Меню
Живі екстрасенси

Безкоштовні чарки

Charm Casts Oracle

Чари - це інструменти ворожіння, які можуть виявити кілька повідомлень. Чарівність повинна бути розміщена правильно, щоб прочитати. Це так само важливо, як і сенс самого шарму. Чарівність можна ігнорувати або розглядати як негативну енергію, якщо вона не знаходиться в належному місці. Більш глибоке читання виявить глибший сенс. Це деякі способи інтерпретувати чарування кастингу. Виберіть добре закруглений набір чарів. Ви зможете вибрати з багатьох принад, які представляють різні аспекти вашого життя. Повний набір чарів запропонує вам безліч варіантів. Charm Casts - це чудові способи отримати ясність та розуміння від простих питань до романтичних стосунків. Принади поставляються в багатьох розмірах і можуть бути використані для обслуговування безлічі цілей. Є навіть принади, щоб відповісти на прості запитання, такі як: "Що я хочу в своєму житті?"Люди використовували чарівні лити, щоб захистити себе від зла та забезпечити добрі речі з початку нашого виду. Більшість Charm Casts мають конкретні повноваження і можуть використовуватися для читання таким же чином, як і таро карт або руни або звичайна колода ігрових карт. Щоб отримати читання, виберіть розповсюдження з перелічених нижче та натисніть кнопку "Перетасовуйте і читайте" кнопка.

Ваш щоденний шарм

Ваш щоденний шарм повідомить вам про силу чарівності, яка працює для вас сьогодні. Удачі якості цього шарму сьогодні сильно на вашу користь. Натисніть кнопку нижче, щоб побачити, який зараз є вашим найпотужнішим союзником.

Перемикач & Читати

Кельтський

Кельтський розповсюдження хреста, мабуть, є найпопулярнішим розповсюдженням сьогодні. Він призначений пролити світло на багато аспектів життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження, сконцентруйтеся на питання, яке слід поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Поширення стосунків

Це розповсюдження використовується для вивчення їхніх стосунків з іншими, вивчаючи потреби та погляди обох сторін. Подумайте про свої стосунки з певною людиною та натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Астрологічне поширення

У цьому поширенні кожна карта читається як сутність на себе. Окремі картки представляють кожен астрологічний будинок, і їх слід інтерпретувати з сильними та слабкими сторонами відповідного будинку на увазі. Вам не потрібно задавати питання, перш ніж використовувати це розповсюдження.

Перемикач & Читати

День народження

Розповсюдження на день народження використовується для того, щоб допомогти побудувати курс для досягнення цілей, які ви хотіли б реалізувати до наступного дня народження. Подумайте, що ви хотіли б досягти до наступного дня народження, і натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Поширення мандали

Це поширення використовується для вивчення духовної сторони користувача. Ви можете поставити запитання на картки, використовуючи це розповсюдження, або можете вивчити ваше загальне духовне «я», не роблячи конкретного розслідування. Клацніть нижче, щоб використовувати це розповсюдження.

Перемикач & Читати

Розповсюджувати зірку

Це поширення часто використовується для вивчення дуже конкретного питання. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Планетарне розповсюдження

Це запит, який може дати уявлення про ряд різних аспектів поточного стану вашого життя. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Розповсюдження хреста та трикутника

Це запит, який використовується для вивчення питань, що стосуються загального напрямку життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати

Дерево життя поширюється

Дерево життя - це дуже ретельний метод вивчення загального шляху життя Querent. Щоб використовувати це розповсюдження концентруйтеся на запитання, щоб поставити перед картками, а потім натисніть нижче.

Перемикач & Читати