщо хтось хоче стати свідком ваших войовничих та владних інстинктів, все, що вони повинні зробити, - це зрадити вашу довіру. Це викликає ваш «бик» імпульс, і ви, природно, будете заряджатись на них.

Ваш Зодіак Елемент Землі означає, наскільки ви добре обґрунтовані. Ви не дивитесь на інших, і ваша уважна обізнаність про ваші коріння надає вам природну здатність спілкуватися з людьми з усіх сфер життя, незалежно від їх класу. Для більш еволюціонуючих тавра, ваша земляна відносна Діва може знайти вираз у вашій особистості. Це дозволяє вам прагнути до досконалості в будь -якому починанні, до якого ви ставите розум.

Дитина Телець

Діти Зодіаку - Тельці

Неймовірно, що є дитиною -тарійською, вони тримають батьків постійно на ногах! Їх впертість не просто розморожується словами, правилами та правилами. Батьки будуть змушені зібрати мізки, використовуючи безшовну суміш спритності та винахідливості, щоб успішно пройти свій шлях. Таким чином, вашою найбільшою місією та викликом як батька було б приручити ваш маленький, щоб робити речі так, як це повинно бути зроблено. По -друге, батьки дітей -тавра можуть отримати величезну користь від вивчення психології, щоб полегшити половину стресу під час виховання!

Дитина Тельця Безнадійно присвячений затишку та без особливих зусиль, назавжди різання кутів і стрибки на ярлики. Таким чином, ваша ключова відповідальність як батьків мотивуйте їх пройти цю додаткову милю, забезпечуючи відчуття досягнень.

Складання суворого графіку для проживання та переконливого кодексу поведінки дасть дитині план сприяти собі, а не блукати імпульсивно і безцільно.

Астрологія-дитячі дюс-джерусДіти -таурські діти з природною прихильністю та любов’ю, народилися під чуттєвими променями Венери. Вони найщасливіші з нескінченними обстрілами, заохоченням та емоційною залежністю, і могли б провести решту свого життя блаженно купатися в стільки догляду. Подаруйте їм свою любов, і ви будете вражені ступенем прихильності, яку вони відкидають назад, постійно виконуючи способи висловити своє обожнення вас.

Бережіть, щоб ніколи не накладати обмеження на їх соціальний кластер. Важливо, що ви пам’ятаєте, що вони дихають життям у дружніх стосунках і отримують велике задоволення від насолоди компанією друзів. Діти -таурські - товариські бджоли, які потребують пильного моніторингу своїх сексуальних інтересів та заходів, тим більше, що вони дорослішають.

Їх величезна індолентність може бути завойована суворим режимом фізичних вправ та спорту.

Порада астролога:

Вам потрібно буде використовувати настороженість і збити свій маленький, щоб дозволити місце для достатньої можливості для фізичної підготовки безліччю способів.

Витягніть їх зі своїх затишних кушетів, щоб вийти на сонце, дихати свіжим повітрям і забити їхні тіла в здоровому та живильному середовищі.

Ще одна область, що вимагає настороженості, - це слідкувати за тенденцією до тлеївського малюка до знущань. Деякі з менш розвинених дітей цього зіркового знаку, як правило, дуже насолоджуються тероризацією, тому ваше відчуття усвідомлення як батька має найважливіше значення тут.

Ваша відповідальність;

Щоб вони поважали інших і не завжди йдуть власним шляхом.

Це може бути ще складніше досягти, якщо вони єдина дитина, не замислюючись про світ обміну. Якщо ви не пам’ятаєте про ці притаманні в їх природі, вони можуть без особливих зусиль зіпсуватися в найкоротші терміни, а потім зазнати наслідків у школі в компанії інших. Зрештою, дружба процвітає, коли один піклується і ділиться. Вони повинні це знати, тому переконайтеся, що як батько ви навчаєте їх цьому цінному уроку для життя.

В цілому, діти тальські обожнюють свої сім'ї та є вродно ласкавими та турботливими. Ви можете покласти свою абсолютну віру в них до виконання роботи, коли вони добре реагують на замовлення. З самої ранньої стадії розділити обов'язки та призначити їм конкретні завдання, які згодом стануть вбудованою звичкою, що запобігає млявій і млявці, щоб повзати в їх характер. Детальніше про дитину Тельця… → »НАТИСНІТЬ ТУТ!«←

Персоналізований дитячий звіт

Астрологічний портрет вашої дитини призначений для того, щоб зрозуміти унікальні подарунки та виклики вашої дитини.

Любитель Тельців 💕

Любитель Тельців

Як один із найбільш надійних і відданих із знаків Зодіаку, ви оцінюєте надійність як необхідну для успішних відносин. Ви найкраще цвіте в комфорті щирості та відкритості. Якщо ви позбавлені цих суттєвих вимог, ви відмовляєтесь відкривати і ухилятися від здачі свого серця.

Ви часто досягаєте ступінь у своєму житті, особливо у стосунках. Ви можете чіплятися за минулий роман з такою ж інтенсивністю, як ніби це були поточні стосунки. Покладатися вчасно, щоб вилікувати неприємні рани. Звичайно, ви прагнете когось особливого, так що емоційні ланцюги навколо вас і замість цього сприймаєте безмежні можливості.

Ви настільки ж прихильні та надмірно захищені в любові, як і з деякими своїми матеріальними речами. Ваш партнер краще забезпечити абсолютну прихильність до того, щоб відчути задуху.

Порада астролога:

Намагайтеся не піддаватися ревнощах, інакше це пошкодить ваші стосунки з негативом і недовірою.

Звіти про любов та сумісністьВи повинні відпочити віру у свого партнера і сприяти духу незалежності до них.

Цей простий акт довіри та свободи може бути корисним для ваших стосунків, і ваш партнер буде більш готовий відповідати і менш схильним до блукання.

Хоча ви чесні, ви можете бути нескладними та передовими в тому, як це робите. Як результат, люди також можуть вважати вас надмірно чесними! Надання детальних міркувань щодо вашої думки буде витримати вас на користь, особливо коли ви відчуваєте себе нездатним говорити, і ваші стосунки ризикують перейти в режим вимкнення.

Магічне слово астролога для вас:

C o m p r o m i s e

Що справді вимагають ваші стосунки!

Влийте кожну унцію себе на підтримку та гнучкий. Ці риси не приходять до вас природно, тому вам потрібно прищепити їх. Ваші стосунки цвітуть найкраще серед хвилювання та спонтанності, а не контролю чи тривоги. Позитивне зсув у вашому ставленні - це все, що потрібно для іскримої стосунків.

Після того, як ви зручно укладені у відносинах, чуттєві елементи вашої природи приходять у поле зору. Коли це трапляється, ви занурюєтесь у приємні аспекти цього почуття. Будьте обережні, щоб не захоплюватися чи перевищувати такі тенденції. Ваші стосунки найкраще процвітають у помірності.

Коротше кажучи, ваші стосунки виходять за рамки простого притягання. Вам потрібно відчувати себе затишним і теплим. Ви також повинні знати, що ваш значущий інший настільки ж гострий, як і ви, і що ваші темпераменти доповнюють один одного. Для вас, Тельці, любов - це збереження, особливо якщо вам 30 -ті роки і старше. Одна ніч стоїть і клін, безумовно, не захоплюйте вас. Знайте більше про вас та вашого потенційного партнера → » НАТИСНІТЬ ТУТ!«←

Друг Тельця 👏

Друг Тельця

Ви дуже пишаєтесь своїм вибором друзів і ретельно вибираєте, перш ніж взяти на себе зобов’язання. Ви віддаєте перевагу якості кількості. Ви також насолоджуєтесь дружбою з людьми, які демонструють хороший смак у тому, як вони одягаються, спосіб життя, який вони ведуть, та їх загальна поведінка. Поверхневі люди навіть не потрапляють до першої бази, і будь -хто, хто має его, буде добре залишити його біля дверей.

Дружба з потужними людьми приваблює вас, особливо якщо вони із задоволенням поділяються з вами цією силою. Ви надзвичайно надійні, і це одна з речей, як ваші друзі, як у вас. Вони будуть дивитись на вас за керівництвом та стабільністю, і навіть у біду ви будете там для них.

Зустрічаючись з кимось вперше, ви будете грати свої картки, близькі до грудей. Це одна з причин, чому ви будуєте хороші, сильні дружні стосунки, хоч і повільно.

Ви можете заздрити, Тельці, а не завжди на перевіреній основі. Вам не подобаються ознаки слабкості, фізичної чи емоційної, і це може бути цілком прямим з цього приводу. Ви, звичайно, бачите себе настільки ж сильним, як бик, і ця сприйнята слабкість в інших є для вас справжнім відключенням.

Навряд чи ви забудете день народження друга, і ви, мабуть, плануєте щось заздалегідь, щоб не пропустити їх особливий випадок. Це риса, яку ваші друзі дуже цінують про вас. Купуючи подарунок для когось, кого любите, ви проводите багато часу, розглядаючи, що вони хотіли б, щоб вони задоволені тим, що отримують.

Таври не слідують за натовпом у зміні примх та моди; Вони розвивають власний стиль. У вас вбудований хороший смак і точно знаєте, що вам підходить та вашій особистості. Ви любите розважати, і ваші друзі насолоджуються ділитися з вами цими випадками. Соціальні випадки - це спосіб проведення жвавих дискусій, обміну ідеями та обміну їжею та напоями з далеких місць.

Лояльний і відданий, ви не берете дружбу з легкістю, і ненавидите втратити друга. Однак слід сказати, що ви тривалий час тримає. Світитися!

Ви не любите швидко наближатися до людей. Ви насправді пишаєтесь тим, що з одного боку можете порахувати кількість справді близьких друзів. Ви хороший друг і насолоджуєтесь зустрічатися з новими людьми, але не просто заради цього. Ви уникаєте поверховості та егоїзму будь -якого роду. Можливо, з цієї причини ви залучаєте лише справжніх людей, які повернуть вашу довіру та вірність.

Як тільки ви отримаєте друга, ви любите повісити на цю людину, і розвивати довіру та глибину зв’язку з ними протягом певного періоду часу. Ви, звичайно, не є типом людини, яка розливатиме квасоля на першому побаченні або на першій зустрічі, але вважає за краще смакувати синиць інформації, вкладаючи джигсу, хто ця людина з часом. Таким чином, ви можете повільно перетравити безліч різних аспектів особистості, історії та зв’язків друга з вами.

Ви любите розважати, вино та вечеряти, а отже, дружба для вас - це соціальний випадок, який зазвичай має стільки ж стосується обіду чи вечері та гарного вина, як і про саму людину. Ви вважаєте, що це міст між вашим розумом та їхнім. Ви любите насолоджуватися різними продуктами з різних культур та місць, а відкриття нових ресторанів - це також те, що наближає вас до друга, якщо це також їхнє проведення часу.

Напевно, у вас є книга про день народження, Тельчик, і будете посміхатися, поки я це говорю, але я знаю. Мало того, але коли мова йде про придбання подарунка для когось, кого любиш, ви проводите багато часу, враховуючи, що саме змусить їх почувати себе щасливими при отриманням цього подарунка. Часто я бачив, як таврські навіть переживають проблеми, щоб зробити щось дуже унікальне та персоналізоване, оскільки вони мають чудові навички ремесла.

Ви надзвичайно надійні, і друзі звертаються до вас за керівництвом та стабільністю. Навіть у часи власних проблем, які ви, здається, досить закріплені, стабільні та земляні у своєму підході і, здається, не хитаються тенденціями та примхами життя. Це робить вас чудовим радником інших в часи необхідності, які йде в рукавичку, коли є хорошим другом. Коли людям потрібна ваша порада, ви там, щоб дати їм практичну оцінку ситуації без будь -яких прикрас чи упередженості з вашого боку.

Мати Тельця як друга - це глибоке зобов’язання. Не чекайте, що вони злегка візьмуть цю дружбу. Якщо вони вам лояльні та віддані, вам доведеться дати так само добре, як ви приймете. Знайте більше про вас та своїх друзів → »Ось!«←

Тельський ворог 😠

Тельський ворог

Тельці можуть бути надзвичайно невпинними суперниками, і вони можуть зберігати розбіжності та протистояння в страху. Однак вони також є роговими биками, які при спровокуючих можуть порушити всю подобу гармонії. Вони не люблять, щоб до них ставляться несправедливо, тому, якщо у вас є такі дизайни, підніміть себе, щоб зіткнутися з бурхливим биком, що заряджається на вас на повній швидкості.

Телець не легко ідентифікувати себе як потенційного ворога. У них є хитрість, щоб тримати свої емоції під обгортання. Ви можете провести кожен момент неспання у їхній компанії, не звертаючи уваги на негативність, що ховається глибоко всередині них. Однак бик - це не корова! Їх утримання ніколи не триває, оскільки вони зобов'язані вибухнути. З ворогом Тельця це не питання "якщо", а "коли".

Через їх тенденцію уникати конфронтацій, це знадобиться значна кількість повороту, щоб їх підняти. Але коли ви почнете стати свідком того, що ворог Тельця піднімається, щоб розкрити темряву всередині, ви, ймовірно, будете дивуватися тому, як їм вдалося так довго стримувати такий запал гніву! Правило бика це попередження. Коли їх перейнять їх гнів, вони пробивають вас своїми рогами і кидають на будь -кого іншого, хто перетинає їх шлях. Оскільки Телець може бути надзвичайно прихильним до їхніх речей, і захищає людей, яких вони люблять, навіть невеликий проступки, швидше за все, викликають почуття ревнощів і буйного гніву.

У особистих обставинах, коли Тельець помиляється другом, можна стати свідком тієї ж люті, описаної вище. Якщо ви в кінці цього, вам залишиться травмованим і цікавитесь, як хтось такий лагідний і м'який може розкрити цю жорстоку лаву гніву та звішності.

Коротше кажучи, Тельці мають нульову толерантність до несправедливого поводження, і ніколи не прощає і не забуває образу чи проступку. Насправді вони могли зайняти роки, щоб пробачити когось, кого вони вважають ворогом.

Пов’язана стаття: Тримайтеся - найгірше з усіх звичок Дадхічі Тот

Taurus Light and Shadow 🌓

Тельця Світло і Тінь

Світло і темрява є частиною людської природи, і кожен знак зірка демонструє цю полярність. Це інь і ян життя, і як тільки ми зіткнемося з цими тіньовими областями всередині себе, то раніше ми зможемо звільнитися від усіх самообмежувальних поведінок та звичок.

Телець: легка сторона 🌕

Венера-ваш правитель і є однією з найбільш бажаних планет Зодіаку, що надає вам приземлене почуття гумору та чудові соціальні навички. Ви ніколи не надто високі, що не будете говорити з кимось, що опускається на соціальну драбину і, насправді. Ви ставитесь до всіх однаково, і це велика сила та актив.

Художня Венера також приносить із собою любов до мистецтва, ремесел та відчуття кольору, форми та краси до Тельського темпераменту. Все, що прекрасне, приваблює вас, і також краса у вас приваблює інших.

У вас немає підходу, коли справа доходить до того, щоб допомогти іншим, а ваші слова прямі і вирізані прямо до серця проблеми. Люди завжди дивляться на вас, коли їм потрібна допомога. Ви ніжні, практичні, і ваша допомога завжди корисна.

Ваша трудова етика є зразковою, і ви вважаєте, що навіть головне завдання слід виконувати обережно та точно. Ти перфекціоніст.

Порада астролога:

Спробуйте поділитися своїми талантами з навколишнім світом, навіть якщо ви відчуваєте себе як скромність. Світ буде для цього кращим.

Телець: Тіньова сторона 🌑

Однією з найважливіших речей, яку ви розумієте, - це те, що ви повинні делегувати і врятувати собі час і неприємності у своєму повсякденному житті. Ваша нездатність дозволити іншим допомагати випливає з відсутності довіри до вашої здатності робити справи.

У цьому може бути якась правда, але рано чи пізно ви зрозумієте, що жоден двоє людей не роблять речі однаково, і поступово ви відпустите цю звичку. Таке ставлення вимагає гнучкості з вашого боку, і хоча це буде непросто, зменшити вашу жорсткість і є важливим для вашого зростання.

Ви керуєте домовою вдома і любите показати іншим, як це робиться. Поки все працює над вашим планом, ви дуже щасливі, але якщо хтось вирішить вийти за межі площі, це може викинути вас з Кілтера.

Це дратує інших, і це стає джерелом напруги в особистому житті. Нехай інші продовжують розвивати власні здібності та виявляти свою вдячність за них, не намагаючись виконувати свою волю і домінувати в ситуації.

З одного боку, ваша рішучість є чудовою рисою Тельців, але коли його віднесуть до крайнощів, відштовхнуть інших. Це вимагає чесності, щоб мати можливість змінити свої звички.

Телець - на домашньому фронті 🏠

Телець зумовлений потребою в  S e c u r i t y

Оскільки ви бажаєте притулку та захисту, теплий, комфортний та безпечний будинок є значним складовою для вашого загального самопочуття. На додаток до всього, сім'я відіграє ключову роль у тому, щоб ви переживали посилену ступінь впевненості та щастя в житті. Воістину, ваш дім - ваш замок.

Вдома ви працюєте над тим, щоб створити ніжне і розслаблене середовище, яке пропонує ідеальну обстановку для відведення волосся та охоплення компанії один одного. Ваш дім випромінюється з легким спокоєм, що робить навіть усамітнення виглядати такою освіжаючою. Будучи знаком Землі, ви отримуєте величезне задоволення від надягання своїх інтер'єрів садовою зеленню та ароматними цвітіннями, які додають тепла до вашого способу життя.

У ідеальну суботу вдень ви знайдете, що ви комфортно закріплені на сонячному ганку, ароматичний запах кавових зерен, що лоскочуть ваші почуття, і вас побалували чистота простота печива, троянди та улюблену книгу поруч.

Таври - це кухонні господарі за своєю природою і випромінюють любов до не просто готувати наодинці, але і мають чудовий апетит до хорошої їжі! Ваша кухня назавжди добре забезпечена свіжими, земляними інгредієнтами, включаючи трави і, можливо, навіть власні овочі, вирощені в садах.

Примітка астролога:

Кулінарія абсолютно не про набуття кулінарної майстерності. Натомість це вираження того, наскільки враховує ваша родина у вашому житті.

Це, для вас, сам по собі розширення вашого жіночого жіночого.

Що стосується стилю декору, ваш стиль витончений з м'якими тканинами та розкішними шторами та килимами, що надягає ваш життєвий простір. Цікаво, що, оскільки ви обережні з грошима, у вас є неповторний чуття, щоб ваш будинок виглядав набагато більш показовим і дорогим, ніж те, що насправді може бути.

Дотик меблів, гобеленів та кольорової гами - це ваші основні проблеми у виконанні вашого будинку. Пастелі та відтінки, які не кричать уваги, - це ті, які ви вибираєте, і ви схильні до приглушеного стилю освітлення - все це доповнює ваш Тельський темперамент прекрасно.

Ви найкраще виходите на пенсію у власній самоті, вимога, особливо якщо ви ведете шалене і шалене робоче життя, напружуючи вас вичерпані у вихідні. Ви найкраще одужаєте від виснажливого тижня у власному священному просторі, замикаючи вас із світу на вулиці. Фізична обстановка такого простору є життєво важливою, щоб допомогти вам оживити себе, і, таким чином.

Таври є неймовірно пишається своїми будинками та любов'ю, демонструючи свої будинки. Йти в ногу з Joneses, може, для деяких із вас, що народилися під цим знаком, стати проблемою. Щодо стилю меблів, ви віддаєте перевагу традиційному або прикрашеному з розкішним дотиком, а не чужим. У будь -якому випадку, те, що ви хочете.

УВАГА:

Тауреї, будь -хто, навіть намагаючись реструктуризувати налаштування, до якого вони можуть звикли.

Знайте більше про 12 ознак Зодіаку.

Клацніть на Зодіак, який ви хочете дізнатися більше.