Меню
Живі екстрасенси

Як і чому працює астрологія

Як астрологія може мені допомогти?

Астрологія психологіїХіба це не час, коли ти зібрався разом? Ви не тут довго, лише кілька десятиліть. Ви можете піти в будь -який час, залежно від відведеної карми. Життя переходить у постійно різкий темп, і перш ніж ви дізнаєтесь, що ви намагаєтеся поєднати всі нитки вашого існування разом.

Іноді обставини та події висаджують вас на місці, на шляху, ви ніколи не уявляли чи не очікували, що будете. Карма. Так, так, життя дало вам погану руку. я знаю. Не кажи мені, ти народився під поганим знаком.

Ви не мали контролю над тим, що сталося у вашому минулому? Тож жодної вільної волі, правда? Навіть тим, кого ви вважаєте, що народилися під екстазним сузір'ям, повинні проковтнути власний фрукт карми, коли вона дозріває, кисла або солодка, соковита або суха. Будучи астрологом, я чув це все тисячі разів.

Але так, на жаль, навіть астрологія стає милицею жертва.

Це не астрологія, яку ви знайдете тут і Якщо ви жертва, цей сайт не для вас.

Це Ревізійна астрологія. Астрологія переглянута, переглянута контекстно історично та культурно.

Це для винищувача, Людина з кишками, готова до досягнення цієї надзвичайної частини себе, для тих, хто готовий заскочити рукави, мульчуйте гній свого шаленого минулого і підготувати добриво до нового зростання.

Час нового життя!

Принципи астрологічного застосування також переглянуті. Насправді вся парадигма астрології потребує повного перегляду, і, ймовірно, ремонт в порядку. Він все ще проходить в океані середньовічних перспектив, розщеплювався на схід і захід і вгору та вниз, не на відміну від релігій, розділених на культи та табори. Тож насправді, незважаючи на протест від жорстких астрологів, мабуть, заслуговує на велику частину скептицизму, який він переживає.

Клієнт або шукач хоче практичних рішень проблем, які часто є складними та давніми.

Астрологія - це стільки ж людей, скільки про зірки та планет. Астрологи крутять своїх клієнтів з неактуальною астро-бабликом, залишаючи їх у ще більш заплутаному стані. Того, що це використовується? Клієнт або шукач хоче практичних рішень проблем, які часто є складними та давніми. Інші клієнти хочуть швидкого виправлення або двійкового, так / ні відповіді. В руках досвідченого астролога та відкритого клієнта астрологія є ключем до самотрансформації / розширення можливостей.

Астрологія - це пошук внутрішніх та зовнішніх рішень та малювання найшвидшої, найпростішої лінії від А до В, Будівля безладу, що називається життя тут і зараз, і B - це майбутнє, вільне від поточних проблем. Кожному подобається ідея, що Б був раю на землі без болю, сповнене багатства, задоволення, без хвороб і колись без проблем чи клопотів. Мріяти!

Якщо щось, Астрологія - це історія про Розгортання вашої карми, Насіння якого є гороскопом у точний момент народження в цьому мирському вимірі. Ваша особиста історія про долю вам в кінцевому підсумку судилося пережити - це квіти та плід вашої карми. Дивлячись на це з філософської точки зору бухгалтерського обліку, ця карма при народженні - це кредит/дебет на вашому балансі життя - сукупність витрат і квитанцій, понесених у попередньому житті, і цього теж.

Астрологія пробивається через коридори генетичної та кармічної історії, оголена в гороскопі та розкрита у складних конфігураціях. Адип -астролог має технічне та інтуїтивне розуміння та багато досвіду для всіх ешелонів життя та культури. Він здатний зрозуміти, чому виникли ці проблеми та як мінімізувати вплив через розуміння наступного

  1. Визначення кармічних джерел цих тенденцій або «минулих вражень»
  2. Встановлення, де дванадцять сфер життя ці карми вплинуть на вас найбільше
  3. Коли в майбутньому чи минулому ваша карма була/пов’язано з транзитами, прогресіями життя та інтуїтивним прийомом
  4. Здатний рекомендувати контрактивні ритуальні технології, розроблені унікально для вас, як це видно з планетарного дисонансу, що спостерігається у вашому гороскопі
  5. Досвідчений спрощення технічного жаргону та подання його вам таким чином, що практично корисно

Чи не хотіли б ви ковзати назад у той простір щастя, якого ви колись пережили в дитинстві? Розуміння процесу життя та себе - це реальна мета астрології. Мистецтво життя базується на пошуку власної правди та сенсу та проживання свого життя в напрямку найменш опір - того, в якому ваш розум, серце і тіло резонують у гармонії. Це призводить до свободи духу та більш повноцінного життя.

Як астрологія впливає на ваше життя? Чому б не підготувати ваш персоналізований звіт про астрологію?

Як працює астрологія?

Діаграма 4-го дому-астрології

Астрологія - це вивчення 12 ознак зодіаку, 10 планет, 27 зоряних особняків ведичної системи та тисячі інших зірок, які мають більший або менший вплив на нас. Рух цих планет через ознаки та зоряні сектори, а відносини - це аспекти, які вони утворюють один з одним, є основою астрології і відображає цикли природи, але що ще важливіше, як ці цикли впливають на земне життя, у груповому та індивідуальному рівні.

Традиційний погляд на те, як астрологія насправді працює як вказівник у більшості вчених та скептиків, мабуть, є правильним, кажучи, що причини, які астрологи дають на ефективність астрологів, насправді не має жодної основи.

Ведична індуїстська традиція астрології Існує тисячі років усної та письмової традиції, а правила були окреслені та які можуть бути обґрунтовані в багатьох практичних випадках. Але не все. Необхідно провести більше досліджень, і астрологи різноманітних переконань повинні відкласти свою індивідуальну упередженість, щоб працювати над інтегрованим та цілісним підходом до астрології.

Астрологія заснована на принципі світла, тому в індуїстській системі називають Jyotish. Стародавні провидці Індії мають пряме інтуїтивне розуміння взаємозв'язку між світлим та земним життям, і це загальновідомо, науково, що фотосинтез - це не що інше, як фотонна взаємодія з імплантатами хлорофілу, які виробляють глюкозу, основний будівельний блок їжі. У цьому сенсі ми можемо побачити зв’язок між зоряним світлом і життям через їжу, яку ми їмо.

Біофотоніка

Можливо, хімічна інформація самих зірок

вбудовані у фотонну природу світла

який передається через час і простір.

Існує галузь науки, яка називається біофотонікою, і це просто вивчення того, як світло впливає на біологічні процеси. У цьому дослідженні розглядається генерація, маніпуляція та виявлення фотонів відповідно до квантових одиниць світла. Оскільки планети перебивали фонове випромінювання різних зірок, це випромінювання ослаблене та модифіковане на планеті.

Різні зірки передають різні частоти, як видно в спектральному кольорі зірки. Наприклад, червона зірка - це стара зірка і досягла свого елемента заліза, тобто залізо. Можливо, хімічна інформація самої зірки вбудована в фотонну природу світла, який передається через час і простір.

Якщо, як пропонують астрологи, взаємодія цих фонових зірок планетами у видатних частинах гороскопу при народженні є чим -небудь, що має бути, індивід опромінюється цими спектральними пакетами хімічної інформації, які можуть і впливати на життя індивідуальний. Я бачив, як багато людей з видатними Марсами або Червоними зірками, що дають червонувату колір обличчя, полуничну блондинку або руде волосся та сильний бойовий дух, дуже відображає класичні характеристики людей, народжених з цими астрологічними рисами. Потрібно провести більше досліджень.

Знаки, планети та аспекти

Традиційні астрологи вивчають 12 ознак Зодіаку, і до них належать Овен, Тельці, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби. Правлячими планетами цих знаків є Марс, Венера, Меркурій, Місяць, Сонце, Меркурій, Венера, Плутон, Юпітер, Сатурн, Уран та Нептун. Північний та південний вузол також отримують гордість місця деякими астрологами.

Коли планети рухаються через кожну з цих різних ознак, які є лише кластерами фонових зірок, частота цих зоряних випромінювання модулюється і змінює ефекти.

Крім того, планети взаємодіють між собою через процес, відомий як аспекти. Ці аспекти можуть бути нейтральними, негативними або позитивними та відносяться до кутової відстані на небесному колі.

Якщо, наприклад, Марс - це 5 ° Терезів, а Венера знаходиться на 5 ° Козерога, ці дві планети, як кажуть, перебувають у квадратному аспекті або 90 °. Квадратний аспект вважається складним та негативним. Інші негативні аспекти-це опозиція або 180 °, Quincunx або 150 °, Sesquiquadrate або 135 ° та менша шкідлива 45 ° або напів квадрат.

Якби з іншого боку, Венера була на 5 ° Водолій Марса, а Венера була б у сприятливому тріні або 120 ° аспекту. Ця кутова відстань забезпечила б гармонію функціонуванню цих двох планет у відділах життя, якими вони керують для особистості. Інші сприятливі аспекти наш 30 ° або напівсекстил, 60 ° або секстил, 72 ° або квінтиль та 144 ° або бікінтиль. Сполучення або 0 ° з'єднання між планетами може скоротити обидва способи.

У ведичній астрології, вище та вище вищезгаданого аспекту, певні планети мають унікальні аспекти чи погляди. Вони є

  • Марс, який має унікальний квадрат і Quincunx
  • Юпітер, який має унікальний аспект 120 ° та 240 ° та
  • Сатурн, який має аспект 60 ° та зворотне 270 °

Персоналізований звіт

Як астрологія впливає на ваше життя? Чому б не підготувати ваш персоналізований звіт про астрологію?