Меню
Живі екстрасенси

Безкоштовні духи тварини Oracle

У книзі 1936 року Джон Мейнард Кейнс використовує термін "духи тварин" для опису поведінки людини. Ці духи часто вимірюються у довірі споживачів, що впливає на економічну активність та ціну товарів. Багато хто інтерпретував концепцію духів тварин як зла та антисоціальна сила, що змушує людей базувати свої рішення на емоціях. Кейнсіанська економіка фокусується на загальних витратах та на тому, як це впливає на зайнятість, інфляцію та виробництво. Збільшення витрат уряду - це один із способів протидії впливу духів тварин, але це суперечлива тема. Наявність духів тварин часто пропонується наявністю померлих домашніх тварин або інших духів тварин у нашому фізичному світі. Після смерті фізичні прояви можуть включати візуальний образ померлої тварини або слуховий звук, відчуття стрибків або навіть голос. Ви можете відчути присутність свого померлого домашнього улюбленця. Цей досвід не завжди впевнений. Є достатньо доказів, які свідчать про те, що вони спілкуються з вами. Іноді привиди тварин можуть бути небажаними. Наприклад, смугу в Хартфордширі переслідує привид великої білої свиноматки. Велика біла сіла випадково перебігала, і люди часто чули, як привид бурчить і виносить шуми за спиною. Деякі вважають, що вівці та ягнят трохи тонкіші за козлів, але що їх насправді не переслідують. Вони можуть бути тимчасовими привидами, але вони, безумовно, там. Окрім привидів, багато людей вірять у чорних котів. Хоча чорні коти здаються зловісними, вони не є духами цих котів. Вони є віце-елементалами, які "порочна думка може викликати". Ці істоти можна залучати до певних місць, здійснюючи насильство. Від вас залежить від того, чи справжні такі духи чи ні. Тим часом ми повинні зайняти час, щоб дізнатися про духи тварин та про те, як вони впливають на наше життя. Багато тварин виявили ознаки тривоги до смерті. Вони часто рухаються з місця на місце, тремтять, нюхають повітря і метелики низьким, жалюгідним тоном. Вони також можуть уникнути бути наодинці в темряві. Деякі навіть повідомили, що духи мертвих котів можуть бути частиною своєї мрії і можуть допомогти загиленим подолати своє горе. Варто дати йому постріл, якщо вірите в духи тварин. У минулому привиди тварини також були поширеними. Єгипетські храми можуть бути чудовим прикладом. Ці храми були прикрашені котячими видами. Кішки були пов'язані з езотеричним єгипетським способом життя. Блощ, богиня миру та гармонії у світі була представлена ​​головою та Сіструмом. Міф про котячу мумію був розвіщений. Виберіть читання духу тварин із перелічених нижче, і натисніть посилання "переобладнання та читання".

Минуле, сьогодення, майбутнє

Це читання досліджує фактори, які вплинули на ваше минуле, теперішнє та майбутнє.

Перемикач & Читати

Щоденний дух тварин

Використовуйте це читання, щоб побачити, які впливи будуть домінувати у вашому дня та планувати свій час відповідно.

Перемикач & Читати

Читання колеса медицини

Це читання досліджує енергії, присутні у вашому житті у кожній області колеса медицини. Виберіть це розповсюдження, коли вам потрібно більше розуміння внутрішніх сил на роботі у вашому житті сьогодні.

Перемикач & Читати

Бачення квест читання

Це читання зосереджено на вирішенні головного життєвого виклику. Він досліджує схему, яка зараз працює у вашому житті, та можливі рішення.

Перемикач & Читати

Читання досягнення

Використовуйте це читання, щоб допомогти досягти або, можливо, навіть визначити свої цілі на майбутнє. Це читання досліджує як ваші слабкі, так і сильні сторони, і пропонує сфери, в яких вам доведеться докласти певних зусиль, щоб ви досягли своїх цілей.

Перемикач & Читати

Читання стосунків

Це читання зосереджується на динаміці ваших стосунків з іншою людиною. Інша людина може бути партнером, або діловим партнером, або навіть ворогом. Це читання може бути використане і для вивчення ваших стосунків з групою.

Перемикач & Читати

Зірка читання

Це поширення часто використовується для вивчення дуже конкретного питання. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Планетарне читання

Це запит, який може дати уявлення про ряд різних аспектів вашого життя поточного стану. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Дідусь сонця, читати бабуся місяця

Використовуйте це читання, щоб допомогти досягти або, можливо, навіть визначити свої цілі на майбутнє. Це читання досліджує як ваші слабкі, так і сильні сторони, і пропонує сфери, в яких вам доведеться докласти певних зусиль, щоб ви досягли своїх цілей.

Перемикач & Читати

Читання наступного року

Це читання використовується для розкриття ключових впливів, які впливатимуть на ваше життя з місяця в місяць протягом наступного року. У цьому читанні впливи тваринного духу може повторити себе. Дійсно, ви можете виявити, що той самий дух тварин відображає первинний вплив багато місяців за рік до вас.

Перемикач & Читати